MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

revír 401022 Vltava 10-14 ú.n.Slapy

Prosím,kdo mi přiblíží ev.vyznačí na mapě konec revíru na Mastníku-píše se:od ú.n. až k hraničním tabulím v polovině ohbí Mastníku mezi bývalým mlýnem a Hrádkem-nemohu to na mapě najít ???

Autor diskuse: Jedle
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 14.1.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N rybomil - ® Pá 14.1.2005 11:53:58
Jedeš z Neveklova směr Nová Živohošť( asi 500m za obcí vpravo, další křižovatka rovně, další rovně, další vlevo Nahoruby, ty projedeš, před posledním barákem vpravo ostře dolů úzkou asfaltkou do osady Poličany. U zbořeného statku končí asfalt, kolem něj mírně vlevo pořád dolů do chat k bývalému Rákosníkovu mlýnu. Když je mokro, ani se tam bez teréního auta nepouštěj, jinak nevyaedeš nahoru, nech to u statku. Dole vlevo uvidíš konec zátoky a zleva přitéká potok Mastník. Chytá se ještě asi 500m potoka, pak jsou cedule.Nahoru proti proudu jsou asi 3 km pstruhovky, spíš málo zarybńované a s dostatkem štíhlat. Po jaru najízdějí plotice na konec zátoky, pak cejni a kapři. Skoro stále tam hýbou s vodou, to pak bývá i total výbuch.
N JM - ® Pá 14.1.2005 11:05:45
Mělo by to být tam jak se potok mastník vlévá do přehrady. Přesně to určit neumím. Říká se tam na Kasárnách. Je tam ale těžká voda, bahno, málo vody, rákosí. Vlastní potok by měl být jiný revír. Nemám u sebe přehled revírů, ale mohlo by to nějak souviset s Musíkem, ten je snad ale chovný, nevím přesně. Když si vzpomenu, podívám se doma do soupisu a po neděli to doplním.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSuper cenový set FOX FX11 + Warrior 12ft 3l S Compact 12ft 3lb 3dílný

Za 5 699 Kč s DPH.
!!! Super nabídka cenově výhodného setu jednoho z nejlepších kaprařských třídílných prutů současnosti WARRIOR 12ft 3lb, se špičkovým kaprovým navijákem Fox FX11. Do vyprodání zásob.


akce, rybareniLuxusní termoprádlo za super cenu - NORFIN

Za 669 Kč s DPH.
Prodyšná základní vrstva termoprádla, poskytuje vynikající komfort, střih a volnost pohybu. Vhodný pro vysoké fyzické aktivity a každodennímu nošení.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK ALBA tour s.r.o. CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových...