MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Trochu politiky, bude mít i vliv na náš koníček ?

Zde otvírám volnou diskusi na politické psaní vašich názorů a témat, jak to vlastně bude, bylo a je. Rusko versus Ukrajina versus USA atd., dále IS a jiné dění v naší ČR a Evropě. Zajímá mě jak to vnímáte vy kteří o tom něco víte a nebo co si o tom myslíte, jak to bude a jestli nám třeba tenhle konflikt a události, které se dějí za poslední roky nezdraží rybařinu jako takovou, náčiní, cestování za rybami ?. Zde můžete psát vše, co se politiky týče, protože do jiných diskusí se to prostě nehodí. Rád čtu vaše názory na toto dění ve světě či Evropě.
Prosím jen slušné vystupování, všechno má svou mez,nevhodné či sprosté urážky a jiné věci budu okamžitě mazat či v neposlední řadě rozdávat kartičky a to já tuze rád. :-)

Autor diskuse: 1Mara ®
Dále moderují: Vash ® + sven ® + Gašpi ® + MAXXSKATER ® + Řízek 5,125 ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 14.2.2015

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.
N MAXXSKATER - ® Po 14.8.2017 0:25:20
Jde po Babišovi lithiová lobby? Babiš vyzval, aby těžba zůstala v rukou státu, zatímco ČSSD je pro privatizaci. A najednou pár dní po jeho výzvě přichází ke slovu opět policejní plukovníci jako v roce 2013! Miliardář Dědek jde do politiky se STAN, hledá slušné lidi. Janeček také zakládá vlastní stranu. Léto dlouhých nožů na likvidaci Babiše?

http://aeronet.cz/news/jde-po-babisovi-lithiova-lob​by-babis-vyzval-aby-tezba-zustala-v-rukou-statu-zat​imco-cssd-je-pro-privatizaci-a-najednou-par-dni-po-​jeho-vyzve-prichazi-ke-slovu-opet-policejni-plukovn​ici/

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2.073 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N MrCement - ® Čt 17.8.2017 0:15:54
a trošku hudby
N MrCement - ® Čt 17.8.2017 0:15:17
http://zpravy.idnes.cz/pirati-maji-v-kampani-vezens​ky-autobus-d91-/domaci.aspx?c=A170814_114707_domaci​_kop
http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-predsedou-piratu-​bartosem-d8w-/domaci.aspx?c=A170720_144517_domaci_k​op
N Gašpi - ® St 16.8.2017 22:56:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Denny >> bohužel, neměl na výběr, ale i tak si ušpinil pracky.......je si toho vědom nebo ne ?......je !
N Denny - ® St 16.8.2017 21:11:01
splavek >> O tom vubec nepochybuj,ze by je dostat meli.Kratkodobe zfanatizovanej dav mladejch blbecku,na ktery kdyby vleteli poldove tak budou kvicet jak potrelena prasata.
N Denny - ® St 16.8.2017 21:09:25
Gašpi >> Ja ho uznavam,jako velice chytreho cloveka,ale v tomhle mu neverim.Nevim,jak to bylo a tezko mu to nekdo dokaze,ale takovou vec mel rozhodne odmitnout prave proto,ze to bylo narychlo.
N splavek - ® St 16.8.2017 21:07:37
Denny >> Tak mně napadlo jestli by ten dav levicové mládeže neměl dosta pár pořádnejch facek, až by se jim hlava otočila dokola. Myslím, že by bylo rázem po levicověrevolučněanarchistickém smýšlení.
N Denny - ® St 16.8.2017 21:05:25
MAXXSKATER >> Jsou to idioti.To by se take mohli najit blbove a zacit rozbijet stare pamatky,ostatne uz nam to muslimaci ukazali :-( Za to by meli byt velmi vysoke tresty,pokud je to nejake opravdu umelecke dilo.Neco jineho je nekde strhnout plakat nebo poskodit neco,co se da lehce nahradit,treba nejake odlitky,ale s timhle nikdy souhlasit nebudu.Stejny nazor mam na niceni hrobu a pamatniku,fresek a dalsich veci,bez ohledu na to,koho se dotycny predmet nebo dilo tyka,Nemusim s tim souhlasit,nebudu to oslavovat,ale rozhodne jsem proti likvidaci.Jsou I jine zpusoby,napriklad premisteni na jine misto,ale ne zniceni.
N Gašpi - ® St 16.8.2017 19:39:32
Budeme volit Zemana ? .......

