MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Sraz MRKu 2002 plně obsazen!

26.7.2002 - MM a RC

Aktuální upozornění: (20.8.02) - nepřijímáme další přihlášky(!) na sraz MRKu, neboť nám jich už došlo tolik, že další lidí prostě rybník kapacitně nezvládne. Všem, na které se nedostalo se omlouváme - snad příště!

Kdy: 6-8. září 2002 (v pátek od 17 hod.)

Kde: Říčany u Brna, staré přírodní koupaliště, "Kaprodrom", 0,75 hektarů, hloubka 0,8 až 2,5m.

Cena: 350Kč - zahrnuje povolenku na 3 dny, piva kolik snesete (ožralce hážeme do vody), 1 ks pstruha na gril (případně adekvátní porce kapra), malé občerstvení (klobása v pátek večer a polévka v sobotu v noci na "probuzení"). Nerybářící doprovod si platí vše sám (viz níže).
Strava: objednáváte si samostatně u místního personálu (8-23 hod.). Je objednáno grilování masa (zhruba 27 Kč/100 g), pečení klobás (40 Kč), uzení a grilování ryb, teplé obědy a večeře dle libosti, zkrátka taková hospoda pod otevřeným nebem. Včetně snídaní, bude-li zájem. Pivo si čepujete sami a je již v ceně (objednáme bečku Starobrna 11st. na každých 10 lidí), skleněné půllitry budou k dispozici.
Ubytování: ve stanech nebo pod širákem. Kolem vody je mnoho vhodných trávníků. Součástí jsou dvě zastřešené plochy se stoly s lavičkami. (Za lesíkem přímo nad rybníkem je i hotel Admiral ***, kde se také můžete ubytovat. Tel.: ++42/0502/427035-6. K dnešnímu dni jsou volné 4 pokoje po 700-1000Kč/noc).
Parkování: přímo u vody, na auto vidíte.
Zarybnění: ve vodě je již teď 450 kaprů (2 - 23 kg) a 70 amurů (55 - 92 cm). Budou dosazeni další kapři a speciálně pro nás i duháci ve velikosti kolem 35cm, které smíme (musíme!) všechny vychytat a sníst (předplacená součást sobotní večeře). Ostatní ryby se pouští(!) a je nutno s nimi velice obezřetně zacházet (odháčkovávat ve vodě nebo na matraci, zbytečně netrhat ryby atd.). Předpokládaný úlovek je 1-2 kapři 40-60cm za hodinu na jednoho rybáře, plus sem tam trofejní kusy. (pro lepší představu pár MM-fotek s ulovenými kapry právě z kaprodromu)

Rybolov: celý rybník je jen náš a můžeme si stanovit vlastní pravidla. Chytá se i přes noc. Pouze na jeden prut s jedním háčkem (vzhledem k velikosti revíru upřednostňujeme plavanou, feeder a muškaření, přes noc i boilie). Přívlač vzhledem k množství kaprů a minimu dravců není bohužel možná. Prosím, nepoužívejte vlasce pod 0,15mm, ať kvůli vám nemusíme všichni stahovat pruty. Mezi 01:00 a 08:00 hod. hlásiče záběrů, prosím, pouze formou příposlechu ve stanu a potichu.
Harmonogram: volná rybářská zábava - viz předešlé srazy. V neděli dopoledne tříhodinové "závody". Pokud bude hic, tak i koupání.

Závody: Oceněna budou tato dvě první místa:
- největší ryba (v cm) Štastný rybář vvyhrává vlasec Rapala Finesse 0,20mm, 3,6kg, 330m, bílá barva.
- největší celková délka ušlechtilých ryb (součet cm jednotlivých ryb) Štastný rybář vyhrává pletenku Antares Special sinking braid 0,10mm, 5,53kg, 125m.
Obě ceny do závodů poskytla firma Gammarus v.o.s.

Samolepky-MRKu: Na srazu budou ke koupi nové samolepky MRKu určené především na auto. Jedná se o kvalitní samolepku, která je určena k nalepení do exteriérů. Cena 60Kč/ks. K prodeji bude 40ks. Přednostně samolepky dostanu ti, kteří si ji zamluví již teď mailem.

Další komentář: Celkovou částku, která zahrnuje především pronájem, obsluhu a násadu, musíme majiteli rybníka zaplatit za vás všechny předem, a proto jsme nuceni od vás vybrat peníze dopředu. Peníze můžete posílat buď bankovním převodem, složenkou na naši adresu, či v hotovosti při osobním setkání (naši známí brňáci). Zároveň je potřeba, abyste nám dali e-mailem vědět (mrk@mrk.cz), kdy přesně přijedete (pátek věčer, či sobota ráno) a jakým způsobem budete platit (pošleme vám adresu nebo číslo našeho konta a váš variabilní symbol). Do pondělí 2. záři je možné svou účast zrušit a celá částka vám bude vrácena (později bude stornovací poplatek 100 Kč/os). Pokud přijedete bez ohlášení až na místo, zaplatíte 400kč a riskujete, ze na vás nezbyde dost jídla (a nejlepší místa na chytání budou také obsazena). Opravdu vás ale prosíme, abyste se ohlásili předem, moc nám to pomůže.

Kdo příjede, musí zaplatit celý poplatek, i kdyby nepil, nejedl, ani nechytal (není možné se stavit jen "na otočku"). Až budete na místě, nejdříve se nahlaste u Martina Maťáka nebo Romana Čejky - nejlépe pod jménem, kterým se podepisujete na MRKu - týká se hlavně těch, které osobně neznáme. Pokud budete bloudit, ozvěte se nám na 0776 633 893 (MM) nebo 0776 310 278 (RC) a my vás navedeme.

Popis cesty: dálnice D1, Exit 178 (Říčany, Ostrovačice), odbočit na Říčany, téměř na konci vesnice před prudkým stoupáním odbočit doprava a po pár set metrech jste na místě. Odkaz na mapu

Nově přidán detailní popis cesty, včetně ilustračních fotek.

Předpokládáme účast zhruba 35-50 rybářů (plus nerybařící doprovod). Není třeba se bát toho, že nebude kam nahodit, neboť tahat kapry takovým tempem nikdo dlouho nevydrží a pruty bez dozoru zde dlouho nechat taky nelze (uběhali byste se k nim).

Potvrzení účasti nám posílejte na maila mrk@mrk.cz a domluvíme bližší podrobnosti.
Litujeme, ale v tuto chvíli je počet přihlášených účastníků na sraz MRKu, tak vysoký, že již další přihlášky nepřijímame !


Účastnící: sem budeme postupně přidávat přihlášené rybáře, ať víte s kým se na srazu potkáte:
Organizátoři: MM + RC
TomL., pike, Aleš B., Honzas, Rici, Mike, Radynek, Petr Andrýsek, Holátko, Michal Kučera (předběžně), mojas, Šlehy, Rastic, Otik, Mihal, Piškot, brach, fisherman, lada, KAJA, Tomáš Karel, Michal Konrad (SK), Mates (předběžně), Jurin (+ Lubos Kiesel), jarda, Ladas, Koťón (+ 2), Golem, Ladislav Kain (SK), Lukáš Kheil, Staff (+2), Martin Benovič (+1), U Honza, Maty (předběžně), Petr O., Sumik (+1), red.foot, medved (+ Tibor), Lukas Krowiarz (+ Gregor), Goba, Robin, Mirek Saf, TOM, Aleš Turek, Ludviano, Wandoch (+1), Petak, Jarda Novák, Atom, Vlastimil Běhan, jais a LJ , Iceman, hřibeček, Dalibor Plesník (+2), Pavel Čurda, Ludas, šídlo, Rick, boyscout, AP (předběžně).

Autor: MM a RC

Přečteno: 2 311x
Průměrná známka: 1.43

Související články

Sraz MRKu 2008

Letos padla volba opět na něco nového, kde jsme ještě nebyli.

Sraz MRKu 2005, let´s go!

Voda je velmi dobře zarybněna především kaprem a amurem a o úlovky mezi 60-70cm by něměla být nouze, stejně jako o ryby kolem 15-22kg.

Sraz MRKu 2004, čas plnění

Jedná se opět o vodu vhodnou pro všechny rybolovné techniky: plavačkáři, feedraři, kapraři si jistě přijdou na své.

Sraz MRKu 2003 - už máme plno!

Jedná se o vodu vhodnou pro všechny rybolovné techniky s výborným zarybněním.

Sraz MRKu 2002 skončil

V pozdních nočních hodinách se konečně vytáhla pořádná ryba - kapr 90cm, cca 14kg, kterého chytl Jakub Zahradník na boilies.

Jak dopadl sraz MRKu?

Přijeli experti snad na všechny rybolovné techniky ...

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2018! Shimano Naviják Big Baitrunner XTB - LC

Za 5.900
Oblíbený naviják Big Baitrunner je zpět! A teď jsou vybaveny nejlepšími technologiemi Shimano! Navijáky jsou opatřeny velkou cívkou AR-C, pomalou oscilací a systémem pokládky vlasce Aero Wrap II.

akce, rybareniNGT Konvička Fast Boil Kettle 1.1 L

NGT vám představuje nový model ultralehké konvičky vyrobené z eloxovaného hliníku se sklopným horkuvzdorným držadlem. Hlavní předností této konvičky je tzv. "HEAD TRANSFER SYSTEM" který soustředí plamen vašeho hořáku přímo na dno konvičky bez zbytečného úniku plamenu mimo plochu konvičky.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Král Rybářské potřeby Král

E-shop je zaměřený na všechny druhy rybolovu jako přívlač, kaprařina, plavaná, feeder, muškařina, sumcařina a mořský rybolov. Nabízíme...