MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

statistiky

ahoj prosim vas nasel sem na mrku ulovkové statistiky pro rok 99 poradí nekdo kde by se daly sehnat aktuální tabulky. nejsem masař rád bych vedel co mohu priblizne od toho či jiného revíru ocekávat. myslíte ze vám vase MO poskytne info. o zabybnování? diky colek

Autor diskuse: colek
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 9.8.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Frk - ® Po 9.8.2004 22:47:24
hraji/ Potom už jenom opravdu použít RŘ a příslušný paragraf na největšího rejpala. Garantuju, že do dvou minut jste sami.;))
N hraji - ® Po 9.8.2004 13:19:57
Frk: to máš celkem dobré, nám se jednou vyskytly nějaké problémy s dopravou a dav rybářů, který čekal od rána do podvečera na revíru, byl na vysazující sprostý, protože navíc ty vysazené ryby hned nebraly tak, aby se každý ten dobrák sportovní odchytal za 5 minut.
N Frk - ® Po 9.8.2004 13:11:38
hraji/ U nás není jisté kdy, co a kolik přivezou. Pak už není těžké zapomenout, že zrovna je to vysypané. Horší je to, když ty dovedy musím žádat, aby sesbalili a odešli. Já jsem tak nerad nepříjemný ;))
N hraji - ® Po 9.8.2004 13:03:02
Frk: bohužel u nás není utajení nějak možné, ale situace je podobná, když to ví členové dopředu, tak je u vody jak na prvního máje a když to neví, tak je tam jak na prvního máje o den později. Zjistil jsme, že skalní příznivci naší Mo neváhají udělat dva až tři dny po sobě výlet i 50 km, aby si zachytali, bohužel je to po třech dnech přejde, proč asi?
N Frk - ® Po 9.8.2004 12:56:51
Jinak. Když jsem vyvěsil plán zarybnění, tak jsme se ani nedostali k vodě. Natož ještě zahájený revír ohlídat.
Proto teˇd přivezu, vysypu, nikdo nic neví, nikdo se nezlobí,nemusím nic hájit a je klid. Spokojenost je na všech stranách. A když se někdo zeptá, tak informaci poskytnu.;)
N Frk - ® Po 9.8.2004 12:49:27
hraji/ Na požádání poskytuji.;)))))
N Dalibor Po 9.8.2004 9:28:43
MO Zlín má tyto informace na www.mrszlin.cz
N hraji - ® Po 9.8.2004 8:29:25
Naše MO pravidelně zveřejňuje údaje o zarybnění revíru na výroční schůzi a teď už také na internetu. Samozřejmě i o úlovcích na revíru.
Údaje o zarybnění jsou běžné informace, které by příslušný člen výboru, nejčastěji hospodář, měl na požádání poskytnout.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniHOTSPOT Souprava Elite Carpfishing Combo

Za 2 299 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky za: 2 177 Kč. Ještě nikdy jste se necítili tak příjemně jako v nové soupravě od HOTSPOT DESIGN! Tento výrobek si po jeho vyzkoušení zamilujete tak, že v něm budete chtít chodit i spát.


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Boilie Carptrack ELITE 1kg akce!

Za 399 Kč s DPH.
Exkluzivní směs založená na 100% rozpustných rybích moučkách, obrovském množství skvělých rozpustných atraktorů a spousta dalších lahůdek je doplněna tím nejlepším z řady tekutých složek : esencí Elite, Carptrack Liquid Aminem a několika tajnými složkami.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus -Žďár nad Sázavou Gammarus -Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou, Nádražní 464