MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Daňová kontrola uložila rybářům milionovou pokutu

Diskuse k bleskovce Daňová kontrola uložila rybářům milionovou pokutu

Autor diskuse: yvana ®13.10.2015

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N bart.bm - ® Čt 15.10.2015 17:56:04
Přemas >> no právě.Pamatuji se když se dělal ten přítok.Byla to tenkrát akce Z a páni co pomáhaly v rámci....za děkuji... už ani někteří nejsou mezi námi.Pokud mě paměť neklame pokládaly se betonové trubky o průměru cca 50-60cm dokud nebyla povodeň byla to paráda.teklo to tak že i v létě šla voda přes přepad po povodních se ale šachta zanesla štěrkem a asi i hlínou.Říkal jsem si už v létě že se zajdu podívat na kontrolní šachty ale vždycky jsem na to zapomněl když sem dojel k mámě.
N Přemas - ® Čt 15.10.2015 13:40:55
bart.bm >> Tak je to možné, ale v článku je že do něj teče 600kubíku za den a to není zase málo vody :o) Tak proto mi je to podezřelé, ale je jasné, že nevím co a jak ... Jinak tady třeba vyschnul rybníček, co za 36let co kolem něj od dětství chodím spíše přetékal, než aby vyschl ...
N bart.bm - ® Čt 15.10.2015 10:41:06
Přemas >> ver ze nejde.vyrostl jsem u toho rybniku.pred revitalizaci tam bylo dalekovic vody nez po.propoustela hraz a po povodnich v 97 tam byl vetsi nanos sedimentu.to co predvedla obec potazmo firma co to delala je nechutne.je tam pritok od reky.ten ani vycisten nebyl jak hlasa pan zastupce.prej uz bylo podano trestni oznameni.
N Přemas - ® Čt 15.10.2015 10:26:49
bart.bm >> Tam jde ale opravdu asi o to sucho. Letos mnoho rybníků vyschlo a mnoho jich je po suché zimě zpola na suchu ...
N splávkař - ® Čt 15.10.2015 9:58:55
Pokud někdo ,,vyběhal,, projekt, 5 mil. z dotací a o to kolik tam toho bahna skutečně je se vůbec nezajímal tak se pak nemůže divit.
N Vítek - ® Čt 15.10.2015 9:49:38
Vypadá to, že se na pronajímající MO chtěl majitel zahojit, že chytračil, jak si za cizí prostředky nechat odbahnit rybník.
N Honza7 - ® St 14.10.2015 10:35:49
To co kolega uvádí v prvním příspěvku se zdá logický počin. Je ale zapotřebí si uvědomit pár věcí.
Kolik revírů ve skutečnosti patří - vlastní MO ČRS? Většina revírů někomu patří a ČRS si je pronajme ke svému užívání. Je jasné, že časem se musí do každého revíru investovat a pak čistě záleží na smlouvě s vlastníkem. Pro většinu organizací je schůdnější varianta, že nutné opravy provede MO ve vlastní režii. Tím se cena za opravu sníží a pronájem za užívání je o tuhle položku nižší.
Hlavní problém podle mého názoru je ve vlastním měřením množství sedimentu, které bylo zapotřebí odvézt a následném vypracování projektu na odbahnění uvedeného revíru.
Vše je ale podřízeno smlouvě mezi majitelem a nájemcem. Zde bude záležet jak je sepsaná a kdo případně zaplatí za vzniklé škody, které vznikly nedodržením smlouvy za použití dotací z EU na obnovu revíru.
N bart.bm - ® St 14.10.2015 8:05:21
Turňa >> něco podobného.sice ho napustili ale vody po kolena.http://bruntalsky.denik.cz/zpravy_region/co-se-deje​-s-celnakem-20150802.html
N Turňa - ® St 14.10.2015 7:09:54
A dobře jim tak, jak vůbec můžou investovat do cizího majetku, jak můžou zadlužit své lidi, kvůli cizímu, hlupáci. To si mohli spočítat už na začátku. Nemám jiný výraz než, že šli jak "telata na porážku".

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDaiwa Theory HA

Za 3 199 Kč s DPH.
Nový naviják Theory je v krásném černém hávu. Naviják, který už je na mag sealu a s hliníkovým tělem. Hodí se jak na těžší tak i lehčí nástrahy. Krásný čístý chod už je u Theory standartem. Naviják je konstruovám tak, aby s Vámi mohl trávit několik let u vody.


akce, rybareniBehr gumové nástrahy Trendex Dropshot Minnow

Za 94 Kč s DPH.
Umělé nástrahy s vynikajícím chodem určené pro lov téměř všech dravých ryb.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby - Rybáře Rybářské potřeby - Rybáře

Karlovy Vary, Sokolovská 81