MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Může být toto náhoda ??!!

Může být toto náhoda ??!!

Nevím jestli mě tohle budete věřit a já nemám možnost jak to, co budete právě číst dokázat,nicméně přísahám že to pravda je. Jestli tomu uvěříte uděláte dobře a pokud ne,snad si alespoň hezky počtete.Mě osobně i teď když píšu co mě potkalo, naskakuje tak trochu husí kůže.

Protože ze všech rybolovných způsobů mám nejvíc v oblibě přívlač , stál jsem letošního jara ( tak jako každé jaro ) před problémem jak se přívlači věnovat v období do 16.6. a neporušovat při tom rybářský řád. Pstruhovou povolenku nemám a tak se mé možnosti smrskly na dvě varianty. Jedna možnost byla jezdit na Štěchovickou přehradu , kde je přívlač povolena celoročně a druhá možnost Vltava č. 7. Nejdřív jsem zkusil tu Štěchovickou , ale tam pokud to tam znáte jistě uznáte,že z hlediska ryb je to katastrofa. A tak jsem počátkem Května vyrazil na Vltavu č.7. Bylo to přesněji řečeno 2.5.08. Šel jsem tak jako vždy od mostu ve Zbraslavi proti proudu a cestou zkoušel všemožné nástrahy. Voda byla lehounce přikalená a tak jsem nakonec ,,gumy“ schoval do krabičky a přednost dostala rotační třpytka . Došel jsem až do místa,kde se řeka láme v ohybu pod takzvanou Jarovskou skálou. A tak si tak mrskám vodu, očima sleduji špičku prutu,když tu najednou - PHONG !!!! Přesně takový zvuk se mě dostal ušima k mozku a donutil mě odtrhnout zrak od vody . Jak jsem zvedl hlavu,tak už jsem jen zahlédl ,,zbytek“ pohybu něčeho světlého na druhém břehu. To ,,něco“ spadlo do rašící trávy ale protože na druhý břeh je to v tom místě docela kus,nepodařilo se mě očima objasnit co to mohlo být. Viděl jsem jen,že to ,,něco“ snad odpadlo od bílého kovového sloupku vysokého asi dva až tři metry. Zřejmě sloužil jako nějaké návěstidlo pro lodní dopravu – pomyslel jsem si a zřejmě vítr ( který však ten den až tak silný nebyl ??!! ) shodil nějaký kus plechu do té doby sloužící právě coby značka pro lodě . A tak jsem šel a lovil dál proti proudu až jsem došel do Vraného nad Vltavou. Tam jsem se nechal od převozníka převézt na druhou stranu a vydal jsem se opačným směrem než jsem šel dosud – tedy po proudu dolů. Došel jsem ke kovovému sloupku a tam pod ním – ležel mrtvý divoký kačer. Představte si to , že měl trouba takovou smůlu,že při tom jak se v předsvatebních rejích a bojích o sličné kačeny honil s ostatními kačery, narazil v plném letu do sloupku. Do sloupku o průměru asi 15 cm kterýžto stál zcela osamocen jako varovně vztyčený prst a široko daleko nebylo nic co by mu dělalo společnost. Tak tomu já říkám - ve špatnou chvíli na špatném místě….
No zajímavé - možná jste si řekli,ale to není všechno co jsem pod Jarovskou skálou zažil.
Bylo 8.5.08 – Státní svátek a já měl takovou nějakou ,,spirituální“ náladu. Zase jsem stál pod Jarovskou skálou, zas byl naproti přes řeku onen vražedný sloupek a já vzpomínal nejen na kačera,ale i na pár přátel co jsem měl rád a co už je dílem určitě a dílem možná nikdy neuvidím. Zas jsem vltavskými vodami protahoval třpytku a zas mě do uší udeřil na ono místo nezvyklý zvuk. Tentokrát to ale bylo tůrování nějakého chudáka motoru. Trvalo jen okamžik a na druhém břehu právě na úrovni výše zmiňovaného sloupku se objevilo auto. Přesněji řečeno Favorit béžové barvy. V něm už na první pohled víc lidí než konstruktéři zamýšleli . Auto zastavilo a vylezla z něho mladá dívka a dva výrostci. Další blíže neurčitelný počet osob zůstal uvnitř. Všichni byli mladí a já silně pochybuji,jestli vůbec kdo z nich mohl věkem dosáhnout na řidičák. Pak začalo ródeo. Chudák Favorit dostával na prašné cestě neuvěřitelně zabrat a mě bylo jasné,že účelem toho běsnění není jen tak se projet,ale auto pokud možno zničit. Několikrát řidič prudce zastavil ,,do smyku“ a já se divil,že se to obešlo bez karambolu. Protože ale pár let řídím a dovedu si představit co se může v určité rychlosti a při určitých ,, hovězích“kreacích stát, daly mému odhadu příští okamžiky za pravdu a fyzikální zákony konečně zvítězily nad blbostí nezkušeného mládí. Při příštím pokusu o smyk se auto převrátilo na střechu a jeho kola se strašně rychle otáčela ,náhle zbavená tíhy vozu a poháněná řvoucím motorem . No,tentokrát naštěstí ,,zubatá“ zůstala sedět na kovovém sloupku a po nikom z těch mladých blbů pařátem nehrábla. Všichni vylezli ven ,každý více či méně pocuchaný,ale asi jim nic moc nebylo,protože se jim pochvíli povedlo ( po té co se jeden z nich natáhl dovnitř a vypnul zapalování ) vrátit auto do jeho standardní polohy – to jest na kola . Sice se jim už vůz nepovedlo nastartovat , ale odtlačili ho kamsi do pryč a tak skončil můj druhý zvláštní zážitek ze stejného místa – z pod Jarovské skály. Kdo tuší , že to není všechno,má pravdu.
Bylo 17.5.08 a já jsem zas na stejném místě. Tentokrát na mě ryby totálně kašlou. Za celou dobu od zbraslavského mostu až na ,,ono místo“ ani záběr , ba ani okounek se nedal přemluvit aby se alespoň přijel na mou nástrahu podívat. A jak tak zbytečně mrskám vodu , všimnul jsem si ,že díky klesajícímu stavu vody vykukuje z vody nějaký větší igelitový pytel. Vzpomněl jsem si,že už při mých minulých návštěvách na tomto místě jsem díky polarizačním brýlím cosi světlého pod hladinou viděl.Rozhlížel jsem se okolo ( nikoho asi nepřekvapí,že přesně naproti mně na druhém břehu stál kovový sloupek ) a zjistil jsem , že poblíž onoho pytle je ve vodě ještě menší igelitová taška ve které byly vidět pomeranče. Hmm – zvláštní že ?! Nedalo mě to a přes jasný fakt,že voda bude ledová jsem si sundal boty,vyhrnul maskáče a šel jsem se podívat co že nám to plave v revíru. Oba podivné předměty – pytel z igelitu i menší tašku z téhož materiálu jsem přinesl na břeh a opatrně abych neporušil uzel ( hodně čtu detektivky ) jsem po straně oba balíky rozřízl.
To co jsem uviděl uvnitř mě doslova posadilo na prd...l . Uvnitř většího pytle byly spolu s několika kameny asi čtyři porcelánové vázy , některé zpola naplněné hlínou ve které byly zapíchány asijské vonné tyčinky. Dále tam bylo několik malých pohárků dílem z mosazi , dílem z porcelánu. Na všem byly jasně asijské motivy – draci .květiny a já nevím co ještě. Pak tam byla plná a originálně uzavřená láhev s červeným vínem, nabobtnalá rýže a pak – několik sáčků se stodolarovými bankovkami !!! Málem jsem omdlel….. Jak se ale ukázalo (Bohužel ) ty bankovky byly jen takové ty symbolické, asijati je používají při ,,obětování“ snad při příchodu jejich nového roku a já si nemohl vzpomenout,jestli se nedávají i na poslední