MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

jak daleko mám zakrmit proti proudu řeky

chtěl bych se zeptat jak daleko proti proudu mám zakrmit na řece,aby mne krmení nepodplavalo jedná se o střední proud Vltavy. Převážně se jedná o kukuřici a jestli bych ji měl s něčím spojit pro rychlejší klesání díky za odpovédi

Autor diskuse: pepe.cz
Zařazeno do: všeobecné - nástrahy, návnady, 30.8.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N pepe.cz St 30.8.2006 19:42:52
myke- kuku se šrotem jsme dávaly z pramice podle mého těch 10 max 15m a když jely jiný kluci na loďce s echolotem tak říkali že ryby máme tak 20m pod námy, takže podle mého máš pravdu budu to muset dost zatížit . Jezdíme tam 2x do roka tak na týden až 10dní.
N myke St 30.8.2006 19:24:01
Jestli ti 40gramová montáž splave 10-15metrů tak bych krmil odhadem tak 5 až 10m nad místo kde hodláš lovit. Chce to ale opravdu těžké krmení. Jestli tam chytáš častěji, tak by se to ještě dalo upřesnit podle množství záběrů.
N pepe.cz St 30.8.2006 17:28:20
myke- proud tam je opravdu malý když tedy Kořensko neodpouští pak tam 80g neudržím na 20m. Chytám tak se40g a když to hodím do koryta tak to splave 10-15m
N myke St 30.8.2006 16:54:33
Doporučil bych ty koule a přidal bych hlínu. Zvýší pojivost a váhu krmení. V Týnu nad Vltavou je voda vzdutá Kořenským jezem a pokud se nepletu tak proud je tam minimální. Padesát metrů je podle mně nesmysl. Zkus to vysledovat třeba podle naplněného krmítka. Kam nahodíš a kde skončí montáž.
N pepe.cz St 30.8.2006 16:41:28
hraji. hloubka je 4,5m až 5m a myslel jsem samotnou kuku nebo smíchanou se šrotem a udělané koule proud není silný ani slabý. Někkdo mi říkal že mám krmit až 50m zdá se mi to moc. Přímo se to týká Týna nad Vltavou
N hraji - ® St 30.8.2006 7:07:05
Na takto položenou otázku se nedá odpovědět jinak než, tak daleko, aby návnada klesla na místo kde chceš lovit. Ovšem tato vzdálenost je závislá na hloubce vody, síle proudu, typu a vlastnostech návnady. například dobře umačkaná koule zatížená ještě hlínou nebo štěrkem se potápí v proudu jinak než jen volně hozená zrnka kukuřice atd. Přesná odpověď je na diplomku.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | nástrahy, návnady ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniBoty Prabos

Tato speciální obuv je určena jak pro každodenní nošení, tak pro sportovnější outdoorové aktivity. Komfort zaručuje zejména použitá kvalitní useň s hydrofobní úpravou a GORE-TEX membrána.

akce, rybareniPRESTON Drop Bucket

Za 416
SUPERA EVA DROP BUCKET - velmi praktický pomocník na nabírání vody v místech, kde se nedá běžně dostat k hladině. Velmi jednoduše se udržuje a navíc lze složit a dát kamkoli do tašky či batohu.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
RYBÁŘSKÉ POTŘEBY U ZLATÉ ŠTIKY RYBÁŘSKÉ POTŘEBY U ZLATÉ ŠTIKY

Uherské Hradiště, Nádražní 26