MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Strouhanka

Návnady > Suroviny

  • Finanční náročnost: do 30 kč/kg

Strouhanka se dělá většinou z pomletých rohlíků či jiného pečiva. Buď si ji doma namelete, nebo ji koupíte v potravinách. Je dobré najít si pravidelný "zdroj" (výrobce) strouhanky a naučit se používat právě tuhle a vědět, jak se bude v návnadě chovat a pracovat.
Osobně dávám přednost trochu hrubší strouhance, která není úplně na prach, a takovou koupím v Makru v 5kg pytlích za rozumnou cenu.
V návnadě má pojivé vlastnosti.

Postup přípravy

Strouhanka se často používá jako hlavní ingredience v návnadách, lze ji dokonce používat i samotnou. Většinou se smíchá s ostatními komponentami a pak zvlhčuje. Pokud chcete, aby zrníčka strouhanky stoupala z návnady k hladině, přidejte ji až nakonec do již navlhčené (trochu převlhčené) návnady.

Fotografie:

 

Martin M. - ®, 22.1.2006
Průměrná známka: 1,00

Diskuse k nástraze/návnadě

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]


Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFox Camolite Kbelíky 5-10-17lt

Za 180 Kč s DPH.
Nová řada pevných, plastových kbelíků Fox Camo, tento tvar je lépe skladnější, jsou stohovatelné do sebe Pevně uzavíratelné víko Dobře skládatelné pro pohodlnou dopravu


akce, rybareniSada pouzder Carp Premium 205cm

Za 2 019 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného.Luxusní sada kaprařských obalů.Obsahuje polstrovaný obal na dvoudílné pruty s navijáky, vybavený řadou kapes na příslušenství a pohodlnými popruhy pro přenášení.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...