cestu těm co zemřou …. Pak byla na řadě igelitová taška . Uvnitř byly tři pomeranče, jedno pomelo,kilový sáček soli , balíček rýže , dvě celá a asi dvě rozbitá vejce, jídelní tyčinky ze dřeva , otevřená placatice od jakéhosi alkoholu a – několik sáčků opět se ,,stodolarovkami“. Ty byly tentokrát v lepším stavu , zřejmě protože ta taška se do vody dostala evidentně v docela nedávné době , kdežto pytel s vázami už byl pod hladinou určitě déle. A tak jsem si všiml,že na rubové straně bankovek je pár slov napsaných vietnamsky – něco jako - ,, Nam phu dong“.
Kdybych kouřil,asi bych v tu chvíli vyhulil krabičku na jeden zátah…. Srovnával jsem si v hlavě fakta a byl jsem zmatený. Někdo si dá práci s tím,že zabrodí s velikým pytlem plným takhle zvláštních věcí pár metrů od břehu. Tam ho zatěžká několika kameny . Po nějaké době se na ono místo vrátí a přidá taktéž s kamenem uvnitř igelitku s dalšími podivnými věcmi. Proč ???? Tak jsem si taky všiml,že ten pytel byl umístěn ve vodě na jakémsi malém pahorku ( když jsem ho tahal ven,tak jsem si vodu zakalil a nevšiml jsem si toho ) který byl evidentně složen z kamenů daleko světlejší barvy než okolí , ani nestačili ještě porůst všudypřítomnými řasami. No,víc jsem přemýšlet nemusel a z mobilu jsem zavolal policii. Za chvíli dorazili dva kluci z výjezdovky . Ti to omrkli a se slovy,že to je práce policie z povodí která má k dispozici potápěče odjeli. Jak jsem tak čekal na kluky od ,,žabáků“ tak jsem si v od zákalu zcela vyčištěné vodě všiml,že na místě kde byl pytel ještě cosi z kamenů vyčnívá… Jsem neposlušnej a zvědavej,a tak jsem tam znovu zabrodil a vytáhl jsem z haldy kamenů dvě zpola zahrabané umělé květiny. No,řekl jsem si,jestli tady není někdo zahrabán,tak už nevím kde by jinde byl. Přijeli chlapy ze Slap od říční policie a jeden z nich se hnedle převlékl do neoprénu a hybaj pod vodu. Prolezl to tam křížem krážem nad oním místem proti proudu i pod ním, rozebral onu mohylu ze světlých kamenů – ale nenašlo se vůbec nic. Připadal jsem si tak trochu jako blbec,že jsem dělal poplach a neboštík žádnej,ale ti chlapy od policie mě ujistili,že jsem udělal dobře že jsem je zavolal. Že ty věci ve vodě nejsou jen tak náhodou a že je odvezou na forenzní rozbor. Tam by se snad dalo něco objevit, co by mohlo tuto záhadu pomoci objasnit.Ale že si moc nadějí nedělají. Asijati ( pravděpodobně v tomhle případě půjde o Vietnamce ) jsou tvrdě uzavřená komunita a i když má policie k dispozici experty na asijskou kulturu , může se stát,že tajemství od Jarovské skály zůstane i nadále skryto ve své symbolické tajemnosti.
Tak to jsou mé zážitky prakticky z jednoho místa oddělené od sebe jen několika týdny a všechny zavánějící
Smrtí. Protože do 16.6.kdy se otevřou mé přívlači i ostatní revíry zbývá ještě celá řada dní, je více než pravděpodobné,že se na ona místa v blízké době zase dostanu . A tak se ptám – je možné ,aby se tak zvláštní události projevili na jednom místě ? Je mezi vámi někdo,kdo to tam zná a nemá náhodou s místem pod Jarovskou skálou nějakou podobnou zvláštní zkušenost? Až tam příště dojdu , mám se tam těšit,nebo se mám čehosi co tam prostě je ,,ve vzduchu“ bát ? Jen tak něčeho se neleknu,tak asi budu prostě jen zvědavý,co mě potká pod Jarovskou skálou….

