MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Chata na řece Dyji

Zdravím vás kolegové.

Léto nám už dalo vale a je pomalu potřeba myslet na příští rok. Proto se na vás obracím s prosbou, poradí někdo, popřípadě pošle kontakt, nebo odkaz, kde si zamluvit chatu pro 3 – 4 lidi někde na řece Dyji. Jsme partička již dávno odrostlých výrostků a tak, už preferujem určité pohodlí, hlavně blízkost vody pro lov. Nabídky můžete zasílat i na SZ. Předem děkuji všem, kteří dobře poradí, popřípadě přiloží nějakou tu fotečku z toho místa.

Autor diskuse: Miraryb ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 19.9.2010

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N GRUPA - ® St 22.9.2010 12:30:07
Miraryb - >> ..jinak tam ale byle celkem pohoda. V té chatě byly 4 ložnice a garáž se sklepaem, celá vyšla na nějakých 10000,- na týden. Ve sklepě bylo dvoucestné výčepní zařízení, a v kuchyní 2* čep. Ale nepoužili jsme to, byli jsme tam s děckama. Ale třeba na silvestra by tam byla asi super party...........
N barbus - ® Út 21.9.2010 20:18:27
JJukni se do časop. Rybářství. Je tam jeden inzerát, chata přímo na břehu Dyje, WC, sauna atd. Zděná a za rozumný peníz. Sám se tam chci podívat. Číslo si najdi sám, ať tady nedělám reklamu.
N Aldo - ® Út 21.9.2010 20:12:30
hledat chatku na Dyji je blbost,žádná tam není.To je třeba si říct na začátek.Ubytování kolem je mraky, ale musí se objednávat fakt dopředu.Od nás je k vodě cca 1,5 km(Podivín),4 kousky není problém.
N Miraryb - ® Út 21.9.2010 19:34:41
GRUPA >> No, tak Vranov určitě NÉÉÉÉ. Ten už máme za sebou BRRR. Co se týče těch chatek, je jich kolem řek dost do vzdálenosti cca 50 metrů od vody, všechny velká voda neodnesla, jen najít ochotné majitele, kteří by ji pronajali. My právě chceme jet na nějakou řeku, napadla mě ta Dyje, ale je nám to v podstatě jedno, jestli to bude Lužnice, Jihlava, nebo jiná. Jen,aby byla nějaká změna, na stojákách to známe a chceme se naučit na starý kolena lov na tekoucích vodách.:-))
N WhatWouldGeezesCatch - ® Út 21.9.2010 17:57:24
GRUPA >> a kdyz ma nekdo vodotesnu chatku? ;-))
N GRUPA - ® Út 21.9.2010 17:40:48
Miraryb - >> A ono v záplavové oblasti, asi moc chatek u vody nebude, nemyslíš? Zaplatíš. :-)))
N GRUPA - ® Út 21.9.2010 17:34:52
Miraryb >> Vranovská přehrada a na ryby to moc není, všude tam je okolo 5-11m a hroznej bordel dělají právě ti rekreanti, diskuse vranovská přehrada tu je někde taky,l a tam moje příspěvky. A slabé zkušenosti, byl jsem tam jen jednou, jen týden.
N don Ferrari - ® Út 21.9.2010 16:01:56
Miraryb - >>
http://www.rybarka.cz/chaty/0009-chata-standa.html
http://www.vranov.info/alzbeta/
N Miraryb - ® Út 21.9.2010 15:50:28
GRUPA >> Chci se tě zeptat na tu chatu v Lančovské zátoce, jak jsi psal, že jsi tam byl na dovolené. Kde to je, co je to za vodu, případně kontakt na majitele. Dík Mira.
N Miraryb - ® Út 21.9.2010 15:46:50
GRUPA >> To je mi jasné, že sehnat něco na poslední chvíli je nemožné. Proto jsem tady tu otázku zadal, už teť a čekal, že někdo poradí a podělí se o své poznatky z jednotlivých míst, abych si mohl vybrat. Nejraději by jsme si pronajali nějakou tu chatku, co nejblíže u vody, jenže, jak to vypadá, tak na ty chatky jezdí jen rekreanti a ne rybáři, nebo rybáři, kteří nemají přístup k netu.
N GRUPA - ® Út 21.9.2010 10:14:41
Miraryb >> Bulhary, Lednice, Nejdek, Nové Mlýny,............všude je plno penzionů a "chat", ale rezervace je nutná opravdu hoooodně předem, na jaře a v létě už si člověk neškrtne...
Mě to letos hodně překvapilo, najít volný pokoj o prázdninách, prakticky nejde...:-(((
N Miraryb - ® Po 20.9.2010 19:21:59
To se tady opravdu nenajde víc kolegů, kteří by nějaký to ubytování u řeky poradili? Že by GRUPA byl světlá vyjímka? To se mi nechce ani věřit, tak kolegové poraďte.
N GRUPA - ® Ne 19.9.2010 17:36:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Miraryb - >> Ahoj, mrkni do diskuse: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626022

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Vlasec XLNT HP 1000 m (SLEVA 52%)

Za 269 Kč s DPH.
Díky novému vtlačovacímu procesu a novému co-polymeru jsme zvýšili nosnost v uzlu a snížili paměť, takže se z XLNT HP stává perfektní monofilní vlasec pro všestranné využití.


akce, rybareniSensas Feeder křeslo London

Za 5 499 Kč s DPH.
Speciální feederové křeslo s kompletním vybavením


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...