MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

RCCC 2019 – souboj rytířů

Mezinárodní setkání rybářů na Labi úsek Čelákovice – Sedlčánky 2.10.-6.10.2019
Podpora pro Michalku - celoroční akce ( holčička 11 let na vozíku )
Ve spolupráci s ČRS SÚS, MO Čelákovice a Městem Čelákovice.
Soutěž v položené jednotlivců pouze ze břehu bez pomoci druhého, ryba je uznána až při položení na podložku se zákazem pomoci další osoby.
- za účelem podpory rybářských kroužků ČRS, akcí rybařící mládeže a podpora dětí, co neměli tolik štěstí.
-volný styl bez omezení krmiv. Bodovaný kapr a amur s vahou nad 4kg včetně.

Minimální počet 48 jednotlivců ve čtyřech sektorech.

Více na www. www.rcccarp.cz

Doprovodné akce RCCC:
-balíčky základní výuky pro kroužky MO ČRS
-Velcí pomáhají malým s Mivardi
-Den přívlače v kroužcích s Daiwou

Autor diskuse: bobrman ®
Dále moderují: Kača. ® + Mates carp ® + TWIN 69 ® + kabo ®
Zařazeno do: kaprařina - závodní sektor, 13.9.2011

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 375 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Miras - ® Po 20.1.2020 18:17:46
bobrman >> Normálně kecáš. Nemáš nic a už jen mlžíš. Ono Ti totiž už moc jiného nezbývá - argumenty došly, resp. neexistují. Vymyslel sis příběh, který Ti pomohli dotvořit připrcávači. Žij blaze.
N bobrman - ® Po 20.1.2020 17:39:29
Omlouvám se, ale na MRK již chodím velmi málo, sporadicky, pokud někdo cokoliv potřebujete, je na mě zde mail, diskuzku již dále nebudeme aktualizovat a závěrečný přenos z akce proběhne na FB stránce.

Krásný den.
N bobrman - ® Po 20.1.2020 17:37:28
tvistr >> ahoj, klid a mír, nenech cloumat hněv svým majestátem, zde diskuse končí. Akce se uskutěční, bude ji organizovat MO, tedy pan hospodář Pavel Jindřich.

My jako RCCC dokončíme akci POPKY pro holky.

Startovné předáme MO, ta je dá na ty dvě děti, akce proběhne, klub zanikne.

Chceme mít s Kumpim už klid.

Nemá smysl se rozčilovat, já jsem se v prosinci opravdu vytočil, ale myslím, zbytečně, nestojí to za to.
N bobrman - ® Po 20.1.2020 17:18:22
Miras >> rozhodně zde nebudu sdělovat interní věci, rozhodně ne na MRK.cz.

RCCC už dělá jen podporu MO Čelákovice, akce není celoroční, je jen jednorázová. Máme toho s kolegou opravdu plné zuby.

Velice jsem si považoval LRÚ, tak jak proběhlo, poslední dva ročníky a myslím, že pokud tě paměť nebude klamat, pochválil jsem ti to zde na MRK.cz. Chválil jsem tě i při schůzce v rámci RCCC s jedním z vrcholných představitelů ČRS SÚS, že toto má smysl. Kolegiálně, kamarádsky, opravdu od srdce. Dva poslední ročníky jsem zde sledoval.

Opravdu mě vrtal červík, co je za problém, kde se berou ty keci kolem.

Ale ten pán, mě překvapil jednou otázkou, co jsme ti udělali? Že na nás nenecháš niť suchou, bylo to v rámci posledního dne před startem letošního ročníku. Byl z toho delší pokec, ale zaujal. To jméno budeš asi vědět, kde až jsi hanil klub, špička ledovce pro mě a že je to zástupce ÚS který akci zašťiťuje, je smutné. Byl jsem hodně zaražený, překvapený, zklamaný.

Tečka.