Vláďa Kroupa - bucharovic

Autor diskuse: bucharovic ®
Zařazeno do: všeobecné - příhody, kuriozity, 18.5.2008

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N mattafix94 - ® Ne 22.2.2009 15:04:58
fuuha tak mna by tam uz nikto nevidel=)...ja sa hrozne bojim
N bucharovic - ® Út 27.5.2008 16:42:25
Brix - díky za radu, tak jsem jim tam ( do naklad. Regia ) poslal své dvě ,,prácičky" - O Michalovi který chytil a pustil a ještě jednu , tu zatím tady na Mrku neznáte. Má jí ale redaktor a tak až na mně snad příjde zas řada, tak se tady objeví. Tím odpovídám i Marňasovi - mám článků napsaných víc, zatím čekají až se na ně dostane řada a snad je redaktor uveřejní.Díky
N janca - ® Pá 23.5.2008 7:41:58
Ahoj,super ranní počteníčko
N Brix - ® Pá 23.5.2008 6:55:11
Jetsli můžu poradit, zkus to v nějakém nakladatelství. Připrav si nějakou ukázku tvých textů, případně si napiš krátkou anotaci (tak do jedný stránky) o čem to je a nabídni jim to. Platit budou oni tobě (obvykle to bývá sice "almužna" v podobě pár procent ze zisku, ale potěší). Peníze bys potřeboval, kdybys to chtěl vydat vlatním nákladem, což nedoporučuji - kdo to zkusil, pohořel na distribuci. Osobně mám dobrou zkušenost s nakl. Regia - http://www.nakladatelstvi-regia.com/ kde majitel je velmi slušný člověk.
Určitě to zkus, píšeš pěkně a bylo by škoda psát do šuplíku.
N Marňas - ® Pá 23.5.2008 1:06:02
bucharovic-i já tě chválím, máš nadání a moc pěkně se to čte. Jen malá připomínka - piš takových článků více. Někdy mě už ty věčné hádky na MRKu pěkně štvou a toto je balzám pro duši. Díky.Marňas
N DejF - ® Po 19.5.2008 14:25:27
bucharovic: práci zdar ...
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 14:21:08
DejF - fajn. Hele chlape ,musím jít makat. Měj se a piš holoubku piš :-)))))
N DejF - ® Po 19.5.2008 14:19:58
bucharovic: nic, řekneš normálně, vytřel jsem si s tim zadek, nelíbilo se mi to :-)
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 14:19:08
DejF - ježíši to klidně můžeš,ale já nejsem žádnej kritik. Třeba mě bude blbý ti říct,že to stojí za starou belu :-)))) a co já ti potom řeknu proboha ? Dělám si srandu, pošli klidně co chceš, já na to mrknu,ale říkám předem- jsem amatér a píšu jen pro potěšení. Čau :-)))
N DejF - ® Po 19.5.2008 13:52:41
bucharovic: já bych to asi kdyžtak nejdřív poslal tobě na mejla :-))
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 13:50:35
DejF - možná to někteří tady budou pokládat za smradlavé sebevědomí :-)))) , ale já zas člověče s tímhle problém nikdy neměl. Když mám inspiraci,tak si sednu, ucpu si uši a ,,jedu " . Leze to ze mně samo a já si připadám,jako by v tu chvíli ve mě přemýšlel někdo jiný... Úplně vypnu ostatní svět a rozvíjí se předemnou jen ten příběh který právě píšu. Pak si to po sobě přečtu a opravím to tak,aby to vypadalo jako bych to chtěl číst jen a jen já sám a aby se mě to líbilo. Víš, já jsem strašnej knihomol, fakt jsem přečetl mraky knížek - jsou toho stovky a stovky. Při tom se ti prostě dostane do krve určitý styl jak člověk uvažuje a jak by mělo vypadat to co by eventuálně napsal. Já píšu moc rád a to že se to lidem líbí je pro mně jen a jen určitý typ bonusu. Je ale pravda,že nebýt pochvalných reakcí od čtenářů,asi bych se na to dávno vykašlal. Člověk je trochu ješitná potvora a co si budeme povídat - pochvala těší a inspiruje. Platí to ve všech oborech lidského konání, platí to i při psaní. Někdo je šikovnej manuálně ( já ne ) a někdo umí sdělit to,co sdělit chce. Tak to je .Prostě někdy zkus něco sepsat a píchni to sem a uvidíš,buď se to bude líbit,nebo ne. Svět bude pořád stejnej a ty máš milión dalších možností,jak se prosadit. Držím palec :-))
N DejF - ® Po 19.5.2008 13:38:02
bucharovic: taky jsem přemýšlel, že bych napsal pár článků o našich výpravách na ryby tenkrát kdysi před lety s tatíkem a jeho kámošema ... když na to s nostalgií vzpomínám, tak mám vždycky nutkání to zkusit sepsat ... no a když to někde vyprávim, tak chčije smíchy celá hospoda :-) jenže se obávám, že se mi to nějak nepodaří, takový to střevo mi asi chybí :-)))))
