MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

RCCC Daiwa 2016

Zpravodajství ze závodu na rybníku Brodský Červený Kostelec.
Informace na www.rcccarp.cz

Autor diskuse: bobrman ®
Dále moderují: Kača. ® + mypeters ® + Mates carp ®
Zařazeno do: kaprařina - závodní sektor, 13.9.2011

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 279 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N bobrman - ® St 7.12.2016 12:50:42
Po včerejší jednání s naším Generálním partnerem a několika dalšími podporovateli jsme došli k závěru, že je rozumné neodmítat další podporovatele z řad firem z oblasti rybaření k realizaci RCCC DAIWA ČRS 2017 the best carper, pokud projeví zájem o akci. Závod a jeho velký výnos půjde dětem a mládeži, tedy je potřeba síly spojit a spolupracovat.
Chtěli jsme původně závod v tomto duchu uzavřít, ale tento argument je rozumný.
N bobrman - ® St 7.12.2016 12:49:29
Hlásíme tedy návrat staronového sponzora, SPORTCARP je jednou z klíčových značek na trhu s rybářským krmením a po dvou letech pausy se rozhodl opět závod podpořit, nehledě na to, že Luďek Černý - Sportcarp Tuněchody Prodejna bude jedním ze dvou hlavních rozhodčích závodu RCCC DAIWA ČRS 2017.
N bobrman - ® Út 6.12.2016 8:12:16
Aktualizace 6.12.2016 v 8:00h
RCCC DAIWA ČRS 2017 the best carper – river special
GARANTUJEME MY TÝM RCCC DOTACI KROUŽKU ČELÁKOVICE 20000kč + tradiční akvárko, bedna a MIVARDI šek ,,Velcí pomáhají malým s RCCC" a nově akce ,,RCCC děti s námi na rybách!!)

reservace startu (právo startu mají závodníci ročníku 2016 a partneři akcí pro kroužky ČRS):
1.závodník týmu RCCC 1 Pavel Bobrman
2.závodník týmu RCCC 2 Ruman Vl.
3.DAIWA CORMORAN 1
4.DAIWA CORMORAN 2
5.Vítěz kvalifikace 1
6.Vítěz kvalifikace 2
7.Ježour Jarda Ježek
8.Klimešák Martin Klimeš
9.Partrik Šusťáček Šustrman
10.Mozolič Milan partner přednášek pro kroužky ČRS
11.Andy Drobcek Jangl family SK
12.Partner akce ,,RCCC děti s námi na rybách" Víťa Podoubský
13.Michal Ezi Hoďa SK
14.Hoďa Peter SK
15.SK partner akce BEDNA 1 Michal Cích SK
16.SK partner akce BEDNA 2 Jožko Jozef Hrehorovsky SK
17.Ladislav Fičák Podraha
18.Radek Pošta Pošťák - línobijec :-)
19.Vláďa Vladimír Hamp
20.Bodie Marián Potěšil
21.Jakub Žárský Kubíček
22.Michal Kouřil Bafík
23.Ondřej Dušek
24.Jirka Kratochvíl
25.Zdeněk Smetana
26.Jindříšek Jindřich Ruman
27.Martin Pohůnek
28.Michal Švarc
29.Jarda Čálek
30.Podzimek Michal
31.Žemla Marián
32.Michal Kekrt
33.Pinsker Jan
34.pan nejvíc UK Stanislaf z Ostrafska (pan s dymkou)
35.Venda Václav Freylich partner akce Velcí pomáhají malým
36.Bernard Michal ,,Ten co venčí divokého dinga"
37.Hetmer ,,Gruzíňáček" Dusan D
38.Peťka Petr Poláček
39.Akce muž z davu(sympatická presentace osoby na internetu):Těšina Karel
40.Ondráček Michal
41Pavlík Pavel Hanuš