Za vládu odsouhlasil letecké útoky NATO na vojenské cíle v Jugoslávii premiér Zeman.
Letecké útoky Severoatlantické aliance na vojenské cíle v Jugoslávii odsouhlasil za vládu její předseda Miloš Zeman, zásah Aliance konzultoval pouze s ministrem zahraničí Janem Kavanem. Zeman to takto oznámil novinářům.
„Vzhledem k tomu, že celá záležitost byla operativní a že vyžadovala rozhodnutí v intervalu dvaceti až třiceti minut, po konzultaci s ministrem zahraničí jsem se rozhodl tak, jak jsem rozhodl, a to v sobotu (20. března) odpoledne s tím, že jde o útoky na ryze vojenské, nikoli civilní cíle, a že se jedná o ty vojenské akce, které mají zabránit humanitární katastrofě,“
odpověděl Zeman na dotaz, zda vláda o útocích NATO na Jugoslávii hlasovala.
N Gašpi - ® St 16.8.2017 18:29:30
Gašpi >> Rodrigo Duterte, někdo si řekne jak fajně mluví, ale proč si tak dovolí mluvit ?.......no bo může, bo je to jezuita jak Brno.........komedianti posmolení...
N zvědavec - ® St 16.8.2017 18:09:30
MAXXSKATER >> :-))))))))) Tak tohle je dokonalý mazec! :-)))))) Zřejmě se jednalo o studenty veterinární fakulty. :-)))
N Gašpi - ® St 16.8.2017 18:08:20

N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 17:46:29
V Maroku 15 mladíků souložilo s oslem a nakazilo se vzteklinou.

Patnáct chlapců, kteří v malém městě Sidi Kamel v marocké venkovské provincii Sidi Kacem znásilnili oslici, muselo podstoupit léčbu vztekliny, kterou se od zvířete nakazili.

http://eurodenik.cz/zpravy/v-maroku-15-mladiku-soul​ozilo-s-oslem-a-nakazilo-se-vzteklinou

#přijímám ?
N 1Mara - ® St 16.8.2017 17:43:05
MAXXSKATER >> Dobře tý Ukrajině tak, sice lidí je mě líto, ale co si zvolili, to mají ! Já je nechci ani v NATU a ani v EU ! :-)
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 17:28:18
Denny >> Ale je to děs, co se děje ... Čekám, že tu někdo za chvíli začne demolovat například památníky padlým sovětským vojákům ze 2. světové války ... Jednou je to přece kus americké historie.
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 17:26:55
Spolupráce USA a Ruska je možná: Trump by se měl inspirovat Reaganem, míní odborník.

NÁZOR - Vztah mezi velmocemi by se podle experta Zalmay Khalilzada mohl časem zlepšit. Jak americký prezident Donald Trump, tak jeho ruský protějšek Vladimir Putin prý jsou ochotni o možné spolupráci vyjednávat. Trump by si mohl vzít příklad z minulosti, kdy prezident Reagan sáhl po postupném vyjednávání s Ruskem, které bylo ve výsledku prospěšné pro obě země.

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/198282-spol​uprace-usa-a-ruska-je-mozna-trump-by-se-mel-inspiro​vat-reaganem-mini-odbornik/
N Denny - ® St 16.8.2017 17:24:27
MAXXSKATER >> Revoluce :-)) Dav levicove mladeze :-)) Boze muj,to prece nikdo nemuze myslet vazne :-)Kdyz vidim ty hlupaky,kteri kopou do mrtveho predmetu,konkretne te znicene sochy,to jsou presne ti,kteri,kdyz budou nekde sami tak se po..rou strachy :-)
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 17:16:29
Severní Korea: Neškodný pudlík? Zapomeňte! Podzemní komplexy a falešné cíle čekají. Vylámou si Američané zuby? Korejec není Arab. Ostrostřelec Kim je připraven. Chce Trump další vietnamské pokoření?

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3293​-severni-korea-neskodny-pudlik-zapomente-podzemni-k​omplexy-a-falesne-cile-cekaji-vylamou-si-americane-​zuby-korejec-neni-arab-ostrostrelec-kim-je-priprave​n-chce-trump-dalsi-vietnamske-pokoreni.htm
N Gašpi - ® St 16.8.2017 17:13:25
Padre Paolo Dall'Oglio.......zakladatel náčelník nebo taky předseda syrské opozice........jezuita prej je mrtvej bo mnoho vykecal, ale možná ho jenom uklidili do nějakého kostelíčka, aby držel hubu...
Vzpomeňme na jezuitskou přísahu.........
ISIS existuje proto, že agenti amerických jezuitů , jmenovitě Obama, Hillary Clintonová, David Petraeus, CIA, CFR atd., Podporovali muslimské bratrstvo a Arabské jaro (série násilných muslimských protestů) se zbraněmi, výcvikem amiliardani dolarů. Výsledkem bylo zvýšené sektářské násilí v Sýrii, které se rozlévalo do severního Iráku. Islámští rebelové financovaní z Kataru , Saúdské Arábie , Turecka , Spojeného království a Spojených států vytvořili ISIS . ( Christian Post )

Prej muslimové jdou nejjednodušeji zradikalizovat....

Islámské národy a ISIS, stejně jako Západ, všichni přijmají příkazy od vatikánských jezuitů. Bible je úžasně pravdivá, muslimové jsou divokými lidskými osly, černého papeže ! ( Genesis 16:12 )
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 16:52:39
Zeman nasbíral dostatek podpisů, jde do boje o Hrad.

Praha - Prezident Miloš Zeman má k dnešnímu dni 59.263 podpisů, tedy dostatek, aby se mohl přihlásit do obhajoby svého mandátu. Kandidáti na Hrad potřebují 50.000 ověřených podpisů nebo podporu deseti senátorů či 20 poslanců.

Zdroj: https://globe24.cz/domov/37799-zeman-nasbiral-dosta​tek-podpisu-jde-do-boje-o-hrad
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 16:27:55
Britští politici včetně Mayové odsoudili Trumpa. Jeho návštěva je v ohrožení.

Britská premiérka Theresa Mayová uvedla, že je důležité odsoudit krajně pravicové názory "kdekoli je slyšíme", když jí byla položena otázka ohledně reakce Donalda Trumpa na střety ve Spojených státech.

Zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/britsti-politici-vcetn​e-mayove-odsoudili-trumpa-jeho-navsteva-je-v-ohroze​ni-20170816.html
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 16:17:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Ukrajinu čeká katastrofa, pokud budou potvrzeny dodávky zbraní do KLDR.

Předsedkyně opoziční strany Baťkivščyna Julije Tymošenková se domnívá, že pokud se potvrdí informace o tom, že Kyjev dodával zbraně a vojenské technologie do Severní Korey, tak Ukrajinu čekají „sankce a katastrofa“.

List New York Times s odkazem na utajenou analýzu amerických zpravodajských služeb a výzkum analytika centra International Institute for Strategic Studies Michaela Ellemana dříve psal, že Severní Korea mohla na černém trhu pro své balistické rakety získat motory vyrobené na ukrajinském podniku Južmaš.

„Pokud se tato informace potvrdí, tak se Ukrajina může ocitnout pod sankcemi a to bude znamenat, že zůstane bez jakékoliv pomoci ze strany civilizovaného světa. Tato situace je přímým důsledkem neprofesionality a zločinnosti prezidenta Petra Porošenka a premiéra Volodymyra Hrojsmana. Tato vláda ničí Ukrajinu!” napsala v pondělí Tymošenková na svém Facebooku.

http://ceskoaktualne.cz/2017/08/zpravy-ze-sveta/ukr​ajinu-ceka-katastrofa-pokud-budou-potvrzeny-dodavky​-zbrani-kldr/
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 16:07:10
Britský soud odložil případ sexuálního útočníka, protože „nerozumí anglicky“.

Sexuální násilník čelí ve Velké Británii obvinění, že v jednom z podchodů v londýnském metru napadl šest žen. Soud však jednání odročil, protože obviněný při přelíčení prohlásil, že neumí anglicky.

http://eurodenik.cz/zpravy/britsky-soud-odlozil-pri​pad-sexualniho-utocnika-protoze-nerozumi-anglicky
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 15:54:18
70 procent Němců by imigranty ve Středozemním moři poslalo zpět do Afriky.

Podle nové studie většina Němců nevidí migranty plavící se přes Středozemní moře jako legitimní uprchlíky, a chce je deportovat zpět do Afriky.

Průzkum, který provedla agentura Civey, tvrdí, že 69,8 procent Němců nesouhlasí s aktivitami neziskových organizací, které imigranty na moři „zachraňují“ a odvážejí do Itálie.

