MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Pstruhaření na menších tocích |Žejbro| #2

A je tu nové video z řeky Žejbro ze začátku prázdnin. Dnes se nacházíme pod vesnicí vrbatův kostelec na řece žejbro. Předem děkujeme za shlédnutí.

Rybář: Tomáš Hlaváček
Kameraman: Martin Plodr
Střih: Martin Plodr

T&M Fishing - ®, 17.10.2015
Uživatel je autorem tohoto videa.
Průměrná známka: 2,83

Diskuse k tomuto rybářskému videu

N aleš vavřina - ® Po 19.10.2015 7:43:50
Kluci předvedli, že ještě musí rybářsky dospět - cílený lov takových miminek potočáků je hodně dekadentní zábava. Pokud by šli cíleně po velké rybě, tak ani za podobných průtoků nelze proti takovému lovu moc co namítat. Takový lov má ale svá specifika a na videu by bylo vidět spíše plížení se v džungli než nějaké chytání, respektive by hoši měli jen několik náhozů za hodinu.
N S&F - pescador - ® Ne 18.10.2015 22:13:53
Opravdu video ideální pro mě .... rotační třpytka, maličcí potočáci v pomalu vysychajícím potůčku.
Důležitá je spokojenost z omatláním co nejvíce takových rybiček,zvláště v letním teplém počasí. Na to chce mít opravdu fištróna ....
N Shafi - ® Ne 18.10.2015 22:06:38
T&M Fishing >> Možná právě v tom je ten problém, proč se to někomu nelíbí. Existuje zákaz lovu v místech, kde se nahromadily ryby za mimořádně nízkého stavu vody dle § 13/3i zák.č.99/2004 Sb.
N T&M Fishing - ® Ne 18.10.2015 21:54:43
Ahoj, přiznávám, že rybaření na takové řece není vůči rybám férové, ale my se k těm rybám chováme s respektem. Kdyby jste se takhle chovali k rybářům, kteří se k rybám chovají jako prasata a jde jim jen o to, aby se nažraly tak by komunita na této stránce byla přívětivější a přátelská. A k tomu že voda byla vyschlá se vyjádřím tak, že jsme se snažily chytat na hlubokých místech a vyhýbat se mělkému místu. Tímto videem jsme se snažili sdělit to, že i na takových malých říčkách je možné rybařit a najít nádherná místa.

Martin Plodr a Tomáš Hlaváček z T&M Fishing
N Luigi_Lasagne old - ® So 17.10.2015 20:40:06
Bez obezliček. Chytat pstruhy v takové vodě je prasárna. Marně přemýšlím, co tímto dílkem chtěli autoři pstruhařskému světu sdělit....


N Honza7 - ® So 17.10.2015 20:12:59
Určitě velmi pěkné video. Jedna věc mi na něm vadí a to že za tak nízkého stavu vody a obrovských teplot vody jsou ryby ulovené stresovány, myslím si že některé to nerozchodily.
Na druhou stranu chápu lovce na pstruhových vodách, že by si v letošním roce skoro 9 měsíců nezarybařili.
N TiIak - ® So 17.10.2015 18:59:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Bomba vynikajúce video,excelent lovec,super strih.Respekt dávam za 1.

[ Vstoupit do diskuse - 7 reakcí ]

Co je nového - muškaření + obecné
Oznámení - muškaření
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - muškaření
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniLIKVIDACE prodejny - slevy 50%!

Zavřeli jsme starou prodejnu a právě probíhá výprodej vybraného sortimentu se slevou i více než 50%! Tak neváhejte a ulovte si svůj nový kousek výbavy i vy...


akce, rybareniPENN naviják Slammer

VÝPRODEJ !!! Akce platí jen do vyprodání zásob !! Navijáky Slammer nabízejí nepředstavitelnou sílu a výkon při svojí poměrně malé velikosti.Tyto navijáky zvládnou opravdu velké ryby, bez obav, že se vám zhroutí pod rukama.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Chyť a pusť Chyť a pusť

Obchod Chyť a pusť vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb. Vyzkoušejte nás a zařaďte se mezi tisíce spokojených rybářů, kteří si...