MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Zpřístupnění rybářských revírů - Pružnost státní správy

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N MRKnato - ® Čt 24.4.2008 1:56:43
zlobil : zveřejněním zaryb. plánů a důvodů změn dekretů jsem měl na mysli volný přístup k informacím, dle kterého by si rybář mohl udělat obrázek o tom, kolik a za co je vysazováno z nařízení státu, plnění zákona č.99/2004Sb. o podpoře původních druhů ryb, to, proč někdo inicializoval změnu plánu a dekretu a hrubé porovnání reality s papírovým plněním. Velká část násad nad plán by v tomto pohledu nebyla samozřejmě uvedena. Neškodila by i informace o dělení násad na různé části revíru, např. stoják-řeka. Členové jednotlivých MO, tyto informace o "svých" revírech mají, proč tedy ne i ostatní?
N zlobil - ® Čt 24.4.2008 0:04:43
Chtěl bych touto cestou poděkovat kolegovi Fukovi (bývalému, neboť si již užívám důchodu) a také reagovat na málo informací, že zde nejsou zarybňovací plány apod. Vážení, je to podobné s tím, proč u mnohých příspěvků není uvedeno, na kterém revíru dotyčný úlovek získal. Zejména by byli proti většinou sami uživatelé revírů, aby zabránili nájezdům masařů. Ale je to věc názoru.
N MRKnato - ® St 23.4.2008 18:34:50
Turňa : až tak mne to netrápí, pouze jsem se otřel o tu "pružnost". "Soukromé" revíry MO Přelouč jsem dle "návodu" nenašel. Jsem asi nepružný jantar...
N Turňa - ® St 23.4.2008 10:31:10
MRKnato: V tom (MO Přelouč) si posluš sám a dohledej si to, stačí zajít či zaslat dotaz na příslušný rybářský orgán (lze i elektronicky), tam ti mohou dát k nahlédnutí i do zarybňovacích plánů (případně si je nechat okopírovat) já to udělal též u našeho revíru, viz mojí předchozí bleskovku - Uživatel revíru, tam máš návod.
Zdar
N MRKnato - ® Út 22.4.2008 23:50:59
Turňa : nic proti těmto informacím, ale velmi zajímavé by byly i zaryb. plány a důvody změn dekretů, od roku 85, které proběhly hromadně. Pokud ryb. orgán uvolnil toto, proč ne další informace? 95% zveřejněných informací je známých a dohledatelných. Proč nelze dohledat revíry, kde je např. uživatel MO Přelouč? (Územní revír Labe má uvedenou změnu dekretu v r. 2007...)

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSensas Feeder křeslo London

Za 5 499 Kč s DPH.
Speciální feederové křeslo s kompletním vybavením


akce, rybareniJRC Radar DSi sada 2+1 (modrá a červená)+ZDARMA POUZDRO

Za 5 990 Kč s DPH.
Signalizátor záběru JRC Radar DSI. Jedná se o multi-funkční visuální indikátor upozorňující na směr pohybu vlasce.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Drakar - cestovní agentura Drakar - cestovní agentura

Zabýváme se zprostředkováním rybářských pobytů, a to konkrétně ve Švédsku a Norsku. Naši specializací nejsou masové zájezdy, ale nabízíme...