Seznam aktuálních nabídek - Feeder

akce, rybareni

Rybářský vozík Leeda SLEVA!

Za 1.999 Kč od Rybářské potřeby Král

Rybářský vozík je nezbytným doplňkem každého rybáře, který jezdí na výpravy, kde se nedá až k vodě dojet autem a rybář si musí rybářské potřeby nosit až daleko k vodě.

akce, rybareni

Rybářské deštníky SKLADEM!

Nabídka od Rybářské potřeby Král

U nás si vyberete z nabídky rybářských deštníků. Celo uzavíratelný nebo jen částečně uzavřený s odnímatelnou bočnicí. Deštníky jsou ihned k odeslání!

akce, rybareni

Křesílko Prowess bez područek

Nabídka od Rybářské potřeby Král

Rybářská sedačka Prowess bez područek je lehce složitelná. Materiál rybářského křesílka je nepromokavý a omyvatelný, proto je ideální na rybářské výpravy i za deštivých dnů.

akce, rybareni

KORUM Smokescreen Micro Braid

Za 156 Kč od www.chytiljsem.cz

Měkká návazcová šňůrka v kamuflážním zabarvení 10 m. Tři průměry - 10 / 15 / 20 lb. Velmi odolná, maximálně maskovaná a potápivá. Více na www.chytiljsem.cz

akce, rybareni

AVID CARP křeslo s paměťovou matrací

Za 4.940 Kč od www.chytiljsem.cz

Benchmark Memory Foam Recliner - Matrace z paměťové pěny - Polstrované opěrky rukou - Nastavitelná poloha - Mechanismus nohou Rock Steady - Extra vysoké opěradlo - Vypolstrovaná opěrka hlavy. Rozměry a další info na www.chytiljsem.cz

akce, rybareni

PRESTON feeder pruty C-DROME 100 g

Za 2.600 Kč od www.chytiljsem.cz

C-DROME POWER Method feeder rod 3,3 m /100 g - 2 dílní method feederový prut na pořádné kapry. V nabídce i verze 3,6 m /100 g. Více na chytiljsem.cz

akce, rybareni

CHYTIL chytací lepety 14 a 20 mm 250 g

Za 90 Kč od www.chytiljsem.cz

Dipované pelety s dírou: Skunk, Švestka, Slanina, Česnek, Broskev-Pepř a další Kapří dobroty na www.chytiljsem.cz

akce, rybareni

SONUBAITS krmení na feeder 2 kg

Za 189 Kč od www.chytiljsem.cz

Dutch Master Feeder Mix 2 kg - skvělé krmení ve 3 příchutích Gold / Brown / Yellow. Podrobnosti na www.chytiljsem.cz

akce, rybareni

Navijáky Daiwa GS LTD

Nabídka od Rybářské potřeby Král

GS LTD navijáky od fa Daiwa patří mezi bestsellery mezi navijáky s přední brzdou, které jsou určeny především k lovu feederem. Navijáky můžeme samozřejmě použít k lovu na přívlač, plavanou a lehkou kaprařinu.

akce, rybareni

Naviják Cormoran PITCOR SLO 5PiF 5000

Nabídka od Rybářské potřeby Král

Řada navijáků Cormoran PITCOR SLO 5PiF ná pěkný matně černé design a doporučujeme jej nejen na těžkou kaprařinu, ale také feeder a lze je také použít k lovu dravců.

akce, rybareni

Svítící navijáček Robinson

Nabídka od Rybářské potřeby Král

Jedinečný rybářský naviják Robinson Neonix FD Vás zaujme na první pohled! Tyto navijáky při roztočení (navíjení) vytvářejí barevný efekt, díky systému svítících diod na rotoru navijáku.

akce, rybareni

Korum Axis 3000

Za 1.170 Kč od sarfix.cz

5 ložišek, Váha: 270 g, Převod: 5.0:1, Kapacita: 0,18mm/175m - 0,22mm/120m - 0,24mm-100 m, Titanová rolnička, S-Stroke system pro přesné uložení vlasce

akce, rybareni

Preston Supera SL 11'

Za 5.200 Kč od sarfix.cz

Supera SL 11ft je perfektní prut pro lov plotic, cejnků a větších cejnů blíže od břehu, optimálně ve vzdálenosti 15-35m. Akce prutu dovoluje používat krmítka do hmotnosti 30g při zachování velké jemnosti a citlivosti, umožňující používat velmi tenké návazce a malé háčky.

akce, rybareni

Korum Compact River tripod

Za 1.950 Kč od sarfix.cz

Menší a skladnější verze našeho legendárního stojanu. Přední teleskopické nohy umožňují nastavit libovolnou výšku stojanu. Střed rámu se dá během lovu prodloužit a tím tak přizpůsobit podmínkám na daném místě lovu.

akce, rybareni

Korum Leverage Butt screw

Za 156 Kč od sarfix.cz

Pokud chytáte rádi se špičkami nahoru, je pro Vás Leverage Butt Screw jasná volba. Tyto kalíšky jsou navrženy tak, aby se nemusely připevňovat na vidličku nebo hrazdu, ale jednoduše je díky spodnímu vrutu zavrtáte do země.

akce, rybareni

Cralusso Balanced Wafters 9x11 mm

Za 124 Kč od sarfix.cz

Neutrálně vyvážená nástraha válečkového tvaru. Po velkém úspěchu Cloudy plovoucích mini boilies jsme rozšířily sortiment o tento produkt. Speciální hmotnost vyvážených mini wafters je nastavena přesně pro pozvednutí pouze nástrahy a háčku.

Chcete také inzerovat akční nabídky?.