MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

RCCC 2018 – souboj rytířů

Mezinárodní setkání rybářů na Labi úsek Čelákovice – Sedlčánky 2.10.-7.10.2018
Soutěž v položené jednotlivců pouze ze břehu bez pomoci druhého, ryba je uznána až při položení na podložku se zákazem pomoci další osoby.
- za účelem podpory rybářských kroužků ČRS, akcí rybařící mládeže a podpora dětí, co neměli tolik štěstí.
-Volný styl bez omezení krmiv. Bodovaný kapr 65cm a amur 70cm.

Lov 48 jednotlivců ve čtyřech sektorech po 12 účastnících.

Více na www. www.rcccarp.cz

Doprovodné akce RCCC:
-Velcí pomáhají malým
-Děti s námi na rybách
-Naděje pro Ondru - s diagnozou autismu

Roční přehled doplňkových akcí rybářského klubu RCCC:
Kopa RCCC Retro 2018 pro Ondru 8-10.6.
RCCC Dětský DEN na Hruškově 23.6.2018 od 8,00
Sahara RCCC 2018 pro Ondru 23-26.8.2018

Autor diskuse: bobrman ®
Dále moderují: Kača. ® + Mates carp ® + TWIN 69 ® + kabo ®
Zařazeno do: kaprařina - závodní sektor, 13.9.2011

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 348 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N bobrman - ® St 18.7.2018 7:07:16
Pro Vás, pro kamarády z RCCC, kteří pojedou na Souboj ryťířů v Čelákovicích na Labíčko! Všichni lovci a organizační tým obdrží tyto krásné kšandy! Díky za spoupráci Michalu Ondráčkovi, který má na tom hlavní podíl. Bobrman
N bobrman - ® Ne 15.7.2018 8:01:01
Martin Kožíšek věnoval na akci naděje pro Ondru částku 1000kč ! Děkujeme! Stav akce je 76.000kč.
N bobrman - ® So 14.7.2018 12:17:14
Každý lovec i organizátor letošního RCCC souboj rytířů dostane jedno zajímavé překvapení:-)))). Tak jako vždy. Něco navíc! Díky za spolupráci Michal Ondraček a Texima spol. s.r.o.
Bobrman
N bobrman - ® Čt 12.7.2018 7:07:59
Nikdo na tom světě nejde svoji cestu sám, RCCC je s vámi!

Stav podpory RCCC je 778.864,-

RCCC Naděje pro Ondru 75.000,- (již se blížíme do finále, tak jsme pár korunek dorovnali na kulaté číslo)

- jedná se o součet všech aktivit pro dětské rybářské akce a podporu těch dětí, co neměli v životě štěstí za období 2010-2018. Jelikož Vás o každé podpoře jmenovitě informujeme, budeme aktuální částku publikovat jednou měsíčně!

Dárci hotovosti 2018 Naděje pro Ondru: Poláček Petr, Tomáš Bartoš, Václav Hájek, Milan Karšňák, Hýbner Dušan, Dvořák Aleš, Michal Svoboda, Lumír Kretek, Mudr. Tomáš Filkuka, Bareš Jarda, Pavel Jindřich, Bobrman-Pavel Vohralík, Bodie-Marián Petěšil, Rybářský ples Čelákovice,Jaroslav Smítka, Jiří Kučera, Rybářský kroužek Rožmitál pod Třemešínem, Rybářský spolek Šupina, Dětský rybářský tábor Heršálkovi, Tomáš Horyna, Havran Marcel-Lecram Raven, Petr Duník, Tomáš R.-nepřeje si zveřejnění, Václav Hájek, Jiří Brouček Eichler, Radek Štětina, Boušková Yvona, Jan Máňa Škarda, Kekrt Michal, Mráz Martin-SUMČÁK, Miroslav Kumprecht, Michal Strnad, Bártovi, Holubová Pavla, Josef Stoupa Bubník, RCCC z.s.-souboj rytířů 2018, zaměstnanci Městského úřadu Slezská Ostrava, RCCC Retro Kopa-pořadatelé Salačovi, Dytrych Petr, neznámý dárce z rukou Černého muže, Policie ČR střed-východ – rybářská akce.

Děkujeme:
Pavel Vohralík – předseda klubu
Miroslav Kumprecht – místopředseda klubu
Pavel Dušánek - jednatel klubu

Pro lidi co mají zájem přispět jen tak tedy číslo účtu: 115-4034920217/0100 Komerční banka. Do platby prosíme Variabilní symbol 12018 a zpráva pro příjemce: Vaše jméno a příjmení - pro Ondru

RCCC Naděje pro Ondru 2018
Jmenuji se Ondra, je mi 6 let a trpím poruchou autistického spektra (PAS). Narodil jsem se jako zdravý chlapeček, ale pár týdnů před mými prvními narozeninami se v mém mozku něco změnilo a já se přestal mentálně vyvíjet jako moji vrstevníci. Porucha autistického spektra je nejzávažnější porucha dětského mentálního vývoje. U mě se projevuje tím, že ve svém věku neumím mluvit, rozumím jen málo z toho, co mi rodiče a ostatní lidé říkají, a nerozumím spoustě věcem, které se kolem mě v běžném životě dějí. Tím, že nerozumím mluvenému slovu, mi rodiče ani ostatní nedokáží věci a situace kolem mě vysvětlit. Neumím si sám hrát a ani navázat interakci s ostatními dětmi. Mám neadekvátní reakce, jsem extrémně citlivý na řadu podnětů z okolí, jdu lehce do afektu, mívám záchvat vzteku a pláče a někdy si i sám ubližuji.
Léčba autismu není možná. Je však možné správnou intervencí zmírnit některé symptomy a zlepšit schopnosti a dovednosti dítěte. Já jsem za posledních 5 let vyzkoušel většinu toho, co je v intervencích pro děti s autismem v ČR známo a nejvíce mi pomáhá intervence založená na aplikované behaviorální analýze (ABA). Díky ní jsem se již naučil spoustu nových skvělých věcí, jako je třeba požádat si znakem o sušenku, pití nebo zmrzlinu, také jsem se naučil prohlížet si knížku či si říct o procházku k řece krmit kachny, ale třeba i zvládnout jít s maminkou do obchodu, aby mi mohla koupit rohlík, i když se mi v takovém prostředí vůbec nelíbí. A čím víc věcí dovedu, tím jsem a budu spokojenější. Nebudu muset být já ani mé okolí frustrováno z toho, že neumím vyjádřit, co chci a potřebuji a nebudu si kvůli tomu muset ze zoufalství ubližovat.
Rodiče se v této metodě již 2 roky vzdělávají a já mám sestavený vzdělávací program, který je založený na principech ABA. Rodiče mě podle něj vše učí. Zároveň sobě i mě hradí odborné vedení, asistenci a intenzivní pobyty, abych se učil správně a efektivně, a mohl jsem v získávání dovedností a schopností postupovat rychleji. Tyto služby jsou však velmi finančně náročné a bohužel nejsou hrazeny žádnou pojišťovnou ani státem. Všichni však věříme, že mi tato intervence umožní žít důstojný život a nebudu muset jednou přežívat v ústavu či psychiatrické léčebně, jen proto, že jsem vyrostl a okolí mě přestalo zvládat.
N bobrman - ® St 11.7.2018 9:57:15
Už se to blíží! Ani ne 3 měsíce a budeme znát vítěze!
N bobrman - ® St 4.7.2018 7:26:29
Včerejší návštěva DAIWA, Bodie Marián Potěšil, který dovezl do tašek, které tradičně připravujeme na hlavní závod základní náplň! Děkujeme Aničce Anna Škvařilová, za přípravu a už se brzy vrhneme do rozdělování a příprav.
N bobrman - ® Út 3.7.2018 13:05:12
Mivardi komplet zajistí naši sektorovou soutěž, tak jako loni budou 4, tentokrát v počtu 12 na sektor. Rozhodčí budou umístěni přímo v sektorech! Je to novinka, díky velikosti akce, která je největší v historii klubu a co se týče jednotlivců v ČR zcela raritní.

