Proč boilies nevoní?

Zdravím,nastal problém a to že mi těsto vůbec nevoní po tekutých složkách (sardinka) ale čistě jen po rybím těšte. Dělám koule Sardinka/Sleď a dávám do směsy 8 vajec,10ml esence Sardinka (z Hulína) prej z Hulína je ředěná (možná ten důvod)... pak cca 30ml herring liquid (Hulín), 3 lzicky sardinkové pasty.... A těsto prostě nevoní ani trochu po sardince ale čistě jen po rybím těstě. V suché směsy mám 250g sardinkovou moučku,150g rybí moučku, kukuřičnou,sojovou a další věci včetně pojiv. Kolik mám teda dávat do tekuté směsy esencí/tekutých potrav aby to pořádně smrdělo,na kilo suchý asi málo aromatů že?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2020 kaprařina - domací dílna
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NRobur - Profil | Po 31.8.2020 12:40:42

co se zamyslet, zda poměrová velikost znamená i větší aroma? V litru pudinku taky není 500ml vanilky, aby to přerazilo mlíko a škrob. Nebo jinak. Hoď hovno (stačí menší) do 1 kg pilin, jen aby to trochu lepilo. Uplácej z toho kuličky. Pak napiš, zda cítíš spíše hovno nebo piliny.

    Njirisyky - Profil | Po 31.8.2020 10:26:22

    Voní. Jen máš Covida, tak to necítíš.

      Nsidneyv - Profil | Po 31.8.2020 7:24:01

      pepas1998 >> tak mas tam 40% rybacej mucky.. ta je aromaticka. a pouzivas sardinkovu pastu, herring liquid a sardinkovu esenciu - a divis sa,ze ti cesto smrdi po rybine... po com ti to ma vonat, po brusinkach ? :D

        NCarp Team Quattro Ne - Profil | Pá 4.9.2020 10:41:15

        Co nevoní tobě ještě neznamená,že to nebude vonět rybám. Třeba budeš mít i více úspěchů, než by jsi čekal .

          Nroxtidy - Profil | Ne 30.8.2020 21:40:31

          Kua, proč kvůli tomu hned zakládas další vlákno? Snad ses ptal v tom svém o schnutí. Buď trochu soudnej

            NLukynn - Profil | Po 31.8.2020 7:43:59

            pepas1998 - >> v Hulině esence Sardinka neprodávají ani nikdy neprodavali 🙂