MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

statistiky

ahoj prosim vas nasel sem na mrku ulovkové statistiky pro rok 99 poradí nekdo kde by se daly sehnat aktuální tabulky. nejsem masař rád bych vedel co mohu priblizne od toho či jiného revíru ocekávat. myslíte ze vám vase MO poskytne info. o zabybnování? diky colek

Autor diskuse: colek
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 9.8.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Frk - ® Po 9.8.2004 22:47:24
hraji/ Potom už jenom opravdu použít RŘ a příslušný paragraf na největšího rejpala. Garantuju, že do dvou minut jste sami.;))
N hraji - ® Po 9.8.2004 13:19:57
Frk: to máš celkem dobré, nám se jednou vyskytly nějaké problémy s dopravou a dav rybářů, který čekal od rána do podvečera na revíru, byl na vysazující sprostý, protože navíc ty vysazené ryby hned nebraly tak, aby se každý ten dobrák sportovní odchytal za 5 minut.
N Frk - ® Po 9.8.2004 13:11:38
hraji/ U nás není jisté kdy, co a kolik přivezou. Pak už není těžké zapomenout, že zrovna je to vysypané. Horší je to, když ty dovedy musím žádat, aby sesbalili a odešli. Já jsem tak nerad nepříjemný ;))
N hraji - ® Po 9.8.2004 13:03:02
Frk: bohužel u nás není utajení nějak možné, ale situace je podobná, když to ví členové dopředu, tak je u vody jak na prvního máje a když to neví, tak je tam jak na prvního máje o den později. Zjistil jsme, že skalní příznivci naší Mo neváhají udělat dva až tři dny po sobě výlet i 50 km, aby si zachytali, bohužel je to po třech dnech přejde, proč asi?
N Frk - ® Po 9.8.2004 12:56:51
Jinak. Když jsem vyvěsil plán zarybnění, tak jsme se ani nedostali k vodě. Natož ještě zahájený revír ohlídat.
Proto teˇd přivezu, vysypu, nikdo nic neví, nikdo se nezlobí,nemusím nic hájit a je klid. Spokojenost je na všech stranách. A když se někdo zeptá, tak informaci poskytnu.;)
N Frk - ® Po 9.8.2004 12:49:27
hraji/ Na požádání poskytuji.;)))))
N Dalibor Po 9.8.2004 9:28:43
MO Zlín má tyto informace na www.mrszlin.cz
N hraji - ® Po 9.8.2004 8:29:25
Naše MO pravidelně zveřejňuje údaje o zarybnění revíru na výroční schůzi a teď už také na internetu. Samozřejmě i o úlovcích na revíru.
Údaje o zarybnění jsou běžné informace, které by příslušný člen výboru, nejčastěji hospodář, měl na požádání poskytnout.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Zemřel Josef Janošík

Za nás vsetínské si dovoluji oznámit, že nás ve věku 70 let opustil dlouholetý porybný, který nás, co by pytlačící děcka, často a vytrvale odháněl od vody.

S postupem doby se tento...

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash výhodné balení Session Pack na jarní období , akce 315,-kč

Nyní v akci -25%, omezené množství! Balení obsahuje: * 400 g 15 mm boilies * 200 g 10 mm boilies * 100 ml booster * 6 x plovoucí boilies 10 mm, 4 x plovoucí boilies 15 mm * 550 g pelet stejné příchutě


akce, rybareniMinimálně 15% sleva na bivaky a přístřešky!

Čas, kdy budete vyrážet na ryby na několik dní už je tady! K tomu, abyste měli na rybách pohodlí je třeba kvalitní bivak. Proto přicházíme s novou akcí a zlevnili jsme všechny bivaky a přístřešky minimálně o 15%!


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
SUMCI.COM SUMCI.COM

Pojeďte s námi na Ebro na sumce!