MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Koloděje nad Lužnicí

Chtěl bych se zeptat,jestli někdo chytal na Lužnici v obci Koloděje nad Lužnicí.Dnes jsem jel okolo,zdalo se,ze tam voda moc netáhne a řeka tam vypadala pěkně.Chtěl bych se zeptat,jaké se tam dají chytit ryby(druh,velikost),čím bych měl krmit a jestli vůbec má cenu tam jezdit:-)Chytám jen feeder a plavačku.Díky za odpovědi

Autor diskuse: Kolči ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 23.9.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N rybomil Po 26.9.2005 8:43:45
Pod Červený mlýn jezdím mnoho let. je to tam spíš na plavču a vláčku, ale téměř trvalý problém s kolísáním vody.V létě mnoho rybářů, hluk od kempů a rekreantů a to není moje parketa.Tudíž nejvíce tam jezdím před a po sezoně rekreace. Nejen s mými úlovky to tam jde rok od roku hodně z kopce. Některé party, které tam jezdili roky už tam kvůli tomu ani nejezdí.
V Kolodějích a nad nimi moc proud není, záleží na momentálním stavu vody v Lužnici a Vltavě, odpouštění z Kořenska. Může nastat i varinta zpětného proudění vody z Vltavy do Lužnice, pokud Kořensko hodně zapikolují a Lužnicí teče opravdu málo.
N myron - ® Ne 25.9.2005 10:31:47
Voda je to suprová. Klasické cejnové pásmo. Zastoupeny jsou tam snad všechny druhy ryb. Lepší jak píše Azbest je pravý břeh, i když cca 0,5 km proti proudu je na levém břehu také špičkové místo, ideální pro feeder. Autem je tam " dobře utajená zkratka", tak je lepší sbalit pingl a jít podél vody. CCa 2 km proti proudu je další fajn místo - jez Červený mlýn, ke kterému se dostaneš odbočkou z Nuzic. Chceš-li vědět více, napiš na e-mail, ať šetříme prostor...
N Azbest - ® So 24.9.2005 11:18:09
Lepší je pravej břeh.Na feeder dobrý a na plavačku taky.Kapr,cejn a skoro všechno.Velký karasi
(kolem 40).Mraky komárů,ale ty už teď daj pokoj.
N Hora - ® So 24.9.2005 0:17:32
Jo a velikost ryb, kapříci do 60cm(ale vím že tam byl uloven i 103cm), cejn v. kolem 50cm, lín kolem 30cm.Doporučil bych spíše druhou stranu, kde je více stromů.Je tam hlubší voda a není tam skoro žádnej proud, horší přístup, ale méně rybářů. Nástraha kuku,červi,rohlík,do krmiva více partiklu.
N Hora - ® So 24.9.2005 0:00:09
Byl jsem tam naposledy asi před třemi nebo čtyřmi roky a povodeň tam určitě udělala své.Nad mostem jsme s kolegou chytali na položenou a feeder .Dno je tam hlinitopísčité a jsou tam kameny velikosti pěsti,střed toku je vyvýšen asi o 30cm,kraje jsou bahnité a hlubší.Z levé strany proti proudu jsou u břehu kameny.A o víkendu zvědaví kanoisté,co nedaj pokoj bójkám na zakrmených místech.Z ryb je tam kapřík,cejnek,cejn,podoustev,amur,lín.Proud slabší,záleží na počasí a vypouštění rybníků.
N Kolči - ® Pá 23.9.2005 16:27:05
rybomil:a jakej je tam proud?Me se zdalo ze skoro zadnej,ale videl jsem to jen z projizdejiciho autobusu,takze nevim
N rybomil Pá 23.9.2005 7:54:04
Kolči: Přímo nad mostem v Kolodějích se pořádaly dříve plavačkové závody, občas tam vidím někoho s děličkou, přímo u chatového tábora Vltavín. Místní chataři tam chytají kapry i nad 7 kg poměrně dost. Mám odsud z dob mé kaprománie 9kg.Hodně se chytá na kuku a hlavně bramboru, to víš dědové jsou šetřílkové.Jinak samo všechny běžné druhy ryb snad mimo parmy a mníka.. Vyhlášený úsek na boleny a sumáky.Bacha, ať někomu " nevlezeš na flek " jsou pěkně nerudný.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCralusso Cloudy Mini boilies 8x12 mm

Za 106
Plovoucí mrakující válečky vhodné zejména pro lov s method feederovými krmítky či lehkou kaprařinu. Tato plovoucí nástraha ve vodě dělá velmi atraktivní mrakovou a dle příchutě i pachovou stopu. Jedná se o jedinečný produkt, který velmi zefektivní Váš lov.


akce, rybareniNash ball maker 60mm

Za 458
Nový geniální výrobek od firmy Kevin Nash bude mít velký přínos pro váš rybolov. Nyní i ve verzi 60mm. Tvoří koule ideální velikosti do vrhacího košíku a nebo do lopatky


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Tomas-carpio.cz Tomas-carpio.cz

nejvyšší kvalita za nejnižší ceny pro naše kapraře. výběr toho nejlepšího od fox, rod hutchinson, shimano, carp spirit, dynamite baits, ace,...