MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Rybářský svátek v Brně

Diskuse k bleskovce Rybářský svátek v Brně

Autor diskuse: Martin M. ®6.3.2011

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Abe - ® Út 8.3.2011 21:24:31
Petrův zdar a sbohem...půjdu raději do normálního rybářského kamenného obchodu, mám to blíž
N Čendík - ® Út 8.3.2011 7:33:11
aleš vavřina >> Velmi výstižně napsáno ! Plný souhlas ! Myslivecká výstava měla excelentní úroveň, zatímco loňská výstava rybaření mě těžce zklamala, takže jsem začal vážně uvažovat, jestli tam má vůbec smysl chodit. Úroveň strašná ! A co se týče té " pomalované modelky" - chlapům se jistě líbila, ale na výstavu, kde spousta rybářů vodí i své děti, to rozhodně nepatří. Měli by se spíš soustředit na kvalitní prezentaci svých těžce předražených výrobků a zlepšení komunikace a přístupu k zákazníkům, což právě této firmě velmi chybí. No a pokud chtějí nabízet něco jiného, mají možnost se zůčastnit i jiných veletrhů ... ( erotický veletrh v Brně také existuje a možná by tam slavili větší úspěch než na rybářské výstavě ).
N rybol - ® Út 8.3.2011 5:44:07
aleš vavřina >> Naprosto s tebou souhlasím,rybařina celkově upadá,když se člověk projde jen kolem vody na Mušově ,vidí co za lidi rybáři vlastně jsou,nejsou všichni stejní,ale úctu k rybě , vodě a přírodě má dnes opravdu jen málo z nás a podle toho to vypadá u vody a taky i na veletrhu,je to smutné ,ale většina rybářů je prostě taková.Dokud někdo nezačne pracovat s dětma v duchu přírody a ryby jako rovnocenného partnera,tak to nikdy jiné nebude.Ono totiž všechno co se stane lidovou zábavou a zvlášť v dnešní době,je prostě špatně.
N hraji - ® Po 7.3.2011 9:11:53
aleš vavřina >> přece nechceš, abychom všichni chodili na výstavu v montérkách od barvy a ve vaťáku ;-)
N jura1978 - ® Po 7.3.2011 9:06:03
Naprosto s tebou souhlasím .Vystava myslivosti nastavila laťku hodně vysoko,rybařinu strčilo jasně do kapsy.To není prezentace rybařiny, ale tržnice , vytáhnout co nejvíc peněz z lidí.Ale i tak se letos pojedu podívat.
N aleš vavřina - ® Po 7.3.2011 8:51:41
Stav prasátka je přímo úměrný dnešní době - ale je s čím přijít, chuť utrácet a pořádně si užít veletrh by taky byla, ALE ... bude za co utrácet? Zkušenost z 2010 byla katastrofální - předražený výprodej skladových ležáků důkladně senzoricky podbarvený různorodým aromatem lákadel pro kapry s jodlujícím Kubíčkem před skupinkou náctiletých fanynek. Ani bodypainting na tělo vnadné modelky nemohl zvrátit dojem úpadku brněnského svátku sportovních rybářů.
S tímto velmi nelichotivým dojmem přímo konstatuje zcela uchvacující dojem z expozice myslivosti - Silva regina v pavilonu Z. Expozice světové úrovně s velmi přehlednou ukázkou jak produktů výrobců potřeb pro myslivce - výstavní i prodejní část, rozsáhlé výstavní expozice trofejí z celého světa, kulturní program - např. vystopení ve hře na lesní roh a hlavně excelentní propagace činnosti myslivecké jednoty a kynologů. Na všech výstavních stáncích byl personál stylově ustrojen. Dojem z výstavy jedinečný a už se těším na další expozici v roce 2012.
Cítíte co chci říci? Pro náhodného návštěvníka obou expozic vyzněli myslivci jako zájmová skupina co je na svého koníčka náležitě hrdá (to bylo vidět i na návštěvnících - každý myslivec měl alespoň částečně stylový ústroj) a chce si tento svátek myslivosti užít. Sportovní rybáři vyzněli jako skupina pochybných trovců z jihovýchodní Asie, jěž zajímá pouze komerční výsledek akce bez "stavovské" hrdosti. A úroveň expozice? To rybářské svazy nejsou schopny nebo nestojí o reprezentativní progagaci své programové náplně?
Na tento rok jsou již karty rozdány, ale co rok 2012? Nestálo by za to se alespoň pokusit přiblížit úrovni expozice Silva regina 2010? Dle mého ano, ale bude to stát hodně prostředků - a taky budou mít zástupci rybářských svazů i producentů rybářských potřeb mít možnost ukázet, jak to opravdu myslí se sportovní rybařinou - koníčkem a posláním, nebo pouze potvrdit že jde především o kševt a o rozbyté prasátka!!!
N Brůťa - ® Po 7.3.2011 7:46:28
Prasátko mám hubený,přesto se ťeším.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniIMPERIAL BAITS-Tekutý dip Carptrack Amino ELITE STRAWBERRY 150ml akce!

Za 279 Kč s DPH.
Impozantní dipy z naší produkce. Plně kompatibilní se všemi našimi příchutěmi boilie. Pro maximální efekt ponořte vaši nástrahu na 24hodin do dipu. Ideální záležitost pro krátkodobé výpravy nebo pro období se slabší aktivitou kaprů.


akce, rybareniPrologic Lehátko Firestarter (SLEVA 68%)

Za 1 699 Kč s DPH.
Nejlevnější lehátko na trhu! Exkluzivně pouze u nás. Využijte unikátní akce, která se již nebude opakovat. Zásoba je omezená.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
PEPA cestovní kancelář s.r.o. PEPA cestovní kancelář s.r.o.

Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina, Panama, Maledivy,...