SEKTORY:
1.RAPID 1-12
2.M-CARP 13-24
3.NEW DYNASTY 25-36
4.CAMO CODE 37-48
N bobrman - ® So 30.6.2018 12:11:37
DŮLEŽITÉ – SKLADBA STARTOVNÍ LISTINY!
Populární dvojičky k losu! HLASTE NÁM!
RCCC 2018 – Souboj rytířů – 48 statečných !
2.10.-7.10.2018 Labe Čelákovice
Dvojice k losu, nutno nahlásit!!!!
1.Bobrman Pavel
2.Kabo Stanislav
3.Margolus Milan
4.Vávra Jiří
5.Zach Radek
6.Hořčic Jiří
7.Dohnal Ján
8.Dohnal Martin
9.Vondráček Martin
10.Jan Máňa Škarda
11.Pinc Roman
12.Jarda Barry Bareš
13.Pošta Radek
14.Vladimír Hamp
15.Freylich Vašek
16.Prchlík Jan
17.Poláček Peťa
18.Bernard Michal
19.Paul Pavel
20.Bajer Milan
21.Podzimek Michal
22.Kratochvíl Jiří
23.Michal Kouřil
24.Bodie Marián

Potvrzení účastníci:
Chlupsa David, Michal Ondráček, Dohnal Martin, Dohnal Ján, Hanuš Pavel, Bobrman, Andy Drobček, Capko Vladimír, Pošta Radek, Fabián Josef, Novák Jiří, Paul Pavel, Kekrt Michal, Ruman Jindřich, Ruman Vlastimil, Bajer Milan, Poláček Petr, Tomáš Bartoš, Martin Marek, Martin Vondráček, Tomáš Szabó, Jan Škarda, Marián Bodie Potěšil, Tomáš Hájek, Ondřej Hampl, Tomáš Horyna, Lukáš Janků, Šustáček Patrik, Vladimír Hamp, Podoubský Vít, Smetana Zdeněk, Klimeš Martin, Kratochvíl Jiří, Pinc Roman, Míša Podzimek, Stanislav Kabo Kanclíř, Jiří Eichler Brouček, Michal Kouřil, Margolus Milan, Václav Freylich, Jan Prchlík, Zach Radek, Bernard Michal, Jarda Barry Bareš, Josef Dytrych, Kapras Mirek, Vávra Jiří, Hořčic Jiří
N bobrman - ® Čt 28.6.2018 7:22:11
Dnes nás čeká s místopředsedou Mírou-Mira Kumprecht perný RCCC den. Nejprve jednání na Východočeském územním svazu nad jednou akcičkou pro pomoc dětem! A poté až do Jičína za Štěpánkou-Štěpánka Šuliková Heršálková, předat věci na podporu Dětského rybářského tábora!
Podáme info, jak se zadařilo-nezadařilo.
Bobrman
N bobrman - ® St 27.6.2018 17:11:34
Dnes byla připsána do akce RCCC Naděje pro Ondru částka 2300,- od Václava Špitálského za akci Policie ČR střed-východ.
Velice děkujeme!
N bobrman - ® Po 25.6.2018 6:23:33
Moc rád bych poděkoval jménem VV RCCC z.s. všem kolem Petra Poláčka, kteří se podíleli na Dětském dnu na Hruškově!
Děkuji Vám !!!
Pavel Bobrman Vohralík
N bobrman - ® Ne 24.6.2018 6:37:33
POČET ÚČASTNÍKŮ JE KONEČNÝ, KDO NEMŮŽE, NAJDE ZA SEBE NÁHRADU A VČAS NAHLÁSÍ! DĚKUJEME!

RCCC 2018 – Souboj rytířů – 48 statečných !
2.10.-7.10.2018 Labe Čelákovice

Potvrzení účastníci:
Chlupsa David, Michal Ondráček, Dohnal Martin, Dohnal Ján, Hanuš Pavel, Bobrman, Andy Drobček, Capko Vladimír, Pošta Radek, Fabián Josef, Novák Jiří, Paul Pavel, Kekrt Michal, Ruman Jindřich, Ruman Vlastimil, Bajer Milan, Poláček Petr, Tomáš Bartoš, Martin Marek, Martin Vondráček, Tomáš Szabó, Jan Škarda, Marián Bodie Potěšil, Miroslav Skalický, Ondřej Hampl, Tomáš Horyna, Lukáš Janků, Šustáček Patrik, Vladimír Hamp, Podoubský Vít, Smetana Zdeněk, Klimeš Martin, Kratochvíl Jiří, Pinc Roman, Míša Podzimek, Stanislav Kabo Kanclíř, Jiří Eichler Brouček, Michal Kouřil, Margolus Milan, Václav Freylich, Jan Prchlík, Zach Radek, Bernard Michal, Jarda Barry Bareš, Josef Dytrych, Kapras Mirek, Vávra Jiří, Hořčic Jiří
N bobrman - ® So 23.6.2018 18:11:11
Již jsme připravili s Mira Kumprecht objemnou zásilku pro Dětský rybářský tábor Heršálkových!Bobrman
N bobrman - ® So 23.6.2018 6:26:26
Kdo bude letos předávat ceny?
Cen bude letos opravdu hodně!
Určitě poprosíme pana Starostu Čelákovic! Dále pak Předsedu ČRS SÚS pana Dušana Hýbnera a za MO ČRS Pavla Jindřicha a Jirku CarpTour Broučka. A jedna novinka, poprosil jsem Aleše Haluska, jehož přístup a činnost v oblasti mládeže jsou nenapodobitelné!
Za RCCC se předání zúčastní Pavel Dušánek a Mira Kumprecht oba pod dozorem statného ošetřovatele:-).
VV RCCC
Bobrman
N bobrman - ® Pá 22.6.2018 9:27:45
1 Volné místo- kontaktujte nás ! Při kontrole plateb odhaleno jedno volné místo !!! Prosím pomozte nám, nabídněte svým kamarádům !

