MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Hybridní MO

Co si myslíte o existenci MO nesdružené ve společném rybolovu, která pro společný rybolov poskytne ze svých obhospodařovaných revírů pouze říční úsek a na stojaté revíry prodává hostovskou povolenku a to ještě jen na část z nich.

Autor diskuse: Tomáš.V ®
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 3.3.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Tomáš.V - ® Čt 3.3.2005 9:37:48
Pavel: v Soupisu revírů s dá pár takto oboupohlavně hospodařících organizací najít ve středočeském kraji. Ostatní kraje jsem neporovnával. Jeden z těch revírů mám možnost navštěvovat, ale jsou tam tak okleštěné podmínky pro rybolov mládeže, že tam letos snad raději ani nezavítám. Raději se vyhnu případným konfliktům.
N Pavel Čt 3.3.2005 5:17:43
Tomáš.V : To co popisuješ, nevím, že by někde existovalo, protože např. ve VČ územním svazu jsou revíry buď hospodařící samostatně, nebo hospodařící společně, kde uživatel by měl být územní svaz (v ČRS). Problém který vidím já, je v "RMV", tedy tzv. "malých vodách", na které např. MO Přelouč a.j. vydává vzláštní povolenky. Jsou to, jak popisuješ, stojaté vody (písáky a slepá ramena), kam si MO "tlačí ryby" se společných peněz, protože jestli ryby vysadí do řeky, nebo stojatých vod, zarybňovací plány neřeší . To vidím jako bordel, protože to porušuje zákon o rybářství §6 odst.1. Koho to ale zajímá? Dnes je "in" K-70! Pouze v JČ územním svazu si zarybňování "malých vod" hradí MO ze svého. Opět dle mě ale protizákoně.
Je pravdou, že nyní, kdy platí nový zákon jsou MO hybridy, já tvrdím, že "uličními výbory", bez jakýchkoliv reálných pravomocí. Např. zkuste si změnit zarybňovací plán, zkusit hospodařit samostatně, vyčlenit z revíru "malé vody" - už neexistujete.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSportcarp plovoucí nástrahy Feeder Candies

Za 95 Kč s DPH.
Nejmenší verze mimořádně populárních nástrah Carp Candies, která je upravena tak, aby se dala nastražit různými způsoby.


akce, rybareniFOX Prut EOS 13ft 3,5lb Rod Novinka 2016

Za 1 890 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější ! Bezkonkureční poměr ceny a výkonu. Ideální pro začínající kapraře nebo pro rybáře, kteří mají menší rozpočet, ale stále požadují kvalitu Fox.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
RYBY-RYBIČKY RYBY-RYBIČKY

Říčany, Černokostelecká 2205