Náhradníci:
Žemla Antonín (5x 2xzávodní+3x rozhodčí)
Ivan Schejbal (2x start)
Zach Radek (2xstart)
Vozaf Milan
Jakub Mišovič
Tomáš Junger
Drahoslav Ševčík
Peta Dobeš
Tomas Bukovsky SK
Pavel Potěšil
Matěj Skalický
Ludvík Bušek
Radek Láša

FUN ZONE:(nestartují, ale jsou součástí závodu)
Zuzana Ondráčková Malinská
Anička Drobčeková
Katka Vaňková
Anička Andulka Janglová
Romana Klimešová
Pořadatelé si vyhrazují právo na vlastní úpravu startovní listiny, není nijak vázána ani limitována.
N bobrman - ® Út 6.12.2016 7:03:49
Představujeme dnes dalšího mediálního partnera akce RCCC DAIWA ČRS 2017 Tedy Rybářský rozcestník:

Rybářský rozcestník.cz, je web pro všechny zapálené rybáře a rybářky plný informací jak o aktuálním dění ze světa rybářů, tak i z historie rybaření. Obsahuje velký obrázkový atlas sladkovodních, ale i mořských ryb a živočichů, encyklopedii vodních rostlin a zvířat svázaných svým životem s vodou, atlas rybářských uzlů a montáží, také unikátní rybářskou kuchařku ... Na webu najdete i školu pro začínající rybáře a rybářky, či slovníček rybářských pojmů a mnoho dalšího.
http://www.rybarskyrozcestnik.cz/
N bobrman - ® Po 5.12.2016 14:00:43
Dnes jsme se dohodli s naším Generálním partnerem, společností DAIWA-CORMORAN na základním schématu akce a můžeme už dávat dohromady RCCC DAIWA ČRS 2017 k úspěšné realizaci a spokojenosti Všech závodníků i návštěvníků.
N bobrman - ® Po 5.12.2016 7:50:06
RCCC DAIWA - Regional Carp Classic Cup - the best carper
Malé vyprávění o rodině RCCC
Pavel Bobrman Vohralík – otec projektu

RCCC vznikl v podstatě jako taková malá vzpoura v roce 2010 po několika velkých konfliktech na závodech v lovu kaprů. Takový hec dvou kamarádů Bobrmana a Chroše (Michal Hruša) a první z pokusů na Pískovně Roudnice (klubové vodě). Nejprve jako závod dvojic, jen o čest, kdy prví a poslední mimo poháru obdrželi stejné ceny s malou podporou formou darů pro kroužky MO ČRS. Zde se budují první zásadní vztahy s klíčovými sponzory a partnery. Daiwa, Carpservis Václavík, ZICO CZ a MRK.cz jsou s námi od začátku, až do dnešních dnů. Časem se však se závody v České republice doslova roztrhl pytel a i já jsem cítil velkou potřebu závod oddělit od ostatních a schéma zcela přepracovat.

V roce 2012 jsme poprvé odzkoušeli závod jednotlivců s dalším dlouholetým partnerem Aminomixem z Hodonína, Českobudějovickým M-art kovo, Inoxpodem Honzíka Vaverky. Je to zcela o něčem jiném, každý sám za sebe má svoje kouzlo, svoje úskalí, svoje nedostatky a svoji náročnost. Zde se prvně účastní jedna z velkých osobností závodu dodnes pan Stanislav Kanclíř, pro náš svět Kabo a své krůčky zde již zviditelňuje v pozici závodníka Míra Kumprecht, dnes ředitel RCCC a mecenáš projektu a INAXES-CNC jako další strategický partner. Na rok 2013 se stěhujeme na podhorský revír Rybníku Brodský u Červeného Kostelce a pokoušíme se o co možná největší podporu rybářských kroužků ČRS v nízkorozpočtovém závodu. Vzniká projekt ,,Velcí pomáhají malým“ formou kasičky a podporou kroužků pomocí přednášek a darů na jarní dětské rybářské závody MO Týnec nad Labem. První rok jako kombinovaný závod, jak družstva, tak jednotlivci. Budují se pevné vazby, první osobnosti jako třeba Vlasta Havel (Kača) – závodník, rozhodčí, dnes Hlavní rozhodčí RCCC a Tonda Žemla - v různých pozicích pět ročníků.