RCCC 2018 – Souboj rytířů – 47 statečných !
2.10.-7.10.2018 Labe Čelákovice

Potvrzení účastníci:
Chlupsa David, Michal Ondráček, Dohnal Martin, Dohnal Ján, Hanuš Pavel, Bobrman, Andy Drobček, Capko Vladimír, Pošta Radek, Fabián Josef, Novák Jiří, Paul Pavel, Kekrt Michal, Ruman Jindřich, Ruman Vlastimil, Bajer Milan, Poláček Petr, Tomáš Bartoš, Martin Marek, Martin Vondráček, Tomáš Szabó, Jan Škarda, Marián Bodie Potěšil, Miroslav Skalický, Ondřej Hampl, Tomáš Horyna, Lukáš Janků, Šustáček Patrik, Vladimír Hamp, Podoubský Vít, Smetana Zdeněk, Klimeš Martin, Kratochvíl Jiří, Pinc Roman, Míša Podzimek, Stanislav Kabo Kanclíř, Jiří Eichler Brouček, Michal Kouřil, Margolus Milan, Václav Freylich, Jan Prchlík, Zach Radek, Bernard Michal, Jarda Barry Bareš, Josef Dytrych, Kapras Mirek, Vávra Jiří
N bobrman - ® Po 18.6.2018 7:32:39
RCCC 2018- Regional Carp Classic Cup
The best carper – souboj rytířů – Labe 411051
PRAVIDLA – zjednodušený výklad !!

