MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Rada echolot Lowrance x125

Potřeboval bych poradit.koupil jsem echo lowrance x125,ale nevím si ,nebo spíš nejsem si jist s jeho zapojením.Jde mi o kabel co vede ke zdroji(baterii) od echolotu.Problém je že nevím který z nich to je.Je to totiž soubor tří kabelů kteří mají společnou koncovku.Jeden z nich je vyloučen ,protože tento kabel obsahuje 4 menší kabely.Pak jsou tu ale ještě dva co mají 3 kabely se stejným barevným označením.Ze selského rozumu by to měl být ten nejtlustčí z nich a taky je to jediný z nich co nemá na sobě žádné označení,ale nejsem si jistý.Navíc by mě zajímalo pokud zjistím který je zdrojový k čemu slouží ten bíle označený káblík.Mám to chápat že je to jakýsi nulák,popřípadě kde má být tento zapojen,teda pokud má být vůbec zapojen.No snad to jde pochopit :)

Autor diskuse: Lee-Haney ®
Zařazeno do: všeobecné - náčiní, doplňky, 6.4.2009

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Michall - ® Po 6.4.2009 19:42:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Lee-Haney>> přesně jak píše kupe, zapoj pouze černej a červenej (na ten nezapomeň dát pojistku) ostatní jsou na rychlostní sondu atd.
N kupe - ® Po 6.4.2009 19:36:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Ano kolego,je to ten nejtlustší co nemá žádne označení a vedou z něho tři dráty,bíly červený a černý,červený je plus a černý je mínus,bíly nemám připojený.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | náčiní, doplňky ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017! Feederový prut.

Síla těchto prutů dovoluje lov velkými feederovými krmítky a to jak na vodách stojatých, tak i na řekách se silným proudem. Navíc skvělý blank umožňuje daleké hody i těmi nejtěžšími sestavami.


akce, rybareniFOX Lehátko FX FLATLINER KINGSIZE BEDCHAIR + Dárek v hodnotě 5910 Kč !

Za 12 735 Kč s DPH.
K tomu to extra širokému lehátku dostanete jako Dárek spacák FOX EVO LITE VEN-TEC Sleeping bag KingSize v hodnotě 5910 Kč


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus - Prostějov Gammarus - Prostějov

Prostějov, Wolkerova 10