MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Krátkodobé ryb.závody na vašich MO v roce 2011

Ryb.závody na MO jsou v plném proudu.Pobaví vás tento čas zasoupeřit si s kamarádem o nějakou tu cenu,pokecat o všem nemožným,dát si točené nebo lahvinku zlatavého moku,zasmát se všemožným kravinám,prodiskutovat nápady prostě superá nálada kolem Vás.Jak hodnotíte takové akce na vašich MO a co by se dalo vylepšit.Nápady,techniky lovu počas závodů,fotky,příhody a případné Vaše ceny a umístění prostě sem...Pochlubíte se?

Autor diskuse: Arsenal ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 7.5.2011

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Arsenal - ® Po 6.6.2011 17:41:18
Šinic >> Moc hezká cena...
N Šinic - ® Ne 22.5.2011 10:24:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Včera proběhl u nás takový rybářský srandamatch Bambus cup 2011 a i když nebyl moc podpořen místními rybáři a celková účast nebyla moc vysoká, vlastní závod se vydařil a byl příkladem toho jak by se k sobě vždy měli chovat rybáři, kteří se vzájemně neznají a přeci dovedou utvořit dobrou partu a skvěle se bavit. Nápad výboru uspořádat závody s již historickým vybavením a technikou z doby Komančů zaslouží velkou pochvalu. Také hodnotné nerybářské ceny z oblasti spíše gastronomické potěšily.
N Lukas89 - ® Ne 8.5.2011 18:42:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Arsenal - >> Ahoj, místních závodů už se neúčastnim, nějak mě to přestalo bavit a jsem z nich i krapet znechucen, když ti po záběru z tvýho krmnýho místa přiletí od kolegy krmelec a v zápětí druhej z druhý strany se slovama promiň, mi to ulítlo, jen kůli tomu, že jsi chytl a oni ne, tak mě to akorát pak štve.. Ale jinak sem rád jezdil k okolním MO na závody, tam se takovýhle věci neděli a bejvalo to supr, užívl jsem si to, hlavně sem si mohl vyzkoušet jiný vody a zdokonalovat se když tam byli jiní a lepší lovci.. ;-)
N Šlapeto - ® So 7.5.2011 10:31:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Nádherná atmosféra, fajn známí pořadatelé, pokecáme pochytáme výběrové nasazené kapry. Jen mě opravdu mrzí nerovnost rybáře. Jak je možné, že si uřčití VIP rybáři mohou vybrat místo, od ostatních vzdálené několik, až desítky metrů, a o jasné době hájení zde mohou trénovat a krmit. Kazí to celý ráz těchto závodů na KOmoře, pořádané MO Přelouč...

Fotek moc nemám, protože 100% chytám :))) Jinak letos bylo umístění propaák, přestože jsem do plavačky dal vše co umím, prostě to nešlo a akorát jsem se trápil, podle chování vody nejspíš štiky v krmení. Dost často jsem se ale vlezl do 5.místa, hlavně když jsem chytal za děti. Nejlepší místo mám druhé+první místa z rybářských závodů na rybářských soustředění. Rád závodím, ale ještě raději mám spravedlnost.... :)

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSensas Feeder křeslo Team Luxe

Za 2 899 Kč s DPH.
Speciální feederové křeslo s kompletním vybavením.


akce, rybareniNovinka!! Method Feeder Krmítko Vario Carp Hunter

Za 39 Kč s DPH.
Nové Method Feeder krmítko Vario s výměnou zátěží. U každého krmítka je pět 10 gramových zátěží které můžete libovolně měnit od 10 gramů po 50 gramů.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...