Akce pod záštitou MO Čelákovice a Města Čelákovice na podporu kroužků ČRS a akcí dětí a mládeže!
V případě velkého průtoku se termín posouvá automaticky o 14kalendářních dní.
Naprosto výjimečná akce v Čechách, závod jednotlivců, lovit se bude Kapr nad 65 cm a Amur nad 75cm, to nejdůležitější, závod v klasickém anglickém způsobu lovu: ze břehu, bez lodi a echolotu, bez pomoci druhého, každý sám za sebe!!! Jen vítěz bude králem, jak říká staré anglické přísloví.
Lovec není omezen množstvím návnady a jeho složením, pouze u partiklu povinnost uvařeného. Lovec je povinen lovit stylem položená, není však omezen lovem metodou feeder a method feeder. Lovec není omezen na nástraze přizpůsobené však povolené rybolovné technice položená!!! Po častých dotazech preferuji aby lovec vlastní metododou, tedy kombinací techniky, nástrahy a návnady ulovil rybu předepsané délky k bodování.
Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí! Což stvrdí podpisem při presentaci!
Povinnost jednoho plovoucího saku, bez něj není účastníkovi povoleno zahájení lovu!
Lov probíhá kolmo na vodu a pouze ve vytýčeném sektoru, ne jinak a to platí i u krajních sektorů!!! Lov u kraje sektoru vždy po dohodě se sousedním lovcem.
Pravidla: On-line vážení ulovených ryb na telefon pořadatelů i v nočních hodinách. Lov i vnadění pouze ze břehu. Losovaná místa jsou předem označena na břehu, lov probíhá pouze v sektoru lovce, ne jinak (vyjímka zdolání trofejní ryby). Soutěž jednotlivců, v prvním kolo los pořadí k losu, druhé kolo sektor (místo) a třetí kolo losu umístění na místě v pravo A / v levo B. Po bodování šetrně vrátit úlovek do revíru. Rozhodující je měrná sestava rozhodčích, stejná pro všechny účastníky. Pokud ryba dosáhla požadované délky, váží se v identické vážící tašce a váze rozhodčích. Lov na dva pruty/osoba. Pořadatel si vyhazuje právo na změnu měrné délky během závodu.
Bodování: 3ks nejtěžších ryb - Kapr nad 65 a Amur 75cm ( dle váhy, příklad váha 10,5kg bodů 10,5). Příklad v součtu 10,5 + 10 + 8,5kg = 29bodů
Klasická montáž, háček komerčně vyráběný. Krmení a nástrahy bez omezení. Povinností je podběrák ramena 80cm a kapří podložka, voda na omytí ryby, kvalitní plovoucí sak . Povinnost základní vlasec 0,28 minimálně a min 8 m monofil 0,40mm šoková montáž.
Trofejní a zajímavé ryby budou při vážení zdokumentovány, každou rybu nafotí rozhodčí při vážení. Aktuální výsledky vždy na Facebooku a MRK.cz pořadatelů. Váhu při zápisu do výsledkové sestavy potvrdí vždy lovec i rozhodčí vzájemně. Porušením pravidel anulace předchozích úlovků, vážné porušení, dikvalifikace bez možnosti vrácení startovného. Účastník soutěže jednotlivců (tedy závodník) si sám manipuluje s prutem a podběrákem, tedy kompletně zdolá rybu, až po uložení do podložky může pomoci jiný závodník (porušení se rovná anulace úlovku). Ryba je zdolávána okamžitě po záběru. Pokud závodník v soutěži jednotlivců opouští sektor (lovné místo) je povinen vytáhnout pruty.
Prut na Spybomb a Marker není považován za lovný prut. Marker slouží pouze k orientačnímu změření hloubky a neprodleně se odstraní! Vždy preferujeme co nejšetrnější zacházení s úlovkem u všech rybích druhů!!! A povinností je plovoucí sak! Použití back lead, tedy olov k připnutí na dno je férovostí k ostatním lovcům.
Využívat eko WC a úklid lovného místa považuji za samozřejmost!
Podpořte akci Velcí pomáhají malým! Opět bude ,,dětská kasička“ a ,,bedna“ k dispozici na místě setkání. . Podporujeme činnost kroužku ČRS.
RCCC best carper z.s.,IČO:05606888, tel.kontakt: 603 253 895, mail:pavel.vohralik@seznam.cz
Pavel Bobrman Vohralík
Předseda spolku
N bobrman - ® Ne 17.6.2018 9:53:26
RCCC 2018 Souboj rytířů!

Ještě jedna varianta plakátku od Mates Matesovič! Příští týden důležité informace pro lovce! Už se budeme soustředit na setkání samotné!
N bobrman - ® Pá 15.6.2018 7:39:31
PARTNEŘI RCCC 2018
SOUBOJ RYŤÍŘŮ - LABE ČELÁKOVICE 411051
Časový harmonogram akce:
V úterý 2. 10. od 15,00 příjezd a sraz, 19,00 losování a poté party FUN Zone
Ve středu 3. 10. v 10,00 start setkání
V neděli 7. 10. v 8,00 konec lovu, v 11,00 oběd a vyhlášení výsledků

Generální partner - Daiwa-Cormoran
Hlavní partneři - Carpservis a Mivardi
Partner organizace RCCC - CNC Inaxes, Město Čelákovice
Partneři pro závodníky - Zico CZ, Prologic, LK Baits, Special Hobby, UFO SINKER ČR/SR a SR
Partner pohárů: PD – Pavel Dušánek
Partner losu : Splash baits
Partner pro rozhodčí a organizační složku: Dragon Baits
Partneři individuálních cen: Cormoran, Korda, Inoxpod, JR-products Jaroslav Řehák
Mediální partner : Mrk.cz
Partner pro propagaci na internetu: Rybářský rozcestník
Partner za ČRS : MO Čelákovice a ČRS SÚS
Partner úvodní show: Revír Hruškov
Partner speciálních cen RCCC – Revír Sumčák
Partner Naděje pro Ondru a rybářské kroužky: M-art kovo
RCCC Velcí pomáhají malým: Mivardi, M-Art kovo ,
Partnerské revíry Naděje pro Ondru: Revír Hruškov, Revír Sumčák, Revír Kopa, Revír Sahara

Naši partneři ve všech kategoriích jsou zároveň partnery našich aktivit v oblasti DRK – dětské rybářské kroužky!

