MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

revír 401022 Vltava 10-14 ú.n.Slapy

Prosím,kdo mi přiblíží ev.vyznačí na mapě konec revíru na Mastníku-píše se:od ú.n. až k hraničním tabulím v polovině ohbí Mastníku mezi bývalým mlýnem a Hrádkem-nemohu to na mapě najít ???

Autor diskuse: Jedle
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 14.1.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N rybomil - ® Pá 14.1.2005 11:53:58
Jedeš z Neveklova směr Nová Živohošť( asi 500m za obcí vpravo, další křižovatka rovně, další rovně, další vlevo Nahoruby, ty projedeš, před posledním barákem vpravo ostře dolů úzkou asfaltkou do osady Poličany. U zbořeného statku končí asfalt, kolem něj mírně vlevo pořád dolů do chat k bývalému Rákosníkovu mlýnu. Když je mokro, ani se tam bez teréního auta nepouštěj, jinak nevyaedeš nahoru, nech to u statku. Dole vlevo uvidíš konec zátoky a zleva přitéká potok Mastník. Chytá se ještě asi 500m potoka, pak jsou cedule.Nahoru proti proudu jsou asi 3 km pstruhovky, spíš málo zarybńované a s dostatkem štíhlat. Po jaru najízdějí plotice na konec zátoky, pak cejni a kapři. Skoro stále tam hýbou s vodou, to pak bývá i total výbuch.
N JM - ® Pá 14.1.2005 11:05:45
Mělo by to být tam jak se potok mastník vlévá do přehrady. Přesně to určit neumím. Říká se tam na Kasárnách. Je tam ale těžká voda, bahno, málo vody, rákosí. Vlastní potok by měl být jiný revír. Nemám u sebe přehled revírů, ale mohlo by to nějak souviset s Musíkem, ten je snad ale chovný, nevím přesně. Když si vzpomenu, podívám se doma do soupisu a po neděli to doplním.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGril jenž nepotřebuje žádné napájení!

Originální otočný gril CHICK je určený ke grilování kuřat, tepelnou úpravu svisle zavěšených ryb nebo grilování masa napíchnutého na jehlách.


akce, rybareniKvalitní čluny ZICO za nejlepší cenu na trhu !

Přemýšlíte že si na sezónu pořídíte nový člun? Časově omezená nabídka kvalitních člunů ZICO za nejlepší cenu na trhu!


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...