MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Expanze Pure Fishing Inc. ?

Na stránce http://www.eu.purefishing.com/ jsem zjistil, že už koupili i Shakespeare, Penn, JRC a Stren. Myslíte si, že pro nás, obyčejné rybáře, to bude přínos, proděláme na tom nebo se nás to nijak nedotkne?

Autor diskuse: Jarda Š. ®
Zařazeno do: všeobecné - náčiní, doplňky, 5.10.2011

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N fotojakes - ® Pá 7.10.2011 10:51:50
meteor >> to rozhodně, protože mnoho rybářů má prostě svou oblíbenou značku:-)
N meteor - ® Pá 7.10.2011 10:47:30
fotojakes >> ... a nehledě na to, že firma vlastnící takové portfolio jednotlivých rybářských značek, bude mít větší tržby a tím i zisk, než kdyby je sjednotila pod jednu značku :-)
N fotojakes - ® Pá 7.10.2011 10:43:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
lordsee >> máš pravdu, přesně tohle dělají. Stačí otevřít některý evropský časopis a je ti to jasné, když tam najdeš deset celostran inzerce na produkty firem, které spadají pod Pure fishing. S takovým objemem inzerce se už dá vyjednávat o velmi nadstandardích podmínkách s každou redakcí.

Nehledě na to, že takové společnosti už se vyplatí vlastní marketingové oddělení, které na marketingu maká po všech stránkách.
N lordsee - ® Pá 7.10.2011 10:24:19
Myslím, že to je jen marketingový tah těchto značek a to, že každá tato vlastní značka je prestižní a jde vlastní cestou a daří se to – ale musí mít velké výdaje na reklamu tak proč se nespojit a válčit spolu proti jiným známým či neznámým značkám prodejců. Nadále jejich spolupráce možná umožní strhnout vlnu nového sortimentu a trendu v rybářství, kterému jsme tak propadli - čas ukáže jakou strategii zvolí a budou chtít být prospěšný pro náš rybářský cejch.
N Jarda Š. - ® Pá 7.10.2011 10:21:21
tichy blazen >> Jasně, na lyže se používají materiály jako na pruty, na součástky jízdních kol materiály jako na navijáky, takže můžou získat velkou výhodu, kterou budou válcovat konkurenci.
N tichy blazen - ® Pá 7.10.2011 10:09:45
Jarda Š. >> Když to vezmeš čím víc budou investovat, tím víc na tom můžou tzv trhnout. Zase by neskoupili tolik řekněme i známých značek, aby je pak nechali padnout či krachnout. Je to vysoká hra s penězi o kterých si můžem nechat zdát
N Jarda Š. - ® Pá 7.10.2011 10:05:05
tichy blazen >> Jde o to. jestli Jarden Corporation bude dostatečně investovat do aplikovaného výzkumu a vývoje, k čemuž si touto koncentrací vytvořila výborný předpoklad.
N tichy blazen - ® Čt 6.10.2011 19:40:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Jarda Š. >> ale management firmy je zaměřen na prachy, takže kdo dělá lyže bude dál dělat lyže,alespon snad, pokud každý zůstane u svého kopyta a páni z vrchu se budou zajímat o své peníze, věřím tomu že si rybářské značky udrží svou kvalitu
N Jarda 2004 - ® Čt 6.10.2011 16:48:53
Jarda Š. >> Scela jistě ale renovované značky mají neustále ve výrobě svoje kontrolóry kteří hned tak něco nepustí čímž si hlídají kvalitu a zřejmně i odlišnost.
N Jarda Š. - ® Čt 6.10.2011 11:38:28
tichy blazen >> Sama Pure Fishing Inc. je rybářskou divizí mamutího koncernu Jarden Corporation (další divize se zabývají cyklistikou, lyžováním ap.).
N Jarda Š. - ® Čt 6.10.2011 11:26:12
Jarda 2004 >> V rybařině to je ale něco trošku jiného, protože dneska se téměř všechny pruty a navijáky vyrábějí v Číně a továren, které to vyrábějí, je podstatně méně než značek, pod kterými se to prodává.
N Jarda 2004 - ® St 5.10.2011 23:19:09
Jarda Š. - >> Je to jako v autech koncern WV koupil od Škodovky po Audi ještě další výrobce a vozidla si zanechaly svoji tvář i výjimečné vlastnosti a tenhle případ bude to samé výrobce byť konsorcium nebude dělat vše stejné hodně by tím tratil.
N tichy blazen - ® St 5.10.2011 22:23:30
Já bych řekl že určitý dopad na rybáře to mít bude. Přirovnal bych to k renaultu - Renault si drží svůj standard,koupili dacii a mnohé se tam zlepšilo. Těžko říct kterým směrem se vrhnou, pokud budou chtít na všem ušetřit půjdou všechny dané značky do kopru, ale taky si můžou udržet své renomé a jet každá svou cestou pod záštitou nadnárodní společnosti.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | náčiní, doplňky ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniHáčky Fox Arma Point - AKCE

Za 139 Kč s DPH.
Legendární hášky nyní za super ceny - jen do vyprodání zásob. Balení 10ks.


akce, rybareniOkuma Naviják Longbow XT 6 55 + vlasec 0,28mm 1200m ZDARMA

Za 1 699 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez bal. a poštovného.Originální Longbow od Okumy se stal legendou mezi rybářskými navijáky v celé Evropě. Nová verze Longbow XT má všechny předpoklady, aby dosáhl minimálně...


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen