MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Rybaření přímo ve Stockholmu (SWE)?

Vážení kolegové, jedu do Švédska služebně a ne cíleně na ryby, ale školení máme týden a květnové odpoledne a podvečery by možná byla škoda nevyužít. Dle dispozic mám mít jezero Mälaren pár minut od hotelu. Jedná se však o městskou část Stockholmu (Vällingby), urban fishing v místních podmínkách běžně provozuji, ale nerad bych vypadal jako blázen nebo si naopak něco maloval pokud pro rybaření ve Švédsku zvláště v takovéto lokalitě panují nějaké striktní a složitě splnitelná pravidla. Idealistická představa – přihodím do kufru teleskop, malý naviják, pár třpytek, woblerů, twistrů apod. a v podvečer se na dvě hodinky projdu po břehu, prohodím to, kochám se lovem na švédské vodě a jako bonus zdolám dlaňového okouna, ale pozor se švédským DNA. Je toto možné realizovat bez nějakých strastiplných peripetií s úřady apod. nebo je to tak složité, že mám zůstat u turistiky kolem dostupné vody a hledat na čumendu místní chasníky s prutem?

Autor diskuse: hajca ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 15.4.2015

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N kabát - ® Ne 19.4.2015 0:03:03
Ahoj, buď klidný, pokud se za posledních pár let nic nezměnilo, rybařit můžeš bez problémů. To bylo kousek od Stockholmu.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017! Naviják LA VIDA!

Série lehkých univerzálních navijáků MIKADO LA VIDA FD se představuje s vysoce jakostním chodem a velice poutavým designem v krásně jasně zelené barvě.


akce, rybareniNovinka Mikbaits Feeder dip 50ml

Za 69 Kč s DPH.
Zcela nová řada Feeder produktů, díky níž je naše Feeder range zcela kompletní. Feeder dip nejenže pachově zvýrazní vaši nástrahu, ale ještě okolo ní udělá nesmírně přitažlivý barevný oblak.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
LOS - CORMORAN LOS - CORMORAN

Písek, 39701 , Heydukova 100