MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Co se dá dělat s černou srmtí jménem KORMORÁN???? Kdo to řeší????

Dnes jsem byl na pískovně na Krčmani 471 057. Obcházel jsem břeh a u spadlého stromu u kraje jsem viděl cca 100 kapříků jak jsou naskládaní vedle sebe a jen tak malátně jezdí dokolečka. Všichni do jednoho domordování od toho černého prevíta KORMORÁNA. Prakticky čekají jen na svoji smrt! Jednalo se o kapry, které tam na podzim nasadili. A tak mě jen zaráží, že to nikdo neřeší. A ptám se PROČ? Kdo by to měl ŘEŠIT? Kam se OBRÁTIT?

Autor diskuse: Frenčis ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 13.3.2016

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N tuzemak - ® Ne 13.3.2016 12:08:36
Frenčis - >> pokud se nepletu,tato voda patří MO Brodek u Přerova,hospodáře tam určitě mají,zavolej a řekni co si zjistil...
N gluba - ® Ne 13.3.2016 11:39:24
Na ten rybník také moc rád chodím a je to velice smutné.Rád bych pro zlepšení této smutné situace také podnikl nějaké kroky.Jenže nevím jaké.Napadá mě snad jen zajít na odbor životního prostředí,ale je otázkou,zda-li by se tím vůbec někdo nějak reálně zaobíral,když je to celorepublikový problém!Má někdo nějaké zkušenosti na řešením této situace??Také se mi k této neblahé situaci nabízí otázka....Co je vlastně ochrana přírody?Jestli nechat přemnožit jeden živočišný druh, aby mohl decimovat ostatní a potom to dále neřešit?Tak to je dle mého názoru cesta špatným směrem.Myslím, že tady ta situace se už ukázala u přemnožení bobra,ale to je zase jiná otázka i když také smutná a ukazující na nesystémovou činnost rádoby ochranářů přírody a potažmo dalších institucí.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Boilie Carptrack ELITE 1kg akce!

Za 399 Kč s DPH.
Exkluzivní směs založená na 100% rozpustných rybích moučkách, obrovském množství skvělých rozpustných atraktorů a spousta dalších lahůdek je doplněna tím nejlepším z řady tekutých složek : esencí Elite, Carptrack Liquid Aminem a několika tajnými složkami.


akce, rybareniZavírací nůž GS 0434

Za 71 Kč s DPH.
Zavírací víceúčelový nůž, délka čepele 6cm, nylonové pouzdro,


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING STAR &#8211; rybářské centrum FISHING STAR – rybářské centrum

internetový obchod, specializovaná kamenná prodejna, půjčovna rybářských člunů. připravili jsme si pro vás rybářský sortiment od nejlepších...