MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

7-denní povolenka pro děti

Máme se synem severočeské povolenky. Jedeme do středních čech a chtěl bych koupit 7-denní povolenky, ale pro děti není v nabídce. Tak se chci zeptat jak to je. Stojí stejně jako pro dospělého? Nebo smí chytat i bez? Nebo nesmí vůbec?

Autor diskuse: Brendy ®
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 17.6.2008

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Brendy - ® Čt 19.6.2008 7:04:58
Jo už vím. Prostě jsem šel koupit povolenky a koupil jsem obě místní, nedošlo mi že u dětí se to nevyplatí (spíš mě to ani nenapadlo zjišťovat). Pro příští rok jsem chytřejší.
N mirkac - ® St 18.6.2008 8:48:10
Roční celosvazová povolenka na MP stojí 500 Kč pro dítě do 15.roku, kupovala jsem ji synovi a je po starostech, když bydlíme na rozhraní středočeského a severočeského kraje.
N Brendy - ® St 18.6.2008 8:09:42
Dík to bych zkusit mohl.
N Minnow67 - ® St 18.6.2008 7:53:13
Brendy: Nevím jak jsou ochotní v Ústecké organizaci, ale je možnost vyměnít severočeskou za celosvazovku, samozřejmě s doplatkem. Záleží jen na přístupu MO.
N profo - ® Út 17.6.2008 15:39:41
Brendy : tak to je pravda, pak by jsi měl klid a nemusel tohle řešit. Ale zase za ten pocit u vody to stojí ne?..:-))
N Brendy - ® Út 17.6.2008 15:35:51
Profo: dík. Je to trochu hloupé, ale asi to budu muset koupit. Jsem vocas, měl jsem mu koupit celorepublikovou a ušetřil bych.
N profo - ® Út 17.6.2008 15:28:02
Brendy : středočeši nevydávají povolenku pro děti na jinou dobu než na celý rok. Její cena je 300,- Kč. Hraji sice podle tebe je mimo mísu, ale v zásadě má pravdu a radí ti jedinou možnou formu pro tvé dítko. Nedumej nad tím a kup mu celoroční a máš klid. Stejně tak dopadneš, páč jinou opravdu nevydávají. Děti (6-15 let) a mládež (16-18let) ve středních čechách nemají možnost krátkodobých povolenek. Musel by jsi k nám na jih, tam nějaká možnost je, ale tam co chceš nemáš jinou šanci než celoroční.
N Brendy - ® Út 17.6.2008 15:18:41
My máme oba roční MP povolenku v severních čechách. A jedeme do středních čech a chceme jít na ryby a chci vědět jak to je. Tvoje odpověď je zcela mimo mísu.
N hraji - ® Út 17.6.2008 14:42:18
Nevím kolik stojí týdenní povolenka pro dospělého, ale tipoval bych ji na cca 350,- Kč (opravdu odhad). Roční povolenka pro dítě stojí řekněme 250,-Kč. Není rozumější koupit dítěti prostě roční povolenku a nedumat nad tím? Pokud vím, povolenky pro mládež od 6 do 15 let se jako krátkodobé nevydávají nikde.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNOVINKA 2017 Mivardi Lehátko Stealth Flat8

Dodáme do 24 hodin a bez poštovného a balného.Extrémně lehké, velké a 100% ploché lehátko ve velice atraktivním designu s digitálním maskováním. Nadstandardně silná a velmi komfortní matrace s fleecovou vrchní vrstvou nabízí nejúčinnější...


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Tekutý dip Carptrack Amino BANANA 150ml

Za 248 Kč s DPH.
Pro maximální efekt ponořte vaši nástrahu na 24hodin do dipu. Ideální záležitost pro krátkodobé výpravy nebo pro období se slabší aktivitou kaprů.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK ALBA tour s.r.o. CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových...