MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Stařečský potok 1 - jak si zarybařit

Ahoj,
chystám se rybařit na revíru Stařečský potok 1, spadá pod něj ale mnoho nádrží a nikdy jsem zde nechytal, mohl by mi dát někdo nějaké tipy ohledně oněch nádrží a případně i "slibných" míst na těchto revírech? Chystám se na kapry a amury, možná dravce

Autor diskuse: rybickar ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 28.8.2013

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N rybickar - ® Po 21.10.2013 15:41:08
Starc55 >> Na Strž moc nejezdím, ale letos jsem tam asi třikrát zavítal, při pobřeží ze strany od lesa brali cejni, líni (vše cca do 30cm). Asi 30m od břehu jsem pak chytil kapra okolo 46 cm na rohlík.
N pectak - ® Ne 1.9.2013 20:19:04
Starc55 >> Ano, říkám, že už jsem se opravil :) ...
N Starc55 - ® Ne 1.9.2013 20:18:03
pectak >> Jinšůvek je u Opatova, západně od Třebíče. Je to taky malý nebesáček.
N pectak - ® Ne 1.9.2013 20:14:56
Starc55 >> Před tím, než jsi mi stihl napsat, jsem si to opravil ... taky jsem si to uvědomil, že ostašov je jinde :D
N pectak - ® Ne 1.9.2013 20:14:18
Starc55 >> A k těm rakům ... není jich tam už tolik a na hnojáčka nebo masňáky jsem letos ještě nechytl ani jednoho a to chytám na průběžné montáže. kde návazec leží na dně :)
N Starc55 - ® Ne 1.9.2013 20:14:15
pectak >> Tak to jseš na úplně jiný straně okresu. Ostašov je ostašov, je to nebesák v obci. Jinšůvek je u Opatova a je to taky nebesák, zhruba stejně velkej rybníček.
N pectak - ® Ne 1.9.2013 20:10:52
Starc55 >> Jinšůvek ( nevím, zda se tak jmenuje, ale je tak označený v BPVRP ) je v Opatově :) A je uprostřed vesnice , ze dvou břehů máš okolo domy :) Ze Žďáru je autor této diskuze, já jsem z Třebíče .
N Starc55 - ® Ne 1.9.2013 19:59:47
pectak >> Vidím, že jsi ze Žďáru. Jezdil jsem na Strž na jednu chatu. Bylo tam nádherně a pěkný ryby. Ale už je to moc dlouho. Jak to tam vypadá dnes?
N Starc55 - ® Ne 1.9.2013 19:57:15
rybickar >> Na Zámeckým zlobí raci. Je jich tam mraky.
N Starc55 - ® Ne 1.9.2013 19:54:40
pectak >> Podáváš dezinformace. Jinšůvek není uprostřed vesnice. Jinak s ostatním souhlasím. Máš to dobře přečtený až na ten Jinšůvek. Víš, kde je Jinšov? Jinšůvek je hned vedle.
N pectak - ® Ne 1.9.2013 19:43:42
rybickar >> Nemáš vůbec za co :) . Na Pilném je problém, že se teď nemůže chytat s části od JZD a z hráze celoročně :( Jsou to nejlepší místa , ale co se nadělá :D Jinak Zámecký ( mezi místními je to ,, Vrbák ,, :), jinak se mu neřekne ) je pro mě asi srdci nejblíž ... u jeho břehů jsem vyrůstal a znám ho jako své boty ... kdyby jsi chtěl mohli by jsme se domluvit na společné vycházce :) ( teda, pokud do zámrazu bude čas :D ) Je tam ale dost cejnů a plotic ( což mě jako feederaři vůbec nevadí ) a ke kapříkovi se tam dostáváš dost těžko ... holt jsou to rybníčky, kde dostávaj ušlechtilé ryby na frak od masařů :( Ať se ti daří .
N dada11 - ® Ne 1.9.2013 19:29:24
rybickar >> Neděkuj, hlavně že se ti tam líbilo :-).
N rybickar - ® Ne 1.9.2013 19:11:44
Děkuji za tipy. Nakonec jsem chytal na nádrži Pilný... mezi 17:00 až 20:00, po slunečném dni. Zkoušel jsem rohlík u hladiny i u dna, kukuřici, masňáky... ale výsledek byl slabý... okousaný rohlík a vysátí masňáčci, ani jedna ryba nechutnala ostří háčku. příště možná zkusím jiné místo na revíru. Chytal jsem v takovém "okénku" mezi jabloněmi. a ten Zámecký jsem omrkl, je to opravdu voda v poetickém hávu, jestli budu mít někdy zase cestu kolem rád bych si tam zachytal. ještě jednou díky za tipy.
N pectak - ® St 28.8.2013 20:14:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
rybickar - >> Jsem třebíčák a na tenhle revír jezdím úplně nejvíc ze všech :) Sice ti neřeknu top místa, ale nějakej popisek bych ti dát mohl :D :) ( pořádně ,, osahaný ,, mám Zámecký , Veverku , Jinšůvek a Pilný :) Ve Stříteži a Kožichovicích jsem byl párkrát)
Zámecký: nádherná voda , hloubka od 0,5m do 4 m , místy dost bahna , hlavně se tam chytají cejni , plotice a okouni . Avšak kaprů , amurů a štik je tam taky dost, jen už jsou ,, popíchaný ,, od místních :(.
Veverka : malá voda s malou hloubkou , za ryby jsou tam hlavně plotice a kapři, o dravcích a amurech tam občas taky zaslechneš
Jinšůvek: rybníček uprostřed vesnice, hlavní obsádka je tam karas a kapr tak do 40 cm :)
Pilný: Rozlehlý rybník s docela velkým tlakem ,, domorodců ,, ... hlavně se tam chytá kapr a okoun ... dále nějaká ta bílá ryba , štiky a candáti :) Dostal se tam i nějakej tloušť, avšak odkuď , bůh ví :D :D
Tak doufám, že ti to ve výběru pomůže, jsou to takový obecný informace, ale na víc si musíš přijít sám ... to je na rybařině přece to krásný :) Petrův zdar
N dada11 - ® St 28.8.2013 19:46:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
rybickar - >> Jsou to pěkný malý revíry. Né že by tam nebyly ryby, kór dravci. Ale nečekej nějaké obry a co do množství tak taky nic moc. Většiou jsou ty revíry dost přebraný hned po nasazení. Chytá se tam klasika hrách, kukuřice, šrot, červi, masňáci, rohlík. Řekl bych že na všech nádržích je to stejný.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniJRC Radar DSi sada 2+1 (modrá a červená)+ZDARMA POUZDRO

Za 5 990 Kč s DPH.
Signalizátor záběru JRC Radar DSI. Jedná se o multi-funkční visuální indikátor upozorňující na směr pohybu vlasce.


akce, rybareniNASH Bunda ZT SUB 20 Jacket

Za 4 817 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější! Nejvyšší kvalita a důraz na detail- to je nová zimní bunda Zero Tolerance druhé generace. Všechny oděvy řady ZT jsou voděodolné a z nejkvalitnějších materialů. Tyto materiály zajistí nepromokavost a odolnost proti větru, které vydrží roky...


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen