MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Zostava na dravce

Na dravce > Položená

Lov šťúk pri prekážkach na dne.

  • Kmen: 0,28mm
  • Návazec: lanko 7kg + pletená šnúra
  • Háček: dvojháčik
  • Ryby: šťuka
  • Nástraha: plotica, belička


Táto montáž je určená na lov šťúk pri prekážkach na dne.Olovo prvne kotví nastraženú rybku v bezpečnej vzdialenosti od prekážky.Predĺžené lanko jej umožňuje lákať dravca pri dne ako aj v stĺpci vody. Rybku nastražujeme od chvosta k hlave.Lanko osadíme dvojháčikom.Montáž nahodíme , necháme klesnúť a vyšpanujeme. Po napnutí silónu, povolíme cievku.Záber sa prejaví roztočením cievky.Pri plynulom ťahu je možné previesť zásek.Ak je šťuka menšia, odopne sa niekedy aj behom zdolávania.Ak je väčšia, zásek sedí. Nieje dobré čakať so zásekom príliš dlho.Šťuka pri otáčaní koristi niekedy háčik pretočí ostrím do nástrahy a zásek výjde naprázdno.

Postup

Na kmeňový silón navlečieme olovo a pryžovú gumičku.Pripravíme si lanko spojené so šnúrou a na druhý koniec priviažeme obratlík.K obratlíku priviažeme kmeňový silón.

Ado, 8.3.2005
Průměrná známka: 3,40

Diskuse k montáži

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]


Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniŠestinohá postel AMIAUD - SUPER CENA

Za 2 399 Kč s DPH.
Skvělé lehátko od francouzské firmy Amiaud Carpo za neskutečnou cenu do vyprodání skladových zásob. Hodí se i pro manželky a milenky rybářů až ho uvidí s naší cenou , schválí vám vše bez problémů


akce, rybareniPrologic Lehátko Firestarter (SLEVA 68%)

Za 1 699 Kč s DPH.
Nejlevnější lehátko na trhu! Exkluzivně pouze u nás. Využijte unikátní akce, která se již nebude opakovat. Zásoba je omezená.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Braunstar - rybářské potřeby Braunstar - rybářské potřeby

Internetový on-line obchod zaměřený na všechny způsoby rybolovu ( 10.000 položek on-line ) Zboží Vám doručíme do 24 hodin ( následující...