MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Na Lipně platí dva nové zákazy rybolovu

Diskuse k bleskovce Na Lipně platí dva nové zákazy rybolovu

Autor diskuse: Hugo Fisher ®10.4.2009

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N MUDr. Hnátek Herbert - ® Út 14.4.2009 19:23:29
Hladík byl vždycky jen průměrnej populistickej lůzr. Stačí jen průměrná inteligence, logika a znalost faktů k dedukci, že tohle neschopnost jihočechů na Lipně hospodařit neodstraní.

Očekávám jště reakce typu "ale my jsme chtěli přísné regulace, ale neprosadili jsme to kvůli těmhle a těmhle organizacím". Plakat uměl už komunistický agent Křivanec a evidentně se to od něj naučil i Hladík.
N Martin M. - ® Út 14.4.2009 19:08:24
Rozhovor s hospodarem p. Hladikem
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=087&r=mfjiznicechy&c=1173812
N may - ® Po 13.4.2009 20:11:39
At se ti pánové Hladíci a spol.přestanou bít v prsa co udělali za opatření vždyt je to výsměch členské základně oni zavřou jalovou hadí zátoku kde se nikdy candáti nevytírali,ale důležitou a na candátí tření důležitou zátoku nechali otevřenou .Chybí generační candáti ty nedoplní ,vymýšlí jen zákazy ale další kvalitní řešení chybí ,počítaj s tím že příroda a jezero si poradí samo.Prostě a jasně vlk se nažral a koza zůstala celá.
N kam!kaze - ® Ne 12.4.2009 2:59:51
Jen Profi Rs může ukončit rabování našich vod.Pokud to jako dnes dělá každý Lojza,který se radši otočí když má strach z přezhubného od neznámých lidí,tak i takové vyhlášky jsou nám na hovno!!!
N dědáček - ® Pá 10.4.2009 19:09:21
konečně částečně rozumné rozhodnutí , šnůry a jiné nepovolené nástrahy likvidovali na Zemlínské šíravě hráběma zapnutýma za motorovým člunem, objeli přehradu a pytláci měli po vercajku.
N zamilovanejboy - ® Pá 10.4.2009 18:44:29
hmm 3000 kontrol, tj. ani ne deset na den, tak udělejte profíky a minimálně padesát lidí zaměstnejte, a já se hlásím jako první. a dalších sto do kanceláří na svaz, aby vymýšleli takovýhle [piiip], nesmyslný. jo všude je to samej komunista
N Rytíř - ® Pá 10.4.2009 15:06:59
Naprosto souhlasim ale haček je v tom,že v těch chraněnych zatokach kotvi různe druhy lodi a z některych lodi byli přes noc natažené šnůry s rybyčkami pravě cilene na chyceni candata a to se někteři neostychali natahovat i když tam byli rybaři a co se tam bude dit když tam nebude ani nohy rybáře,panbů ví.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPatrik Thermo

Za 1 172 Kč s DPH.
Model doplněný termo potahem pro zlepšení tepelných vlastností a pohodlí. Výška 42 cm, hmotnost 3,70 kg. Nosnost 100kg.


akce, rybareniNash Ballmaker 60mm

Naskladnili jsme NASH Ballmaker 60mm, které nebyly rok skladem! Přivezeme vám je na výstavu do Prahy a Trenčína. Budeme mít všechny průměry 60, 40, 30 a 20mm


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...