MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Člen MRS povolenka pro východní Čechy

Zdravím, chtěl bych se zeptat nějaké fundovavé osoby. Jsem členem MRS, mám chatu v Pardubickém kraji, kde bych se chtěl věnovat rybolovu. Zajímalo by mě, zda se na mě, jakožto člena MRS, vztahuje v ceníku Východočeského ÚS cena pro nečleny svazu, či nějaká jiná. Konkrétně v tomto ÚS je to 3000 Kč/rok, což mi příjde zcestné, vzhledem k tomu, že cena celorepublikové povolenky je 2600 Kč/rok. Také by mě zajímalo, zda jako člen MRS mohu zakoupit povolenku pouze na určitý ÚS ČRS, nebo musím zakoupit povolenku celorepublikovou. Díky za odpovědi

Autor diskuse: Zrzi ®
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 2.5.2010

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Antii - ® Ne 2.5.2010 14:43:44
Také jsem členem MRS a jezdím ke strejdovi na chatu do Chřenovic na Sázavu. Řeším to tak, že si ve pstruhovém ráji u Ledče koupím roční povolenku na vody Prahy za 300Kč ( 15-18 let ) a mám na rok vystaráno.
N Jarda Š. - ® Ne 2.5.2010 14:35:02
b.gun >> Přesně tak. Když chceš lovit jen v revírech MRS a VČÚS ČRS, vyjde levněji koupit dvě povolenky - MRS + VČ, kdybys chtěl chytat i v revírech jiných ÚS, bylo by levnější koupit si povolenku celorepublikovou.
N kakr - ® Ne 2.5.2010 12:28:28
Zrzi - >>
Kolega b.gun ti podal naprosto přesnou a vyčerpávající odpověď. Jen na doplnění povolenku ÚSV si musíš zakoupit sám ve Východočeském kraji. V MRS ji nedostaneš.
N b.gun - ® Ne 2.5.2010 12:06:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Zrzi - >> Jelikož jsi členem MRS, vztahují se na tebe ceny povolenek platné pro členy ČRS a MRS, viz tabulka zde - http://www.rybsvaz.cz/?page=ceny_povolenek/cleny&l​​​​ang=cz&povolenky_rok=2010&povolenk​y_nadpi​s=Ceny povolenek pro členy ČRS a MRS ...

Lze zakoupit povolenku jen pro určitý ÚS, tudíž celorepublikovou povolenku kupovat nemusíš a koupě povolenek pro MRS a VčÚS tě tak vyjde levněji, než kdyby sis pořizoval povolenku celorepublikovou.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniStarbaits sada DTEC E (2 signalizátory+příposlech+kufr)

Za 6 899 Kč s DPH.
Signalizátory D-TEC E představují spojení krásného designu a praktičnosti. Štíhlé tělo signalizátoru je doplněno zadním kovovým krytem, který tvoří jeden celek se závitem.


akce, rybareniSensas Feeder křeslo London

Za 5 499 Kč s DPH.
Speciální feederové křeslo s kompletním vybavením


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus -Žďár nad Sázavou Gammarus -Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou, Nádražní 464