MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Blogy Diskuse

Markovka 1

Diskuse ke článku Markovka 1 z blogu markovka.mrk.cz

Autor diskuse: mrkvicav ®13.3.2013

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N zdežák - ® Pá 15.7.2016 22:40:10
Ahoj chci se zeptat jaké je to tam aktualně z chytáním .nechci na přehradu mám rád revíry do 20 ha.děkuji
N Martas.bait - ® St 1.5.2013 12:39:38
kluci, jak je to s příjezdovými cestami? případně i parkoviště nějaké? Díky
N dada11 - ® Ne 24.3.2013 13:25:02
Ahoj, jak píše Fischlař je to pěkná a zajímavá voda. Dají se tam chytit pěkní kapři největší o kterým vím měl 90+, prej ho podsekl na medovku nějakej stařík(ale to jsem jen slyšel). Já tam mám nej. 65cm a 6Kg při lovu úhoů. Od Kožichovic je trhanov skoro všude a ž k hrázi. Čím víc od Kožichovic ke Stříteži, tím míň trháš, ale dá se celkem v pohodě vyzjistit kam házet a netrhat. Kapr do 50cm běžnej úlovek po celé vodě. Je tam i pár sumců, kamoš chytnul 3roky zpět 185cm a 40Kg a loni plaval jeden chcíplej u Stříteže kolem 2m. Jsou tam i pěkný štiky 1m+, ale jak už tu psal Fischlař je tam taky velký tlak místních rybářů a moc těch velkých ryb tam nebude, ale jsou tam. V létě když se koupe je to od Střítěže daleko klidnější. Jinak přeji hodně zdaru a ať se ti daří.
PS: Zkoušej, zkoušej a zase zkoušej a ono to tam půjde neboj.
N Fischlař - ® St 13.3.2013 20:23:51
Zdravím, revír Markovka 1 je slušný kousek vody u Trebíče. Není to úplně jednoduchá voda a skrývá nejedno překvapení v podobě potopených pařezů, velkých kamenů a jiných pokladů. Ryby tam jsou, ale bohužel je tam taky velký tlak místních rybářů a většina si chce to maso odnést domů. Kapři běžné velikosti se dají chytit poměrně často, větší kusy si dávají načas a někdy fakt dlouho. V létě se tam chodí koupat hodně lidí, tak je docela problém najít klidné místo. Ikdyž je pravda, že ryby jsou tam na ty koupálisty docela zvyklé. Závěrem bych řekl, že pokud chceš zkusit nějaký nový revír, tak se tam koukni a uvidíš. No a pokud plánuješ delší výpravu na ryby, volil bych asi přehradu, dá se tam najít klidnější místo k rybaření. Zdar a hodně úspěchů ve zdolávání životních úlovků.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Umrti

S litosti Vam oznamujeme,že nas dne 18.11.2016 opustil naš dlohiletý přìtel,rybàř pan
JIŘÍ LINKA
V organizaci působil od roku 1977 a od roku 1985 jako jednatel.
Přejeme...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSignalizátor záběru Flajzar Fishtron Q9

Za 1 490 Kč s DPH.
Signalizátory pro rybáře Fishtron Q9, vycházejí z oblíbených modelů Fishtron Q7, které se staly v roce 2010 nejoblíbenějšími signalizátory v ČR a byly oceněny mnoha rybáři po celém světě.


akce, rybareniFox křeslo R1 Camo Chair

Za 2 700 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější! R1 je nejmenší a nejnižší model a R3 je naopak to největší a nejvyšší. S rostoucím číslem označení křesla se zvyšují nejem rozměry, ale také jednotlivé prvky a vlastnosti křesel.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Drakar - cestovní agentura Drakar - cestovní agentura

Zabýváme se zprostředkováním rybářských pobytů, a to konkrétně ve Švédsku a Norsku. Naši specializací nejsou masové zájezdy, ale nabízíme...