Rok 2014 je milníkem, kdy už navždy bude RCCC jen o jednotlivcích, nápad se chytl a zaujal. Buduje se díky Andymu Janglovi ,,Drobčekovi“ a Vláďovi Capkovi i naše slovenská rodina stejně ,,postižených“ rybářů, co mají rádi zábavu a podporu mládeže. Závod se stává oblíbeným do té míry, že za rok přijmeme přes 200 přihlášek a musíme masivně odmítat. Podpora mládeže tak zaujme, že například krajan žijící v Rakousku pošle 3000kč, abychom zakoupili materiál na Vánoční akci v MO. 2015 je náš projekt prestižní a respektovaný závod jednotlivců v lovu ryb (nejenom kapra), a to pouze ze břehu a bez pomoci druhého. Závod, kde si ti nejúspěšnější sáhnou až na dno a mnohdy až za práh vlastních sil a dovedností. Rodina se rozrůstá o další velká jména, Děda Pavel zoubek st., Káťa Jakešová a závodníci jako Marián Potěšil (Bodie) a Jirka Kratochvíl jsou dominantou závodu. Vzniká doprovodná akce ,,bedna“, kdy závodníci mohou vlastní výhrou podarovat akce mládeže. Do projektu vstupují další a další partneři, které akce zaujala.

2016 je závod winter special, který se v podhůří na konci října ,,vyšponuje“ v nejdramatičtější závod historie. V nízké aktivitě ryb zvítězí závodník, se dvěma úlovky s tím, že rozhodne o vítězství v posledních hodinách závodu. S firmou Mivardi rozjíždíme projekt ,,šek“, kdy náš partner přímo podpoří rybářský kroužek MO Čelákovice. Z výběru podpory na mládež se stává ročník nejúspěšnější v historii a částka přesahující 41000,- překvapí i nás pořadatele, hlavně RCCC the best carper je v dnešních dnech rodinou a klubem přátel, jezdí kamarádi, krajané z Německa a Holandska. Ale já chci víc, chci závod na svazové vodě.
Možná náhoda, mě přihrála do cesty osudu pana Dušana Hýbnera, předsedu ČRS SÚS. A s Mírou a Kačou jedeme jednoho zářiového dne na pozvání a schůzku o možnosti závodu. Buď hop a nebo trop, říkáme si v autě, konec, nebo cesta dál. Podporujeme svazové děti, rybáře, musíme takový závod zkusit.

Tedy 2017 RIVER SPECIAL RCCC DAIWA ČRS na úseku Labe - Sedlčánky. Další novinkou bude nový projekt RCCC-děti s námi na rybách za podpory revíru Hruškov Víťi Podoubského, české kvalifikace World Carp Master Josefa Dytrycha. Abychom uspokojili velký zájem, zakládáme kvalifikace, které budou pořádat naši přátelé Péťa Poláček a Jarda Čálek. Čeká nás opravdu velké množství práce, aby se vše povedlo, na zelené louce, ale s podporou rodiny našich závodníků se tolik o budoucnost nebojím. Závodníků bude minimálně 40, tedy nejvíce v historii.
Za 7 let činnosti se vybralo více než 140 000 v hotovostní a věcné podpoře rybářského sportu dětí a mládeže.

Přeji RCCC mnoho dalších let.

A pár foteček z historie.....
N Maxi Sob - ® So 3.12.2016 10:19:25
Škoda že nejsem malý hošík černovlasý 😉 Moc hezký .
N Kača. - ® So 3.12.2016 10:13:54
Tak to je bomba. Parada.
N bodie - ® Pá 2.12.2016 22:23:21
Hoši to je fantazie!!!
N bobrman - ® Pá 2.12.2016 21:05:00
TOTO UŽ JE VELKÁ VĚC ! Kopíruji z FB pana Dytrycha !

Zdarec vydry - na základě rozhodnutí pořadatele kvalifikace CZECH CARP MASTERS - WORLD CARP MASTERS bude 3 malim rybářům dle výběru představitelů RCCC p. Dušana Hybnera a Pavla Vohralika poskytnut zájezd na World Carp Masters ve Francii , který se koná v srpnu 2017 na Lac Du Der a to bezplatně včetně doprovodu 2 osob.
Josef Dytrych
N bobrman - ® Pá 2.12.2016 19:48:27
Piškothonza >> Je to Honziku velký mylník !
N Piškothonza - ® Pá 2.12.2016 19:36:55
bobrman >> paráda....
N bobrman - ® Pá 2.12.2016 19:16:08
WCM - World carp master s RCCC pro dětské kroužky ČRS !

S velkou radostí musím oznámit už dnes, že náš projekt RCCC the best carper, v ČR pilotní a podporující práci rybářských kroužků ČRS a rybářský sport dětí a mládeže podpoří pořadatel České kvalifikace této soutěže Josef Dytrych. Projekt RCCC DAIWA ČRS 2017 bude podpořen čistým finančním výnosem z akce !!!!!!

Toto je opravdu velký krok, kdy závod dospělých v tomto rozměru, rozsahu a dosahu pomůže českým MO ČRS a jejich kroužkům! Jsme na věc, kterou se nám dnes podařilo podepsat velmi hrdí a dáváme to jako hozenou rukavici ostatním závodům. Smekneme, jakožto pořadatelé klobouk před každým, kdo toto zrealizuje po vzoru spolupráce RCCC the best carper a ČRS !
Pavel Bobrman Vohralík
N bobrman - ® Pá 2.12.2016 6:46:34
A takhle krásně se u Sedlčánek smráká:-) . Úplně si to živě dovedu představit, píp a pak jízda a nádherná zdolávačka v tomto růžovém světě! Kamarádi, balíme a jedem :-)
N TWIN 69 - ® St 30.11.2016 17:00:36
drobcek006 >> To si piš,že jo:-)))
N drobcek006 - ® St 30.11.2016 12:50:12
Klucí ryby tam sou,budu a budeme je chytat jedna báseň!
N bobrman - ® St 30.11.2016 10:07:12
Ještě něco málo rybiček z úseku od agenta 009
N bobrman - ® Po 28.11.2016 15:10:41
kabo >> a nebo neprijemne.To je zivot.
N kabo - ® Po 28.11.2016 11:31:29
bobrman >> To není strach, to je realita :-) Ale jak říkám nechme se překvapit, třeba příjemně... :-)
N bobrman - ® Po 28.11.2016 9:31:44
kabo >> ach jo, už i ty máš strach, ty z Ostravy, kde peníze a strach nikdy nebyli ?:-)
N kabo - ® Po 28.11.2016 9:26:11
bobrman >> Ahoj Pavliku, ryby tam jsou určitě hezké. Otázka je jak to půjde až si tam sedne 40 lidí. Necháme se překvapit...
N bobrman - ® Po 28.11.2016 9:07:43
Včerejší úlovky z tohoto závodního úseku od našeho mladého zpravodaje!Závod bude myslím velmi zajímavý !


N bobrman - ® Po 28.11.2016 9:06:35
Zajímavý článek o ochraně trofejních ryb, ta je i prioritou RCCC the best carper:

http://www.inrybar.cz/ostatni/rozhovory/ochrana-tro​fejnich-ryb-nefunguje-rybari-kapitalni-ryby-ukradno​u-rika-dusan-hybner-predseda-sus-crs/
N bobrman - ® Ne 27.11.2016 8:52:44
Ceny RCCC DAIWA 2017 - SECRET OF THE SEA