Tyto neziskovky žádají Německo, aby přestalo spolupracovat s libyjskou pobřežní stráží, která nyní začala lodě imigrantů vracet zpět do Libye, ale většina Němců toto jednání jednoduše podporuje. Informuje o tom list Die Welt.

Největší podporu má deportace imigrantů mezi Němci staršími 65 let a mezi obyvateli bývalého východního Německa.

Co se politické orientace týče, pro deportace jsou příznivci většiny německých stran kromě Zelených, kde mají deportace zastání jen u 35 procent. Půl na půl je to u komunistické Levice u které se to mezi straníky kvůli imigrantům téměř pere. V Alternativě pro Německo deportace podporuje nepřekvapivě 99 procent příznivců.

AfD nyní získává ztracenou popularitu a tlačí na pilu. Podle posledních průzkumů by obsadila třetí místo za CDU a SPD.

https://stredoevropan.cz/2017/08/16/70-procent-nemc​u-by-imigranty-ve-stredozemnim-mori-poslalo-zpet-do​-afriky/
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 15:34:49
Krytí z jihu: Rusko instaluje na Krymu nejnovější výkonný radar.

Rusko plánuje umístit na Krymu nejnovější radioelektronickou stanici Voroněž-SM národního systému včasného varování před raketovým útokem, informoval RIA Novosti generální konstruktér systému Sergej Bojev. Toto rozhodnutí může být učiněno na základě nesmyslnosti obnovení stanice Dněpr, kterou Ukrajina opustila a Rusko ji získalo v příšerném stavu.

Na rozdíl od zastaralého sevastopolského Dněpru, který začal být vyvíjen ještě v 50. letech, Voroněž-SM je perspektivní stanice s vysokou přesností zjištění cílů. Podle slov Bojeva je komplex typu Voroněž jeden z nejvýkonnějších. Index označuje délku vln, na kterých tyto stanice pracují: M — metrové pásmo, DM — decimetrové pásmo, SM — centimetrové pásmo. Radar pracující v centimetrovém pásmu je schopen zachytit maximum informací o jakémkoli cíli, který se dostal do zóny dosahu.

„Mají různé úkoly. Podle úmyslu vývojářů mají stanice jedna druhou překrývat radiolokačními poli. Metrové stanice mají větší dosah, ale jsou méně přesné. Nejpřesnější jsou centimetrové, ty ale mají zase menší dosah. Právě taková bude spuštěna v roce 2019 ve Vorkutu. Stanice nové generace se budují velmi rychle," zdůraznil generální konstruktor.)

Uvidět neviditelné
Instalace nejnovějšího radiolokátoru na Krymu zesílí pozemní segment systému v jižním a západním směru, myslí si vojenský expert, hlavní redaktor magazínu Vozdušno-kosmičeskij ruběž Michail Chodarjonok.

„Radiolokátor centimetrového pásma dosahuje větší přesnosti zjištění úhlových koordinátů a vzdálenosti. Díky vysoké rozlišovací schopnosti se přesněji vypočítává trajektorie letu cíle, měří se čas a zjišťuje se oblast pádu bojových bloků. Voroněž-SM je dílo slibující hodně. Pokud bude instalována na Krymu, tak to podstatně posílí možnosti naší radarové stanice v Armaviru," řekl Chodarjonok.

Komerční ředitel magazínu Arsenфl Vlasti, vojenský expert Alexej Leonkov v přímém přenosu rádia Sputnik dříve prohlásil, že Washington „s velkou bolestí" reaguje na informace o vývoji radarů centimetrového pásma, kterých může být v Rusku v roce 2020 již několik.

„Jejich programy pro rozvoj stealth technologií začínají velmi silně pokulhávat. To znamená, že jejich „neviditelné" prostředky vzdušného útoku se stávají viditelnými. Proto si dělají tolik starostí, probíhají tam celé debaty. Vždyť ty programy stojí desítky miliard dolarů," dodal Leonkov.

Článek řetězu
Rusko má dnes ve službě radiolokační uzly v Murmansku, Pečoře, Irkutsku, Balchaši (Kazachstán), Baranoviči (Bělorusko), Lechtusi a Armaviru. Dále má kosmické komplexy odhalování startů z raketových základen USA a různých vodních ploch. Každý uzel je vybaven jedním či více radary. Informace z nich jsou předávány do centrálního velitelského bodu.

Zastaralé radary neustále nahrazují novými či modernizují. Například z radiolokátorů typu Darjal, které tvořily páteř sovětského systému včasného varování, zůstal ve službě pouze jeden — v Pečoře. Úspěšně se modernizuje stanice Volga v Bělorusku, severozápad Evropy sleduje unikátní systém Kontejner s dosahem 3000 kilometrů.

Podle generála v záloze Ajteče Biževa, který byl dříve odpovědný za jednotný systém protivzdušné obrany zemí SNS, je v moderním světě možnost provedení neočekávaného jaderného útoku snížena na minimum.

„Jakmile se zažehne motor rakety, je zachycen a sleduje se. Kromě radiolokačních stanic funguje mnoho různých služeb — rozvědka, agenturní sítě, vyhodnocuje se situace vojensko-politická. Jen blbci si mohou myslet, že jadernou válku je dnes možné začít neočekávaně," prohlásil generál pro RIA Novosti.

Deštník pro hlavní město
Všechny radiolokační stanice pracují ve spolupráci se systémy kontroly kosmického prostoru a protiraketové obrany Moskvy A-135, jejím centrálním segmentem je stanice Don-2N. Ta je postavena ve tvaru „seříznuté" pyramidy, jejím úkolem je navádět protirakety.

„Stanice Don-2N je unikátní systém, klíčový element protiraketové obrany Moskvy a Centrální průmyslové oblasti. Nedávno prošla modernizací, stala se úspornější. „Obyčejně se Don nachází v režimu „spánku", „hledí" nahoru a čeká na údaje od jiných radarových stanic. Aktivace se odehrává automaticky a velmi rychle. Jinými slovy — stanice včasného varování jsou „startovací klíče" pro Don," říká Sergej Bojev, jenž byl zástupcem hlavního konstruktéra během zkoušek stanice a během její instalace na bojovou službu.

https://cz.sputniknews.com/svet/201708165805513-rus​ko-krym-nejnovejsi-vykonny-radar/
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 15:24:13
VIDEO: Začala v USA řízená revoluce? Dav levicové mládeže vtrhl do soudního areálu v Durhamu v Severní Karolíně a strhl sochu konfederačního vojáka, zatímco policie a ostraha soudu dostala příkaz nezasahovat! Židé chystají přeformátování USA podobně jako na konci občanské války v roce 1865! [CZ Titulky].

https://vimeo.com/229715107

http://aeronet.cz/news/video-zacala-v-usa-rizena-re​voluce-dav-levicove-mladeze-vtrhl-do-soudniho-areal​u-v-durhamu-v-severni-karoline-a-strhl-sochu-konfed​eracniho-vojaka-zatimco-policie-a-ostraha-soudu-dos​tala-prikaz/
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 15:14:32
Satan se nevzdává: Bergoglio dostal pět let na zničení Církve. Byl papež zvolen mafiánskými intrikami? Varování od těch, kdo ho znali z Argentiny. Brány pekelné Církev nepřemohou, ale spása mnohých je ohrožena.

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-svet​/3292-satan-se-nevzdava-bergoglio-dostal-pet-let-na​-zniceni-cirkve-byl-papez-zvolen-mafianskymi-intrik​ami-varovani-od-tech-kdo-ho-znali-z-argentiny-brany​-pekelne-cirkev-nepremohou-ale-spasa-mnohych-je-ohr​ozena.htm
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 14:38:49
"Nejdůvěryhodnějším předsedou politických stran a hnutí je dva měsíce před parlamentními volbami předseda SPD Tomio Okamura, kterému věří 38,4% občanů", vyplývá to z právě zveřejněného průzkumu agentury SANEP, která byla vždy nejblíže skutečným volebním výsledkům SPD, a který monitoroval důvěryhodnost předsedů politických stran a hnutí.

https://www.facebook.com/tomio.cz/posts/17158966250​87812
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 14:28:56
Radikální islamistický gang založil v Německu šaría milici. Němci reagují vznikem domobrany. Další gang vyhlásil Německu válku a říká: „Přicházíme převzít německou zem.“

Muslimský motorkářský gang bude „chránit“ muslimy. Policie varuje před paralelním islámským právním systémem a spravedlností, kterou muslimové berou do vlastních rukou. Muslimské milice, které prosazují islámskou spravedlnost, jsou v Německu stále běžnější. Neschopnost či neochota vlády je zastavit vedly k nárůstu antimuslimských občanských milicí (domobrana). Spolkový úřad pro ochranu ústavy ve své poslední zprávě varoval před stupňujícím se cyklem akce a reakce, jež by mohly vést k otevřené válce (nejen) na německých silnicích.

Samozvaná „šaría police“ vyzvala muslimské a nemuslimské obyvatele, aby chodili do mešity a zdrželi se dál od alkoholu, cigaret, drog, hazardních her, hudby, pornografie a prostituce. V listopadu 2016 krajský soud ve Wuppertalu rozhodl, že islamisté neporušují německý zákon, ale pouze využili svého práva na svobodu projevu. Rozsudek de facto legitimizuje právo šaría v Německu. Je jen dalším z rostoucího počtu případů, kdy německé soudy – ať už úmyslně nebo neúmyslně – v zemi podporují zavedení paralelního islámského právního systému.

„Ačkoliv si to stále nechceme přiznat, tak uprostřed Německa na některých místech převažuje islámské právo! Ne německé právo. Polygamní manželství, dětská manželství, smírčí soudce – německý právní stát se až příliš dlouho jasně nevymezoval. Ne málo německých politiků sní o multikulturalismu. (…) Nejde tady o folklór a místní zvyky, ale o otázku zákona a pořádku. (…) Když se právnímu státu nepodaří určit jasné hranice a získat respekt, může potom rovnou ohlásit bankrot,“ píše Franz Solms-Laubach, parlamentní zpravodaj pro nejčtenější deník Bild.

Němečtí muslimové založili motorkářský gang podle amerického vzoru Hells Angels a ostatní muslimy má chránit proti „stále rostoucí nenávisti vůči islámu“. Tak to alespoň popisují noviny Die Welt.

Skupina si dala za cíl vytvořit místní pobočky po celém Německu, což znepokojilo německé úřady. Varují před rostoucí hrozbou těch, kteří chtějí vzít zákon do vlastních rukou.

Motorkářský gang si říká Germanys Muslims. Své sídlo má v Mönchengladbachu a další pobočky se nacházejí v Münsteru a Stuttgartu. Založil je Marcel Kunst, německý konvertita k islámu, který také používá jméno Mahmoud Salam. Německo má evidentně na salámu.

Členové gangu nosí černou koženou bundu se znakem, který znázorňuje zdvižený ukazováček. Je to Prst Tahuida, který značí víru v jedinečnost Alláha. V logu je číslo 1438, což v muslimském kalendáři znamená letošní rok a číslo 713, které představuje sedmé a třinácté písmeno abecedy GM (Germanys Muslims).

Německá policie neví, kolik lidí do gangu, který byl založen letos v květnu, patří. Na své facebookové stránce, kterou sleduje víc než 1000 lidí, se motorkářský gang prezentuje jako „občanská iniciativa“. Klade si za cíl „mírové soužití mezi muslimy a nemuslimy v Německu“. Svoji misi skupina 15. června popsala následně: „Naše organizace byla založena pouze za jedním jediným účelem, a ten je ochránit a podpořit naše bratry a sestry před stále větší nenávistí vůči islámu!!! Všem nemuslimům, kteří čtou tyto řádky, zcela jasně chceme sdělit jednu věc: Dejte si dobrý pozor!!! Následující řádky mohou změnit váš názor na nás!!! Vážíme si každého náboženství a nikomu naši víru nenutíme, jak je to předepsané v Koránu!!! Nesympatizujeme s IS a jsme proti nátlaku v náboženství i v manželství!!! Islám nezná vraždu ze cti, jak se často tvrdí!!! Zdvižený prst, který používáme v našem logu, není znak tzv. islámského státu (ISIS), ale v naší víry v existenci jednoho Boha!!! Abychom vám ukázali malý obrázek: V komentářích jsme pro vás shrnuli 40 doporučení z Koránu!!! … Důležité. … Kdo se zapojí do boje nebo něčeho podobného na ulici, nebo kdekoliv jinde (kromě sebeobrany), bude bez diskuse vyhozen!!!“

Ačkoli Germanys Muslims tvrdí, že odmítají násilí, mnozí z jejích starších členů jsou podle policie známí saláfisté. Jejich cílem je v Německu nahradit liberální demokracii za právo šaría.

Policie zakladatele skupiny popisuje jako „islamistu, který se pohybuje v salafistických kruzích“. V jednom videu, které už není k dispozici, povzbuzuje členy gangu, aby chránili mešity a muslimské ženy.

Dne 27. července noviny Die Welt v jednom rozhovoru s policejní mluvčí v Mönchengladbachu Isabelle Hannenovou informovaly o tom, že 5. července se policie s Kunstem setkala. Na schůzce ho policie varovala před tím, že takovou ,,milici“ nebude tolerovat a monopol na násilí je výhradně v kompetenci státu. Dne 28. července „Germanys Muslims“ vydali prohlášení. Sdělují v něm, že budou akceptovat autoritu státu. Policejní mluvčí Isabelle Hannenová říká, že „zatím nemáme žádný důkaz o tom, že skupina představuje nebezpečí. Přesto ji budeme mít v hledáčku“.

Nejedná se však o jediný motorkářský gang, který v Německu funguje. Například turecký rockerský klub Osmanen Germania, který má cca 1000 členů, vyhlásil Německu válku… Ve své neuvěřitelně agresivní písni, kde kape krev a míří na diváka puškou, zpívají a nepokrytě vyhrožují: „Přicházíme převzít německou zem…“
https://www.casopis-sifra.cz/radikalni-islamisticky​-gang-zalozil-nemecku-saria-milici-nemci-reaguji-vz​nikem-domobrany-dalsi-gang-vyhlasil-nemecku-valku-r​ika-prichazime-prevzit-nemeckou-zem/
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 14:18:01
Dav aktivistů strhl sochu vojáka Konfederace! Protesty pokračují.

Rasové nepokoje v americkém městě Charlottesville mají dohru na více místech Spojených států. V Severní Karolíně dav levicových aktivistů strhl sochu konfederačního vojáka. V New Yorku zase lidé protestovali proti politice prezidenta Donalda Trumpa, který po několika dnech odsoudil počínání bělošských extremistů.

http://tn.nova.cz/clanek/trump-nepokoje.html
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 14:07:35
Rusům povolí sebeobranu bez omezení.

Lidé se snaží chránit před zločinci, musí být více chráněni i zákonodárstvím. Besedující s dopisovatelem „Rossijskoj gazety“ (RG), z orgánů činných v trestním řízení, sdělili, že nové Státní dumě předloží zákonodárnou iniciativu - zvážit návrh zákona o zvláštním projednávání případů sebeobrany. Takže je předpoklad, že pojem „zneužití sebeobranných opatření“ může zmizet z trestního zákoníku. To se týká otázky, zda osoba napadená lupiči, násilníky a vrahy, může v tomto okamžiku posoudit přiměřenost sebeobranných opatřeni. Mimochodem, nedávno se v médiích rozhořela debata, způsobená podivným prohlášením jedné z osobností veřejného života. Bylo řečeno například, je-li žena znásilňována a bodne násilníka, je volána k trestní odpovědnosti.

Tento problém není nový a v zásadě by se mohlo zdát, že jej naše legislativa již vyřešila. Státní tajemník a místopředseda Federální advokátní komory, Konstantin Dobrynin, ve svém blogu napsal, že „je nyní v trestním zákoníku článek 37 více než dostačující pro sebeobranu v jakémkoli rozsahu. Hlavní je, aby se sebeobrana neměnila v něco jiného, jako je opožděné obrana, nebo dokonce zabíjení ze msty. Tuto křehkou rovnováhu je vždy nutné respektovat, a to musí být nestranně vyšetřeno soudem."

Nicméně v soudních procesech je u pojmu „sebeobrany“ přítomen v naší judikatuře zvláštní rys. Ačkoli již dávno byly provedeny změny trestního zákona (článku 37 a 38), ve kterém je vysvětlena koncepce sebeobrany a její překročení. Navíc, 27. září 2012 vyšlo usnesení pléna Nejvyššího soudu Ruské federace č.19 „O uplatnění zákonodárství o nezbytné obraně u soudů a o ublížení při zatčení pachatele“, se všemi podrobnostmi. Nejvyšší soud připomněl všem soudcům právo na sebeobranu, a vysvětlil, jak pohlížet na takové případy – podrobně o tom pojednala „RG“.

Toto rozhodnutí se týkalo velmi specifického, do očí bijícího případu. Stalo se toto: občan Sokolov a jeho kamarád se vraceli večer domů z práce. Na ulici byli napadeni třemi kriminálníky, kteří je chtěli okrást. U lupičů byly dlouhé a pevné hole. Sokolov s kamarádem začali utíkat, ale lupiči je porazili. Sokolov dostal tucet úderů. Podařilo se mu však chytnout hůl jednoho z útočníků a praštil ho do hlavy. Rána byla smrtelná a Sokolov dostal šest let vězení s náhradou škody (!) rodině oběti. Obhájce Sokolova se odvolal k Nejvyššímu soudu. Ten zrušil předchozí rozsudek proti Sokolovovi - ten byl propuštěn a rehabilitován. To znamená, že v zájmu dosažení práva a spravedlnost, musela zasáhnout nejvyšší soudní instance.