Ostatní partneři jsou zatím v jednání, snažíme se, aby vše bylo pro Vás co nejzajímavější a nejpestřejší !
N bobrman - ® Čt 14.6.2018 7:34:19
RCCC Retro Kopa za náma, Dětský den na Hruškově se blíží a již se intenzivně připravuje RCCC SOUBOJ RYTÍŘŮ 2018 - ve spolupráci s MO ČRS Čelákovice - Jirka Brouček, Městem Čelákovice - Pavel Jindřich a Středočeským územním svazem - Dušan Hýbner.
N bobrman - ® Po 11.6.2018 6:30:00
Dětské rybářské dny MO Čelákovice na Řehačce.
Zásadně odmítám komerční sdělení pro děti, zde jsem kývl, ale formou přednášky o základech, bez udání výrobců, čistě jen o základech. U MO ČRS Čelákovice nešlo odmítnout přednášku, mám ty chlapi tak nějak jako vlastní, neboť nepodpořit tak veliký zápal pro mládež prostě nejde! Činnost, kterou vytvářejí Pavel Jindřich, Jirka CarpTour Brouček, Martin Petržel, Petr Duník, Jakub Petržel a mnoho dalších lidiček z MO nelze přehlédnout. Přednášku pro děti v rámci Dětského rybářského víkendu a sestavení krmniva z běžně dostupných surovin, základní taktice krmení a manipulace s ulovenou rybou. Děti si akci užívali, závody, zkoušky v kroužku, pasování na rybáře, rybolov, čištění břehů. Bylo o ně, díky dospělým z MO výtečně postaráno. Nedivím se, že je pak taková akce takto dětmi navštívená!
Bobrman
N bobrman - ® Po 11.6.2018 5:57:56
RCCC RETRO KOPA 2018
Veliké díky pro kluky Salačovi, Petr Salač a Mypeters Pitrsek. Pro mě nej akce v doprovodném programu RCCC. naprosto špičkový nápad, parádní přenos na naší facebookovou skupinu! Luxusní výběr, díky trpělivé přípravě.
Pokud se něco dělá srdíčkem, vždycky to vyjde!
Malá Kopa, dobrá volba, naše parta musí být trošku v izolaci, nejsme úplně normální:-)). Honza Kopa super servis, byl jsem z akce nadšený už v jejím průběhu! Na každé fotečce bylo vidět, jak se všichni baví.
O RCCC přemýšlím každý den a toto je také cesta ke kořenům akce, neboť hodně RCCCček, loví více způsoby a stará dobrá klasika je mezi kmenovýma členama velmi oblíbená!
Výběr, tedy to co jde na dobrou věc, ten je neskutečný, jak v pomoci materiální cca. 20.000,- tak v finanční pro ONDRU, přes 18.000kč.
Oba budou povýšeni do hodnosti Vlka!:-)
Klobouk dolů!
Bobrman
N bobrman - ® Ne 10.6.2018 18:17:01
Moc rád bych poděkoval všem, kdo přispěli v rámci akce RETRO KOPA RCCC a to jak na Nicolase, tak na Ondru. Dárcům známým i neznámým!!! Něco z rukou Černého muže, něco od Petr Dytrych, od Katy Krásná a zaměstnanců Městské části Slezská Ostrava, vše se hýbe a narůstá!!! Základ od účastníků RETRO akce! Peťka Petr Salač slíbil soupis, neb bych byl nerad, aby to zaniklo, ještě jednou díky!Poděkování pro revír KOPA Honzíkovi Honza Kopa!!! To byl základ vydařeného výběru !!!
Bobrman
za VV RCCC z.s.
N bobrman - ® St 6.6.2018 8:43:56
RCCC SAHARA pro ONDRU
Nezaplacená místa !! Bejci ! Halóóó !!

PROPOZICE:
Privátní akce VV RCCC pro zvané tradiční členy klubu s tím, že výdělek z akce jde na projekt RCCC Naděje pro Ondru!

Lokace Soukromý revír Sahara, 50°7'10.165"N, 15°44'35.851"E

https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=15.7439358&​y=50.1197862&z=16&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9j7zhxYFx7&​ud=50%C2%B07'10.165%22N%2C%2015%C2%B044'35.851%22E

Termín 23.8.-26.8. 2018
Startovné 1500,- / osoba
Jelikož mají Bobr,Kumpi a Andy narozeniny, program může být variabilní!

Program 23.8. 14:00 – 20:00 příjezd účastníků, na stanovišti č.9 si vylosují lovné místo,
přesun na lovné místo, zahájení lovu

V průběhu akce carptalk Lukáš Krása – pokud Lukáš nedorazí, bude asi mít přednášku Bobr, kterou bude nutné včas ukončit, na to dohlédne člen Rady RCCC Bodie !

26.8. 12:00 ukončení lovu, 13,00 vyhlášení
Rybářský řád lov na 2 pruty / osoba, ostatní zde http://rybarstvisahara.cz/rybarsky-rad/
Lovné místa Bude se losovat na místě, nekopírují klasický systém Sahary

Platby do 25.6.2018:
Číslo účtu RCCC klubu: 115-4034920217/0100 Komerční banka. Do platby prosíme Variabilní symbol 22018 a zpráva pro příjemce: Vaše jméno a příjmení - Sahara

Bobrman - zaplaceno
Drobček
Bodie-zaplaceno
Patrik Šustáček
Mozolič Milka-zaplaceno
Máňa
Márty Klimeš
Kabo
Fabián Josef zaplaceno
Kratochvíl Jiří zaplaceno
Ondráček Míša
Hanuš Pája
Kumprecht Míra zaplaceno
Michal Svoboda-MAX zaplaceno
Jindra Ruman –zaplaceno
Mladá krev RCCC zapaceno
Vlasta Havel zaplaceno
Broník Hýsek
Stanko Dršmanko
Divoká karta – Vládík Capko
N bobrman - ® Út 5.6.2018 19:45:14
Klub by měl jít příkladem.A tak za Výkonný výbor zašleme po naší rychlospojce na akci pro Nicolase vojenské lehké lehátko.Klučina rád nocuje v přírodě. Mamince se líbí, tak jdem do toho.Možnost předání prvních věciček na Retru Kopa a naše rychlospojky vyrazí předat. Klasická akce RCCC klubu. První to vymyslíme. Pak se poštěkáme jak to provedeme a pak to funguje.
N bobrman - ® Út 5.6.2018 13:51:23
RCCC s Nicolasem na rybách!
Akce kterou startujeme, je opět na základě pošťouchnutí od kamaráda Petra Petr Salač a příběh nás zaujal, není jen o diagnóze, ale i o sociálních poměrech. Tedy proč ne, malou sbírku pomůcek k rybaření, pro kluka, co mu rybolov pomáhá! Budou dvě bedýnky, jedna na akci Sahara a druhá na akci Souboj rytířů a do obou budete moci přispět vybavením, které zrovna nepotřebujete. Dbejte na upotřebení, vzhledem k věku! Děkujeme.
Za VV RCCC z.s.
Pavel Bobrman Vohralík

Popis od matky Nicolase:

Jmenuji se Nicolas, je mi 7 let a mám diagnostikováno ADHD s agresivní povahou a v současné době navíc bojuji s tikovou poruchou, která je předzvěstí Touretteova syndromu.

ADHD přesněji porucha pozornosti s hyperaktivitou patří mezi tzv. neurovývojové poruchy. Jedná se o vrozenou nerovnováhu centrální nervové soustavy, zjednodušeně řečeno každá část mozku si zraje jinak rychle, přičemž si jeho jednotlivé části vyměňují informace pomaleji, než je potřeba. Jsem často neposedný a nepozorný, protože můj mozek si neumí z množství podnětů vybrat ty podstatné a projevuji se velmi impulzivně - část mozku, která je zodpovědná za kontrolu chování a emocionální reakce je o krok pozadu za emocionálně silnými podněty, tzn., reaguji dříve, než si reakci promyslím. Nejsem schopen regulovat svoje chování, většinou působím konfliktně až agresivně.

Touretteův syndrom je vrozené neuropsychiatrické onemocnění charakterizované pohybovými a zvukovými tiky. Tiky jsou často doprovázeny změnou chování. Projevuje se nejčastěji kolem 7 roku. Při neléčeném dlouhotrvajícím se stavá onemocnění chronické.

