MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Slezká Harta

Jaké máte zkušnosti s tímto revírem, co se týče dravců?Kde se mužu tam nekde ubytovat.Děkuji

Autor diskuse: rybar
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 23.11.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Tomo St 23.11.2005 19:07:40
Ryby tam samozřejmě jsou, a to nemalé.Jen je najít a trefit tu správnou dobu braní, tak jako všude.Ze svých zkušeností s Hartou mohu napsat, že je to dost složitá voda.Není to tam jednoduché.Někdo tady vzpomínal, že to není co před 4 lety.V roce 2003 brali neskutečně candáti celé léto.Od té doby jsem takovou rybačku, co se týká velikosti ryb nezažil.Je to třeba zkoušet a nevzdávat to.
N Hora - ® St 23.11.2005 17:34:15
Na ryb.dům je tel.556776059, je tam teď nový správce a na mob. jsem si číslo nenapsal, máš možnost se ubytovat v chatkách po 100Kč na noc, nebo v budově za 150Kč za noc + další za parkování.Dolů k vodě to máš 15 minut(s lyžema teď rychleji)Nahoru pěšky 20 min.To myslím pokud budeš dole u závory v pařezech.Doleva do zátoky pod Včelárnou to bude o 10 min.déle.Teď je tam asi 2,5m pod normál a řek bych, že dravce můžeš nachytat buď v pařezech pod závorou, anebo odbočíš vpravo před posledním barákem a asi po 150m za lesíkem vyjdeš na špici, až uvidíš Leskovec a chytej po kameny, za nima to už není vono.Můžeš jít i vlevo od závory za pařezy, kde jich je trochu míň, záleží na Tobě jaký styl lovu preferuješ.Jestli se mi ozveš zítra kolem 15hod.dovíš se víc.
N kouv - ® St 23.11.2005 13:17:13
Pokud budete chtít tak bych vám mohl dát nějaký kontakt na ubytování, jezdím tam na jedno místo a je to celkem v pohodě....tak 5 minut od vody.Jinak s dravcemi tam nemám skoro žádné zkušenosti.
N Rush - ® St 23.11.2005 10:12:48
Harta už není na dravce co bývala ještě tak před 3 - 4 roky. Samozřejmě se tam chytit dá nějaká ta štika, ale spíš si zachytáš malý okouny. Ubytování je určitě v rybářském domě v Roudně, z hlavy neznám kontakt, ale mají inzerát v každém čísle Rybářství. Myslím , že expert na Hartu tady z MRKu je Radek Ch.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Chtěl bych touto cestou poděkovat za vstřícný ohlas k zaslání nějakých rybářských potřeb do sbírky pro mého kamaráda, kterou jsem zde na MRKu vyhlásil a touto cestou jsem mu chtěl v nezáviděníhodné...

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash boilie Old Skool 2017

Novinka boilie Nash Old Skool Formula Fish a Formula Fruit již skladem. Boilie 2 roky testováno s vynikajícími výsledky. Balení 5kg v průměrech 15,20 a 25mm, cena za 1kg 175,-kč!!


akce, rybareniJET FISH - Obalovací těsta 250g akce!

Za 97 Kč s DPH.
Vynikající a rychle fungující nástraha. Používá se buď jako samostatná násraha, nebo k obalování boilie, pelet, partiklů atd., a nebo je také možné vyrobit z těsta kuličky a uvařit z nich boilie.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
RYBÁŘSKÉ POTŘEBY U ZLATÉ ŠTIKY RYBÁŘSKÉ POTŘEBY U ZLATÉ ŠTIKY

Uherské Hradiště, Nádražní 26