N Miras - ® Ne 19.1.2020 15:55:38
tvistr >> promiň, ale názor připrcávače mě nezajímá, počkám si na vyjádření Bobrmana.
N TWIN 69 - ® So 18.1.2020 18:16:17
A 5 kousků je doma...
N tvistr - ® So 18.1.2020 11:46:25
Miras >> Být Tebou tak se starám hlavně sám o sebe . Probral bych na srazu Kapří pohody u sklenice piva nějaká odborná témata a s přibývajícím časem a množstvím alkoholu možná i na něco smysluplného přijdeš,,,, přestaň se prosím sr.. át do RCCC , a nebo tam jak jsem psal přijeď a rádi si všichni Tvoje výlevy vyslechneme...
J.H.,
N Miras - ® Pá 17.1.2020 14:20:19
bobrman >> Vzhledem k tomu, že mi Bobrmanovi priprcávači nedají pokoj a stále si melou svou, tak to tedy rozštípněme.
Vyzývám Pavla "Bobrmana" Vohralíka, aby zveřejnil jména firem, př. osob u kterých jsem měl RCCC nebo jeho svými pomluvami poškodit. Toto je poměrně snadno ověřitelné.
Já tvrdím, že se nic takového nestalo.
Prosím zveřejnit i na FB.
Děkuji,
Miras
N tvistr - ® St 8.1.2020 19:18:18
Miras >> Kdyby každý dělal pro blaho dětí to co dělá RCCC, tak by bylo na světě hned lépe . Mluví z Tebe hloupost a neomalenost a to jsem hodně slušný ve výrazech .
V našem kraji je sportem flusat na práci druhých a nedělat přitom nic smysluplného pro druhé.
Máš možnost letos poctít RCCC na Labi svoji přítomností a přednést všem přítomným svoje myšlenkové pochody, to co Tě trápí...
J-
N bobrman - ® St 8.1.2020 6:02:05
Methodfeeder pop-up RCCC pro IRENKU a EMIČKU! 99kč!

Již na CARPSHOW Břeclav 18.1.2020 - máme připraveno!

Po dohodě RCCC a Splash baits náklady plně ponese Rybářský klub RCCC z.s. a Splash baits Michal Ondráček. Tedy z prodaných pop up v ceně 99kč půjde na obě nemocné dívky plná částka!!!

Prodej dále na FOR FISHING - stánek SPLASH BAITS a nebo na jejich e-shopu již teď!

Kolekce je omezená, tedy 200ks!

Děkujeme za pozornost a děkujeme předem za podporu.

Váš Rybářský klub RCCC z.s.

ps: PRO MÉNĚ CHÁPAVÉ: náklady plně ponese Rybářský klub RCCC z.s. a Splash baits !!!
N Zmesky44 - ® Út 7.1.2020 20:49:57
Paráda, mám radost. 👍👍👍
N TWIN 69 - ® Út 7.1.2020 17:05:11
bobrman >> Pavle,tato informace je pro mě největší dárek...Děkuji především za to,že zvítězil rozum....
N bobrman - ® Út 7.1.2020 17:01:49
No, tak malý obrat. MO Čelákovice má 100let a akci chce udělat, tedy velení přebírá pan hospodář MO Pavel Jindřich a zde jsou jeho slova:

Ahoj rodino RCCC
Přináším informaci z dnešního jednání o budoucnosti závodu RCCC 2020. Ta nejdůležitější informace je, že RCCC souboj rytířů Labe 2020 bude!!!
A nyní malé vysvětlení předchozích zpráv o ukončení, či chcete-li nekonání závodu RCCC na Labi v Čelákovicích.
Závěrem roku všechny příznivce klubu RCCC znepokojili zprávy pana Vohralíka o úplném ukončení závodu na Labi. Jako spouštěčem jeho záměru jsou telefonáty, SMS zprávy a zprávy přes Facebook, které Pavel dostával v průběhu přesunu RCCC na svazové Labe a po posledním velmi úspěšném ročníku toto gradovalo. Tyto zprávy obsahovaly různá obvinění, ze kterých vyplývalo, že RCCC je výdělečný podnik a charita a podpora dětí je jakousi záminkou k tomu, aby si partička kaprařů mohla bezplatně zachytat na revírech ČRS. Tato obvinění způsobila tuto reakci a chuť okamžitě se vším skončit a nepokračovat dále.
Nicméně je potřeba se zamyslet nad tím, že RCCC je rodina, která drží pospolu a byla by neuvěřitelná škoda zastavením závodu zklamat všechny, kteří RCCC žijí a podporují ho. Byla by škoda zastavit úplně činnost, která přinesla hendikepovaným dětem a rybářským kroužkům mnoho radosti a finanční podporu přesahující 1,3mil.Kč za posledních 10let. Možná proto se také objevovali různé komentáře s tím, že RCCC je dobrý bussines, apod., což osobně odmítám a je mi velmi líto, že je podpora RCCC dětem zpochybňována.
Důležitý fakt je, že máme za sebou své fanoušky, kteří vědí, jak RCCC a jeho myšlenka funguje a přejí si pokračování ročníku RCCC 2020. Proto a právě pro vás, milí RCCCčkáři, se uskuteční závod na Labi.
Je třeba ale upozornit na drobné změny, které nastanou. Za prvé je možné, že vzhledem k připravovaným stavbám na Labi budeme muset zmenšit sektory (budete mít k sobě blíž). Dále se chceme vrátit k počátkům RCCC a ceny pro vítěze budou „pouze“ poháry a plakety za sektorová a celkové umístění a za mimořádné úlovky. A samozřejmě prestiž širokého závodního pole a extrémního závodu. Za třetí, výtěžek ze startovného po odečtení jasných nákladů bude přetransformován přímo na účty rodinám vybraných holčiček s postižením (tedy stejně jako dosud) a v případě, že se vyberou finanční příspěvky z jiných zdrojů, tak tyto budou poslány na účet Odboru mládeže SÚS ČRS na podporu činnosti rybářských kroužků. Podporovatelé budou moci své příspěvky nabízet na základě darovacích smluv tak, jako tomu bylo zvykem a tyto příspěvky budou použity na výše zmíněné účely. Akce „ Akvárko“ zůstane beze změn a veškerý obsah bude rozdělen pro obě postižené dívky rovným dílem.
Partnery pro konání závodu budou Město Čelákovice, SÚS ČRS a Místní organizace Čelákovice.
Vážení stoupenci klubu RCCC, předběžný termín pro závod RCCC souboj rytířů 2020 na Labi je stanoven na dny 30.9 - 04. 10. 2020.
Veškeré dotazy k závodu zodpovím telefonicky, nikoliv SMSkou či messengerem
Děkujeme za podporu a reakce
Pavel Jindřich, ředitel závodu RCCC 2020, hospodář MO Čelákovice

PS: Jak jistě víte, tak samotnou činností, organizováním a přípravami všech akcí RCCC se zabývá jen velmi malá skupina lidí. Díky nim vznikla také tato úžasná myšlenka, a to super rybařina, kamarádská setkání u vody, podpora hendikepovaných dětí a v neposlední řadě podpora činností rybářských kroužků ČRS. Díky jim za to!!!
N bobrman - ® Út 31.12.2019 7:03:50
Ahoj všichni, dlouho nad tím přemýšlím a dospěl jsem k názoru, že v nejlepším se má přestat. Poslední ročník byl fantastický a to díky Vám všem!

Za sebe bych vrátil startovné, těm co jej odeslali a dál bych rozhodně nepokračoval, pouze v akcích malých, práci pro kroužky a tábory.

Já jsem za sebe rozhodnutý, vše dotáhnu tak, aby klub byl všude se závazky vyrovnaný a to co patří dětem, aby se rozdělilo mezi EMU a IRENKU.

Krásný Nový rok.

Bobrman
N bobrman - ® Po 30.12.2019 15:02:13
Miras >> pardon, k bodu 3, to jmeno ani neznam, nevim o koho jde, jen kdyz ho potřetí slyším v souvislosti s RCCC negativně, uvedu ho, howg.
N bobrman - ® Po 30.12.2019 11:01:30
Miras >> zkopírováno na stránku FB RCCC já hraju fér!
N bobrman - ® Po 30.12.2019 10:58:28
Miras >> kopíruji na FB, mám rád fér hru a hlavně, ne tebe za zadkem, kam strčíme ruku.
N TWIN 69 - ® Po 30.12.2019 10:23:32
Miras >> Ahoj,není mi jasné,proč by Tobě měl kdokoliv z RCCC předkládat nějaké vyúčtování našich akcí.Jseš snad FÚ?
My jako skupina RCCC děláme vše pro rybářské kroužky a postižené děti a pokud se to někomu nelíbí,tak je to jeho problém,ne náš.Když si kdokoliv myslí,že by to udělal lépe,tak ať s tím začne.
To,jestli naše akce probíhá na svazové vodě je Tvůj problém,my s tím svojí účastí souhlasíme a konečné rozhodnutí je na vedení RCCC a příslušné organizace,která má svazový revír na starosti.
Už jsem slyšel na adresu RCCC několik narážek,ale je pod moji úroveň,abych je bral v potaz.
Pokud se o nás mluví a píše,tak je vidět,že to děláme dobře....
N Miras - ® Po 30.12.2019 9:50:18
bobrman >> zopakuji jen to, co jsem Ti říkal v řijnu, když jsi mi volal:

1) RCCC mi zavání businessem. Za charitu považuji model, kdy se vyberou prachy např. formou startovného/poplatku/vstupného, pokryjí se nezbytně vynaložené náklady organizátora a zbytek se dá na bohulibý účel. Proto jsem také zmínil, že by bylo fajn udělat vyúčtování akce. To jsi slíbil udělat a předložit D. Hýbnerovi. Nevím, zda to proběhlo a proč zrovna jen DH. Vyúčtování by, dle mého názoru, mohlo být zveřejněno třeba i v této diskuzi.

2) Obecně se mi nelíbí, že soukromé subjekty využívají ke svým účelům svazové vody.

3) Nevím, proč zmiňuješ i Láďu Slabého - toho jsem v našem rozhovoru uvedl pouze jako člověka, který dával RCCC za vzor toho, jak by mohla vypadat propagace obdobné akce. S tím souhlasím, z pohledu propagace to máš zmáklé. Pokud došlo k něčemu dalšímu mezi Láďou a tebou, tak to už šlo mimo mě.

4) Proti RCCC jsem nikdy veřejně nebrojil, neměl jsem a nemám to zapotřebí. Své názory viz. výše jsem řekl jen několika málo lidem coby odpověď na jejich přímou otázku.

Prosím, zkopíruj tento text i na FB, ať není pozorný posluchač ochuzen o vyjádření "viníka" zániku RCCC.

Děkuji.

Miras

N kájínek - ® Ne 29.12.2019 18:20:55
Tak dobrých zpráv nám opravdu ubývá , můžeš kámo nějak naznačít pro ty co nechápou,třeba jako já.Myslím že to je obrovská škoda.
N bobrman - ® Ne 29.12.2019 16:55:06
Dobrý den! Pojďme za svým cílem!

Proč vlastně RCCC dosáhlo svého konce a cíle? Chceme být součástí ČRS a jejích MO!
RCCC je kopírováno! Místo toho, aby bylo dosaženo cíle přes stanovené v rámci ČRS, je kopírováno výhradně projekty z řad soukromých vod.
Toto nechceme!
Tedy byl stanoven poslední ročník! RCCC ČRS SÚS 2020

A proč končíme?
Nevíme, ale pan Poupa a Slabý Vám řeknou víc o RCCC, jedná se o znalce poměrů v klubu.

Vaše RCCC !
N TWIN 69 - ® Čt 21.11.2019 5:10:13
bobrman >> Já taky Pavle....
N bobrman - ® Čt 21.11.2019 2:52:26
Jsem na všechny za Rybářský klub RCCC co pomohli hrdý!

Pavel Vohralík

Předseda klubu
N MB - ® So 9.11.2019 8:46:10
bobrman >> nazdar parde,já to naprosto chápu...nejde stíhat Fšecko...
N bobrman - ® So 9.11.2019 7:31:32
MB >> Není už Martine v našich silách plnohodnotně obsluhovat 4 kanály, MRK, FB stránku, FB FANS a WWW. A hlavně na MRK si našla diskuse více odpůrců, než zastánců, ač jde o projekt pro děti a postižené.

Nepřijde nám to tedy prospěšné.
N MB - ® Pá 1.11.2019 16:53:55
bobrman >> bude mi to tu chybět.....

Ale ani k vůli tomuhle si facebook nezřídím

Sorry khámo
N bobrman - ® Pá 1.11.2019 6:49:19
Dobrý den, tato diskuse bude za pár dní vypnuta, veškerý informační servis přesouváme na FB stránku klubu.

Děkuji za pochopení!

https://www.facebook.com/rccc.cz/

Pavel
N bobrman - ® Pá 11.10.2019 10:06:39
Velice rád bych touto cestou poděkoval vedení MRK.cz za prostor k propagaci akce!
N bobrman - ® St 9.10.2019 17:40:00
Ocenění nejlepších vedoucích rybářských kroužků spolupracujících s RCCC!
N bobrman - ® Út 8.10.2019 8:13:16
PARTNEŘI RCCC 2019 ČRS SÚS
Velké poděkování patří našim partnerům!!!
Generální partner - Daiwa-Cormoran
Hlavní partneři – Carpservis Václavík a Mivardi
Partner organizace RCCC - CNC Inaxes, Město Čelákovice, MO Čelákovice, ČRS SÚS, Nástroje.cz
Partneři pro závodníky - Zico CZ, Prologic, Big Carp Baits Czech, AW TOOLS international.
Partner pohárů: PD – Pavel Dušánek
Partner losu : Splash baits
Partner pro rozhodčí a organizační složku: Dragon Baits, UniCredit leasing
Partneři individuálních cen: Inoxpod, JR-products Jaroslav Řehák
Partner přenosu dat: www.mobiltuning
Mediální partner : Mrk.cz
Partner speciálních cen RCCC: Revír Sumčák, Revír Hruškov, Special Hobby
Partner pro děti a mládež – CARPSON BAITS, POSEIDON BAITS

Naši partneři ve všech kategoriích jsou zároveň partnery našich aktivit v oblasti DRK – dětské rybářské kroužky!
N bobrman - ® Po 7.10.2019 18:53:15
Zabral půl pokojíčku, ale Míša ho tam chce mít! Velký dík Barešovým! jeden z dárků na místě od RCCC !

Červené karty: Bicák

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 375 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina | závodní sektor ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
RYBY-RYBIČKY RYBY-RYBIČKY

Říčany, Černokostelecká 2205