Možná se Vám to zdá neuvěřitelné, ale máme na skladě první ceny k individuálnímu umístění. Firma SECRET OF THE SEA, která pořádá kursy potápění a dodává na trh potřeby pro potápění již ceny pro Vás na příští ročník předala! Velice děkujeme !
Stánky SECRET OF THE SEA najdete zde:
http://www.skola-potapeni.eu/
5ks krásných brýlí pro potápění a opět potapěčské oblečení potěší úspěšné závodníky RCCC the bet carper. Kuba Žárský, manager společnosti je zároveň velikým fanouškem RCCC, členem Rady závodu a závodníkem.
N bobrman - ® Ne 27.11.2016 8:52:05
TWIN 69 >> díky, jsi šlechetný :-)
N TWIN 69 - ® Čt 24.11.2016 16:22:49
bobrman >> Co Ti na to mám napsat,snad jen písničku TI poslat:A jinak uč se pomalu rusky.Strejda Putin i se strejdou Trumpem možná přijedou na kapry...
N bobrman - ® Čt 24.11.2016 16:01:06
TWIN 69 >> bejvávalo :-)
N TWIN 69 - ® Čt 24.11.2016 5:48:07
bobrman >> Přežiješ všechno,i jaderný výbuch khámo.
N bobrman - ® Čt 24.11.2016 5:46:45
TWIN 69 >> Vanoce to je budoucnost.Vzdalena.Musim prezit:-)))
N TWIN 69 - ® Čt 24.11.2016 5:39:05
bobrman >> Máš-li chmury na duši,dej mu třikrát za uši:-)))Hlavu vzhůru Pájo,nepropadej panice,za chvilku jsou Vánoce a letos konečně dostaneš pod stromek gumové kladívko,aby sis mohl toho Ježíška vytlouct z hlavy:-)))
N bobrman - ® Čt 24.11.2016 4:42:49
kabo >> mluviš mi z duše Staniku !
N kabo - ® St 23.11.2016 22:38:38
bobrman >> Co bych za to dal, mít toho jen po koule. Mam toho nad hlavu. Jestli se do te doby nezblazním, tak na jaře na viděnou někde u vody Pavliku.
N bobrman - ® St 23.11.2016 14:32:02
Taký toho máte v práci až po koule (dámy z otázky vynechávám:-)) ? Jel bych hned teď, hodil bych to za hlavu a seděl tam s Vámi přátelé, kolegové a kamarádi!!!! Pavel Bobrman
N bobrman - ® Ne 20.11.2016 13:19:17
Další pomoc na kroužky a akce dětí a mládeže předal za RCCC the best carper konečně někdo jiný než já, tedy ředitel závodu Miroslav Mira Kumprecht na setkání se Štěpánka Šuliková Heršálková a Martin Heršálek. Míra obdržel i pamětní medaily a tři bedny materiální pomoci jsme předali rozhodně do správných rukou. Bezva pokec s příslibem naší spolupráce, ač jsme byli tlačeni časově, tedy přednášky přímo v místě konání. Ač mám termínovku tvrdě nabitou, souhlasil jsem a určitě se tedy v rámci akci Dětský rybářský tábor alespoň jednou uvidíme. Opravdu velmi mě zaujal přístup Štěpánky, která právě osobní setkání s dětmi preferovala před věcnou, nobo finanční pomocí.
Budeme se tedy těšit na další spolupráci.

Pavel Bobrman Vohralík
N bobrman - ® So 19.11.2016 10:24:24
Co myslíte, v Sedlčánkách berou ?:-) Foto od našeho tajného zuřivého reportéra, kterému opět děkuji :-)
N bobrman - ® Pá 18.11.2016 18:19:21
Náš závodní úsek Čelákovice - Sedlčánky dnes!
N bobrman - ® Pá 18.11.2016 7:19:26
Startovní listinu dočasně uzavíráme, děkujeme Všem, co startovali na ročníku 2016, že si skontrolují své potvrzení účasti !!!
N bobrman - ® Pá 18.11.2016 7:16:48
Aktualizace 18.11.2016 v 7:15h
RCCC DAIWA 2017 the best carper – river special
(předpoklad startu 40-42 závodníků)

GARANTUJEME MY TÝM RCCC DOTACI KROUŽKU ČELÁKOVICE 20000kč + tradiční akvárko, bedna a MIVARDI šek ,,Velcí pomáhají malým s RCCC" a nově akce ,,RCCC děti s námi na rybách!!)

reservace startu (právo startu mají závodníci ročníku 2016 a partneři akcí pro kroužky ČRS):
1.závodník týmu RCCC 1 Pavel Bobrman
2.závodník týmu RCCC 2 Ruman Vl.
3.DAIWA CORMORAN 1
4.DAIWA CORMORAN 2
5.Vítěz kvalifikace 1
6.Vítěz kvalifikace 2
7.Ježour Jarda Ježek
8.Klimešák Martin Klimeš
9.Partrik Šusťáček Šustrman
10.Mozolič Milan partner přednášek pro kroužky ČRS
11.Andy Drobcek Jangl family SK
12.Partner akce ,,RCCC děti s námi na rybách" Víťa Podoubský
13.Michal Ezi Hoďa SK
14.Hoďa Peter SK
15.SK partner akce BEDNA 1 Michal Cích SK
16.SK partner akce BEDNA 2 Jožko Jozef Hrehorovsky SK
17.Ladislav Fičák Podraha
18.Radek Pošta Pošťák - línobijec :-)
19.Vláďa Vladimír Hamp
20.Bodie Marián Potěšil
21.Jakub Žárský Kubíček
22.Michal Kouřil Bafík
23.Ondřej Dušek
24.Jirka Kratochvíl
25.Zdeněk Smetana
26.Jindříšek Jindřich Ruman
27.Martin Pohůnek
28.Michal Švarc
29.Jarda Čálek
30.Podzimek Michal
31.Žemla Marián
32.Michal Kekrt
33.Pinsker Jan
34.pan nejvíc UK Stanislaf z Ostrafska (pan s dymkou)
35.Venda Václav Freylich partner akce Velcí pomáhají malým
36.Bernard Michal ,,Ten co venčí divokého dinga"
37.Hetmer ,,Gruzíňáček" Dusan D
38.Peťka Petr Poláček
39.Akce muž z davu(sympatická presentace osoby na internetu):Těšina Karel
40.Ondráček Michal
41Pavlík Pavel Hanuš

Náhradníci:
Žemla Antonín (5x 2xzávodní+3x rozhodčí)
Ivan Schejbal (2x start)
Zach Radek (2xstart)
Vozaf Milan
Jakub Mišovič
Tomáš Junger
Drahoslav Ševčík
Peta Dobeš
Tomas Bukovsky SK
Pavel Potěšil
Matěj Skalický
Ludvík Bušek

FUN ZONE:(nestartují, ale jsou součástí závodu)
Zuzana Ondráčková Malinská
Anička Drobčeková
Katka Vaňková
Anička Andulka Janglová
Romana Klimešová

Pořadatelé si vyhrazují právo na vlastní úpravu startovní listiny, není nijak vázána ani limitována.
N bobrman - ® Čt 17.11.2016 17:24:59
T.Karel >> Makáme Karlos a u toho se bavíme !

Červené karty: Bicák

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 279 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina | závodní sektor ]

Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFOX Lehátko FX FLATLINER KINGSIZE BEDCHAIR + Dárek v hodnotě 5910 Kč !

Za 12 735 Kč s DPH.
K tomuto lehátku obdržíte Spacák FOX EVO LITE VEN-TEC Sleeping bag KingSize v hodnotě 5910 Kč jako Dárek !


akce, rybareniPánská zimní obuv Demar Hunter Speciál

Za 1 219 Kč s DPH.
Pánská vycházková zimní obuv Hunter Speciál.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby JESETER Rybářské potřeby JESETER

Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17