N Petr Koch - ® Po 19.5.2008 13:35:21
bucharovic - ® : aha, byl jsem nepochopen, nedá se nic dělat. Piš barde a publikuj, taky si na záchod něco koupím a to hned jak to vyjde knižně .o)))
A neber to zle.
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 13:34:57
DejF - kdo by nežral banány - nepřežil by :-) :-) Dík za podporu :-)
N DejF - ® Po 19.5.2008 13:32:21
bucharovic: banány já nejim, bych vám je nechal :-)))))
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 13:31:08
Petr Koch - promiň , ale kdyby lidé nevěřili sami tomu co dělají,tak ještě dnes lezeme po stromech a pereme se o banány. Víc nemám co bych dodal.
N Petr Koch - ® Po 19.5.2008 13:19:09
bucharovic - ® : to sebevědomí možná patří k dnešní době a je naprosto v pořádku. Já bych neměl dost odvahy se veřejně hlásit ke kvalitě svých článků. Jejich kvalitu by prokázaly spokojené reakce čtenářů. A ty tady máš. Nicméně patřím mezi ty, kterým samochvála smrdí :o)) Ať se daří.
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 13:18:30
DejF - díky za kontakty, určitě se na to mrknu :-)
N DejF - ® Po 19.5.2008 13:18:10
Petr Koch: já mu fandim ... myslím si, že v dnešní zkurvené uspěchané době je takového čtení hodně příjemným pozastavením a zpestřením ... nehledě na to, že článků typu "přijel jsem, nakrmil jsem a nachytal jsem" s upozorněním v každé druhé větě, že boilie té či oné firmy je prostě to nej, je až až a mně fakt už nebavěj. Toť můj názor ... více takového čtení.
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 13:12:13
Petr Koch - Promiň , ze školy jsem už řadu let a tak se stane,že se chybička vloudí A co se týká mého sebevědomí, vycházím z toho,jaké reakce jsem zatím na svou práci slyšel a četl. Mám v jedné soutěži i další své příběhy na konkurenčních stránkách a tam mě zajistili první cenu. Reakce lidí tam byly (sebevědomně řečeno ) víc než kladné.Píšu o vydávání proto,že s tím přišla řada ,,mých " čtenářů . Sám od sebe bych si to netroufl. Tolik tedy co se týká ,,mého sebevědomí " . Měj se hezky.
N XJRista - ® Po 19.5.2008 13:12:05
bucharovic: čte se to fakt moooc dobře......i ta povídka o strejdovi Vaškovi je super!!!Věřím že jsi druhej Ota Pavel,ten se mi četl stejně fajn!!!
N DejF - ® Po 19.5.2008 13:07:59
bucharovic: http://ebooks.czweb.org/index2.html
N DejF - ® Po 19.5.2008 13:02:53
bucharovic: zatím jsem našel toto: http://knihovnicka.mysteria.cz/
anebo to zkusit poslat do nějakýho časopisu, tam by se toho mohl třeba někdo chytit ...
N Petr Koch - ® Po 19.5.2008 13:02:30
bucharovic - ® : tvůj způsob psaní je pěknej, ale trochu mne zaráží to tvoje sebevědomí. A oprav si ty chlapy :o)))
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 12:58:05
DejF - kde na netu ?? Poraď please !!!
N DejF - ® Po 19.5.2008 12:53:03
bucharovic: nebo to můžeš vydat na netu, což myslím nějak určo jde ... a třeba si toho někdo ten správný všimne a udělaj z tebe novodobýho Otu Pavla ...
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 12:50:25
Chlapy ,já bych to fakt vydal,už toho mám napsaného celkem dost,jenže se přiznám že nevím jak se taková věc zařizuje... Asi bych si musel ten náklad platit a já na to fakt nemám prachy. Musel by mě někdo zasponzorovat , ale to by se to co píšu muselo asi dostat do ruky těm správnejm lidem,který by věřili,že by to mohlo mít úspěch a že by se to prodávalo. Ale já takový lidi neznám. Kdyby někdo z vás věděl jak na to,byl bych rád :-) . Lidem se to jak píšu prý líbí,tak by z toho mělo snad užitek i pár lidiček,co rádi čtou. No jo no, uvidíme,třeba ,, to" padne do oka někomu,kdo ví co a jak..
N DejF - ® Po 19.5.2008 12:43:36
bucharovic: vydej to knižně, mohlo by to mít hodně velký úspěch ... beru výtisk pro sebe, výtisk pro tchána a výtisk pro tatíka ... :-)
N bucharovic - ® Po 19.5.2008 12:41:17
Cucák - vítej do klubu přitahovačů průserů :-)

Mám pro vás zprávu,měl jsem dopoledne čas a tak jsem seděl a psal. Tak jsem napsal ten příběh s názvem - ,, O borovici která byla,nebyla a zase je.... " Sepsal jsem tam takový zvláštnosti co se někdy dějou. Už jsem to poslal Martinovi M na mail,tak jestli se mu to bude líbit ,tak se to snad tady jako článek někdy objeví :-). Teď jsem totálně duševně ,,vycucanej " Včera večer jsem psal to o Jarovské skále a dnes další článek a už se mě málem motají prsty do sebe :-). Ahoj všem !
N Rváč - ® Po 19.5.2008 12:29:26
bucharovic - moc peknej pribeh
tomfischerman - drz se chlape, dobre to dopadne a brzo budes zase jezdit na ryby
Cucak - Ty si demon, tos mi jeste nerikal:-) Ty tvoje pribehy si nekdy musim poslechnout. Pokazde kdyz se potkame tak me necim prekvapis. Naposledy to byl kapr matematik:-D
N Cucák - ® Po 19.5.2008 11:34:30
Některý místa mají svoje kouzlo. Já jsem našel čtyři utopence v průběhu tří let a to vždycky na tom stejným místě na řece. Když jsem naposledy volal hasiče a policajty, tak už jsem měl strach, že mi to přišijou ... Kluci už se mnou nechtěj jezdit na ryby. Prej to přitahuju.Dřív jsem lezl po skalách a tam jsem podobných akcí zažil taky daleko víc, něž ostatní.
N Pavouk28 - ® Po 19.5.2008 11:33:17
pánové ty jejich obětiny nemusi hned znamenat smrt, pouzivaji je i treba za stesti a zdravi v rodine, uspech deti, svatbu a tak.. ja bych se toho zas tolik nebal. oni jsou celkem mirumilovni pokud jim nesahnete moc do jejich soukromi a nejsou zahnati do kouta..trosku o tom vim...
N DejF - ® Po 19.5.2008 11:27:21
bucharovic: Pěkný čtení, zajímavý a napínavý příběh. Určitě ze zvědavosti bych toto místo určitě ještě někdy navštívil, ale zároveň bych se i trochu bál ... abych třeba pak nebyl já další na řadě :-(
N El Duffus - ® Po 19.5.2008 11:25:52
bucharovic- jo je to pěkně čtivé, má to dost slušnej náboj. Jako článek bych hodnotil za 1, takhle tedy : Výborně jsi to napsal .-)
N pfly - ® Po 19.5.2008 10:47:43
Hezký!To jsi měl dát jako článek..

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | příhody, kuriozity ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNOVINKA 2017 Mivardi Lehátko Stealth Flat8

Dodáme do 24 hodin a bez poštovného a balného.Extrémně lehké, velké a 100% ploché lehátko ve velice atraktivním designu s digitálním maskováním. Nadstandardně silná a velmi komfortní matrace s fleecovou vrchní vrstvou nabízí nejúčinnější...


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Tekutý dip Carptrack Amino BANANA 150ml

Za 248 Kč s DPH.
Pro maximální efekt ponořte vaši nástrahu na 24hodin do dipu. Ideální záležitost pro krátkodobé výpravy nebo pro období se slabší aktivitou kaprů.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...