MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Diskuse k článku: Kaprové rybníky 2. část

Diskuse k článku Kaprové rybníky 2. část

Autor diskuse: Peter Hanzely ®11.10.2007

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Laky - ® St 17.10.2007 14:54:58
No popravdě na osobu autora jsem se blíže podíval a musím zkonstatovat, že pravděpodobně je dobře obeznámen s problematikou rybolovu a to i toho závodního. Ba co víc některé jiné jeho články jsou opravdu velmi přínosné a povedené a mají hodně co říct. Nicméně tento musím hodnotit stejně jako jsem ho hodnotil již dříve. A jelikož je psán slovensky nelze se za překlad moc schovávat.
N Jaro - ® Po 15.10.2007 7:44:45
Laky - poznám osobne autora článku, patrí k popredným pretekárom v LRU. A určite má čo poradiť aj ostatným.
Kto ho nepozná môže ľahko sklznuť k podobnému názoru, jeho vyjadrenie, že sám sa cíti začiatočníkom v love na match je dvojzmyselné, je to ako keď sa profesor fyziky vyjadruje, že nič nevie a stále sa len uči.
S trojnásobnou dlžkou pruta je to nedorozumenie, pri preklade článku, alebo formulácii slov došlo určite k chybe, pretože aj začiatočník vie, že to je blbosť, nieto Peter.

N Laky - ® Ne 14.10.2007 16:24:20
Domnívám se, že tento článek je úplně mimo. Krom mnoha absolutních nesmyslů a nepravd (pravděpodobně výmyslů autora). Většinu jeho obsahu tvoří všeobecně známé a nebo přinejmenším zprostředkované informace od jinud, někdy i okleštěné o to podstatné. Je to v podstatě největší slátanina co jsem tu četl a to že toto fórum již čtu hodně dlouho. Jeden příklad za všechny: "Lov s match odporúčam využívať začiatočníkom tejto disciplíny (k nim sa radím aj ja), ak hĺbka vody nepresahuje 3 dĺžky prúta. Pri väčších hĺbkach je potrebné zostaviť si priebežnú montáž s ktorou lov vo väčších vzdialenostiach nie je veľmi jednoduchý." pominu-li to, že autor o něčem píše a sám tvrdí že je začátečník což se dle mého názoru moc neslučuje s tím, aby mohl radit jiným. Tak každý kdo kdy normálně chytal na odhoz s anglickým splávkem, musí dle této věty usoudit že autor článku se má ještě co učit a možná by neškodilo, kdyby si vzal sebou párkrát s sebou match prut a v praxi odzkoušel jak chytá s napevno s angličákem na hloubce 3x větší než je délka prutu? Nicméně pokud tuto záhadnou techniku ovládá tak kloubouk dolů.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybarenifox supa brolly 60" mk2 system camo + tričko zdarma

Za 11 990 Kč s DPH.
Na základě obrovské poptávky ze strany rybářů na nejprodávanější přístřešek Supa Brolly MK2 60ins System se Fox rozhodl k uvedení také v exkluzivním Fox Camo vzoru.


akce, rybareniPruty na dírky ICE Fish

Jednoduché a cenově velmi výhodné pruty na dírky.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.