MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Ministerstvo chce opět propagovat ryby. Tentokrát v České televizi

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Mrknato - ® Ne 17.5.2015 12:42:24
Pánové, tato propagace má a měla zvýšit spotřebu rybího masa na osobu, nikoliv v lovu na udici..... K tomu je příslušná zcela jiná instituce. Bylo kontraproduktivní, když poradce MZe propagoval pouštění a klinikování ryb, místo jejich spotřeby. No a za těch 178 milionů mohla jít jedna ryba do každé rodiny. Pak by se dalo hovořit o podpoře a zvýšení spotřeby ryb, jen by to asi těžko nesly marketingové firmy, které měly peníze již předjednány.....
N Žroutík - ® Ne 17.5.2015 11:47:11
Souhlasím s Honza7, že nějaká reklama a takzvaná propagace jsou vyhozené peníze. Hlavně nehospodárně investované, když výsledkem projektu byl pokles spotřeby. Naopak snaha o začlenění rybího masa do jídelníčku ve školách je podle mne cesta poměrně zajímavá. Mohla by to být jedna z cest, jak změnit stravovací návyky a tím do budoucna alespoň mírně zvýšit konzumaci rybího masa.
N Pvl - ® Ne 17.5.2015 10:32:11
Honza7 >> Já neměl také na mysli kormouše .Je fakt že líhně jsem opomenul . Měl jsem na mysli toky ,které už nejsou jako dřív . Koroptve -hřiště bylo myšleno jako příměr .Tam by se také neměly k. kam schovat
N Honza7 - ® Ne 17.5.2015 10:26:46
Pvl >> Teď jsem to nemyslel jako přikrmování kormorána. Ta forma vylepšení může být vysazováním do vlásečnic ( plůdek ), investicí do rybích líhní, nebo je použít na odstřel kormorána. Těch možností je určitě více.
Pořád si ale myslím, že by to mělo lepší efekt, než krmit projekty s nulovou návratností.
N Pvl - ® Ne 17.5.2015 9:58:24
Honza7 >>" Uvedené peníze by bylo vhodné raději investovat do ryb, které rychle mizí z našich vod ( pstruh potoční, lipan, střevle, ostroretka, parma atd.). "

Nejspíš by to mělo takový efekt jako kdyby jsi koroptve vysazoval na fotbalové hřiště . Jestli rozumíš co mám na mysli .
N Honza7 - ® Ne 17.5.2015 9:52:21
V téhle reklamě vidím pouze vyhozené peníze. Větší spotřebu rybího masa se dá docílit bez investic začleněním rybího masa do jídelníčku dětem ve škole, lidem v domově důchodců ( zde by to bylo víc než vhodné ). Edukací ve školách z hlediska nutrice - začleněním do vyuky.
Zde je stále bohužel snaha vytvořit projekty k osvětě, kde se dá těžko prokázat zda-li uvedný účel splnily a jestli vůbec měly smysl. Tohle jsou pouze malé domů pro přátele zadavatelů projektů.
Uvedené peníze by bylo vhodné raději investovat do ryb, které rychle mizí z našich vod ( pstruh potoční, lipan, střevle, ostroretka, parma atd.).

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka!! Method Feeder Krmítko Vario Carp Hunter

Za 39 Kč s DPH.
Nové Method Feeder krmítko Vario s výměnou zátěží. U každého krmítka je pět 10 gramových zátěží které můžete libovolně měnit od 10 gramů po 50 gramů.


akce, rybareniŘepkové, kukuřičné, Halibut a red pelety 12 a 18mm, 10kg za TOP cenu!

Za 399 Kč s DPH.
Nejkvalitnější řepkové pelety s dírkou, vhodné jak pro zakrmení, tak i jako nástraha, ve výhodném balení 10kg za opravdu výhodnou cenu 399-,Kč/10 kg! k Halibut a Red halibut peletám nově lososový olej ZDARMA!


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
AQUAZONA.CZ &#8211; Rybářské potřeby AQUAZONA.CZ – Rybářské potřeby

Rybářský e-shop s maximálními službami pro zákazníky. Rychlé dodání, široký výběr, snadná orientace na stránkách, skvělý slevový a věrnostní...