Narodil jsem se v termínu, ale po porodu jsem byl převezen na JIP s hypoglykémií. Po měsíci jsem byl propuštěn domů a můj život se vyvíjel běžným způsobem. V mých cca 2 letech si můj otec začal brávat svého syna z předchozího vztahu a dělal mezi námi velké rozdíly. Začal jsem bojovat o své místo u otce, ale boj se svým starším nevlastním bratrem jsem nevyhrával. Proto jsem se začal projevovat agresivitou. Tuto mám dědičnou a rovněž jsem ji velmi často viděl u otce. Vybojoval jsem si tak aspoň chvilku pozornosti. Zjistil jsem, že takto si získám své, a proto jsem se agresivně projevoval ve školce a nyní i ve škole. Díky své agresivitě si neudržím kamarádské vztahy, mám hodně poznámek. Otec si mě berou jednou za 8 dní na pár hodin a nevěnuje se mi. Hrávám si sám na hřišti nebo v herně. Ale já potřebuji více než to. Neumím se s rozdílnou výchovou vyrovnat a tak mé tělo reaguje nekontrolovatelnými tiky a neustálým mrkáním. Doma zatahuji žaluzie a zhasínám světlo, protože mě z mrkání bolí oči. V noci ze spaní křičím, mám špatné sny. Ve svém věku beru již 3 léky (ADHD, agresivita, panická porucha). Léky budu brát do svých 15 let, kdy pedopsychiatr rozhodne co bude dál.

K tomu abych mohl vyrůst jako běžné dítě, byl zvladatelný je potřeba mě stejně a důsledně vychovávat, musím mít řád a dělat činnosti, které mě budou zklidňovat a motivovat. Aby se Touretteův syndrom nestal chronickým je potřeba, aby jsem vyrůstal v klidném, nestresujícím prostředí. Proto s maminkou jezdíme často na výlety. Dovedla mě k rybaření, což mě hodně baví. Ale jsem zatím netrpělivý a když mi něco nejde, vztekám se. Mám velkou radost z každé chycené rybky a učím se, jak s nimi zacházet opatrně. Maminka mě učí, jak se dá přežít pouze se základními věcmi, učí mě poznávat zvířata a rostliny. Velmi rád u vody pozoruji užovky, myšky, ježky, kačeny a spoustu dalších zvířátek, kterých bych si sám ani nevšiml. Maminka se mě snaží vést k důslednosti, což je se mnou hodně těžké. Chodím i do taneční školy, kde svou energii vybíjím a těším se na veřejná vystoupení, kde můžu ukázat i své jiné dovednosti. Péče o mě je velmi náročná jak psychicky, tak finančně. Ale s pomocí mám velkou šanci, aby jsem dostudoval a vyrostl jako běžný zdravý klučina.
N bobrman - ® Út 5.6.2018 5:35:41
Akce rybaříků pro děti a mládež v Novém Městě nad Metují, kterou jsme také podpořili je již minulostí. Na obrázky ještě čekáme, pan Jindra nám je slíbil v nejbližších dnech, ale jeden nám již dorazil díky Pájovi Dušánkovi. Takže se máme na co těšit!
Pavel Bobrman
N bobrman - ® Po 4.6.2018 6:12:53
Na Dětský den na Řehačku rozhodně nepřijedeme s prázdnou! U lahve minerální vody prohodíme pár mouder s Pavel Jindřich, Jirka CarpTour Brouček, Petr Duník a spol. Díky Václav Freylich - Mivardi za spolupráci !
Už se těším!
Bobrman
N bobrman - ® Pá 1.6.2018 6:25:58
Tak tyhle fotečky od Honzíka Jan Máňa Škarda byli super! Ty asi řekli nejvíc! Tomuto nejde nepomoci ! A o tom je RCCC!

Červené karty: Bicák

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 348 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina | závodní sektor ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPruty Chub Outkast MKII

Za 2.990
Nový model tenkých a osvědčených prutů s dělenou i korkovou rukojetí 12ft 3lb za nejnižší cenu. Při koupi 2ks další zvýhodnění a možnost koupit s obrovskou slevou Chub Spod rod a pouzdro na pruty

akce, rybareniFox Explorer Soft Bib & Brace

Za 4.990
Souprava oblečení komplet softshell bunda s kalhotami a mikinou PRÁVĚ TEĎ U NÁS S OBROVSKOU SUPER SLEVOU Z PŮVODNÍCH 7.990,- V tomto oblečení můžete rybařit, můžete v něm i spát bez spacáku, můžete v něm prostě dělat cokoli

Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK Varga CK Varga

CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní lístek tak i rybářský...