MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Zpřístupnění rybářských revírů - Pružnost státní správy

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N MRKnato - ® Čt 24.4.2008 1:56:43
zlobil : zveřejněním zaryb. plánů a důvodů změn dekretů jsem měl na mysli volný přístup k informacím, dle kterého by si rybář mohl udělat obrázek o tom, kolik a za co je vysazováno z nařízení státu, plnění zákona č.99/2004Sb. o podpoře původních druhů ryb, to, proč někdo inicializoval změnu plánu a dekretu a hrubé porovnání reality s papírovým plněním. Velká část násad nad plán by v tomto pohledu nebyla samozřejmě uvedena. Neškodila by i informace o dělení násad na různé části revíru, např. stoják-řeka. Členové jednotlivých MO, tyto informace o "svých" revírech mají, proč tedy ne i ostatní?
N zlobil - ® Čt 24.4.2008 0:04:43
Chtěl bych touto cestou poděkovat kolegovi Fukovi (bývalému, neboť si již užívám důchodu) a také reagovat na málo informací, že zde nejsou zarybňovací plány apod. Vážení, je to podobné s tím, proč u mnohých příspěvků není uvedeno, na kterém revíru dotyčný úlovek získal. Zejména by byli proti většinou sami uživatelé revírů, aby zabránili nájezdům masařů. Ale je to věc názoru.
N MRKnato - ® St 23.4.2008 18:34:50
Turňa : až tak mne to netrápí, pouze jsem se otřel o tu "pružnost". "Soukromé" revíry MO Přelouč jsem dle "návodu" nenašel. Jsem asi nepružný jantar...
N Turňa - ® St 23.4.2008 10:31:10
MRKnato: V tom (MO Přelouč) si posluš sám a dohledej si to, stačí zajít či zaslat dotaz na příslušný rybářský orgán (lze i elektronicky), tam ti mohou dát k nahlédnutí i do zarybňovacích plánů (případně si je nechat okopírovat) já to udělal též u našeho revíru, viz mojí předchozí bleskovku - Uživatel revíru, tam máš návod.
Zdar
N MRKnato - ® Út 22.4.2008 23:50:59
Turňa : nic proti těmto informacím, ale velmi zajímavé by byly i zaryb. plány a důvody změn dekretů, od roku 85, které proběhly hromadně. Pokud ryb. orgán uvolnil toto, proč ne další informace? 95% zveřejněných informací je známých a dohledatelných. Proč nelze dohledat revíry, kde je např. uživatel MO Přelouč? (Územní revír Labe má uvedenou změnu dekretu v r. 2007...)

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
Giants Fishing Deštník Full Cover Square Camo Umbrella 250cm

Za 2699
giants fishing deštník full cover square camo umbrella 250cm


JET FISH - Boilies fish Krmné 5kg

Za 499
jet fish - boilies fish krmné 5kg


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK ALBA tour s.r.o. CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových...