MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Bouřka řádila na Nových Mlýnech

Kategorie: Všeobecné

Vodní záchranáři dostali zprávu o plavidle v nouzi v 18.40 hodin. Do dvou minut už byl na cestě záchranářský člun. Loď ale mezitím bouře prohnala zvednutými stavidly, která oddělují prostřední a dolní nádrž. Plavidlo záchranářů se tam pro svou výšku nedostalo. Po cestě už ale jel další tým s autem a člunem na vozíku.

„Tříčlennou posádku plechové lodi rozbouřené jezero vyhodilo do vody. Naštěstí lidé skončili u břehu, dostali se ven a tam se o ně postarali řidiči aut. Byli mokří, ale v pořádku,“ uvedl velitel záchranářů Stanislav Hrdlička z Vodní záchranné služby Nové Mlýny.
Zdroj Novinky.cz https://www.novinky.cz/krimi/506931-bourka-radila-n​a-prehrade-nove-mlyny-prevratila-lod-se-tremi-lidmi​.html

 

Supina-Petr - ®, 6.6.

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFox 20-40%

Akce na produkty Fox 20-40%

akce, rybareniAKCE! Naviják Shimano Stella 5000 C XGFJ

Naviják s přední brzdou je určen pro sladkovodní i mořský rybolov. Tělo z hořčíkových slitin zajišťuje maximální pevnost konstrukce a dlouhodobou životnost při minimální vlastní hmotnosti.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...