Došlo k tomu, že většina veřejnosti ví o potrestání lidí, kteří se odvážili bránit proti zločincům, od právníků. „Rossijskaja Gazeta“ informovala loni o očividném případu, kdy 30letá matka dvou malých dětí byla odsouzena na 4 roky do vězení za vraždu svého manžela, narkomana. Především člen advokátní komory v Moskvě, Sergej Ushakov, se pak snažil přesvědčit Městský soud v Moskvě, že za prvé, vražda nebyla záměrná (žena bodla muže kuchyňským nožem do stehna, když už ležela na podlaze), a za druhé, v tu chvíli byla doslova zabíjena, a chránila děti. Důkazů bylo hodně, ale vyšetřovatelé „si ničeho nevšimli.“

Naše populace je si samozřejmě vědoma takových „zvláštností“ a „vášní“ orgánů práva a dávno se přizpůsobila okolnostem - lidé se chrání před zločinci, jak se dá. Ale přitom se na policii obracejí stále řídčeji. Prašť lupiče čím se dá – a utíkej, na nic se neohlížej. Ti uvědomělí občané, kteří se snaží přivést k životu zraněného banditu, volají záchranku a policii, se pak zpravidla jeví jako vším vinni. No, vždyť se lupič snažil jen si vzít si mobilní telefon a peníze, dobře, možná že znásilnit, a vy jej zraníte. Buď holí do hlavy, nebo nůžkami do stehna. Překročení sebeobrany!!! Můžeme se pak divit, že policie nalézá v temných uličkách, vchodech a parcích mrtvoly - „oběti boje mezi lupičskými gangy“, nebo, řekněme, „oběti nehody“? A v případě, že bezpečnostní orgány objeví těla na jaře poté, co roztaje sníh, dokonce je zapíše mezi „neidentifikované“?

http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/Rusum-povoli​-sebeobranu-bez-omezeni-170816.htm
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 13:57:29
Česká ekonomika zrychlila svůj růst, výsledky překonaly očekávání analytiků.

Česká ekonomika ve 2. čtvrtletí letošního roku znovu zrychlila svůj růst. Hrubý domácí produkt stoupl meziročně o 4,5 procenta po tříprocentním vzestupu v prvních třech měsících roku. Mezičtvrtletně pak ekonomika rostla o 2,3 procenta.

http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/ceska-ekonomi​ka-zrychlila-svuj-rust-vysledky-prekonaly-ocekavani​-analytiku-1336265
N MAXXSKATER - ® St 16.8.2017 13:46:16
Velitel libyjské armády požádal Rusko o vojenskou pomoc.

Velitel Libyjské národní armády, maršál Chalífa Haftar uvedl, že se na schůzce s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem dotkl otázky ruské vojenské pomoci Libyi.

„Ano, mluvili jsme o tom (o vojenské pomoci). Jsme si jisti, že Rusko je stále naším dobrým přítelem a neodmítne poskytnout pomoc," odpověděl na dotaz novinářů Haftar.

Šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov se ze své strany vyslovil za obnovení libyjské státnosti.

„Bohužel situace v Libyi je nadále složitá. Ve vaší vlasti hrozba extremismu ještě nebyla překonána. Nicméně rovněž víme o těch opatřeních, jež se teď přijímají, a aktivně podporujeme vzniklou tendenci aktivizace procesu politického urovnání a plnohodnotné obnovy státnosti vaší země," uvedl Lavrov během schůzky s Haftarem.

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/566​2-velitel-libyjske-armady-pozadal-rusko-o-vojenskou​-pomoc

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2.073 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAkční set na Sumce!!!!

Za 1.150
Akční set na SUMCE v ceně prut+naviják+vlasec

Korum River Tripod

Za 2.500
Firma Korum přichází s novým extrémně stabilním říčním tripodem! Tento produkt byl vyvinut pro maximální stabilitu a variabilitu v terénu. Nově na tripodu přibyl na zadním konci stabilizátor, který je možný zapíchnout do země, tam kde je to možné.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby - Rybáře Rybářské potřeby - Rybáře

Karlovy Vary, Sokolovská 81