MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Revír Javorka.

Mohli byste mi, prosím, někdo říct něco o revíru Javorka. Je to u Ostroměře(Hořice). Jel jsem nedávno kolem vlakem a ten potůček se mi zalíbil. Rád bych se tam někdy podíval, ale nevím co tam je za ryby, na co se tam nejvíc tak chytá atd. Jde mi o chytání, ne o to, nacpat kufr rybama. Dík za Vaše rady. Jirka.

Autor diskuse: Jirka
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 21.4.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N MichalR St 28.4.2004 9:23:10
Jeste doplnim rybi obsadku o Podoustev.
N Olda - ® Čt 22.4.2004 13:46:01
Potvrzuji, co napsal Mike. Je to tam opravdu spíše na chození kolem vody. Ryby se nevysazují. Jen co se samo vytře či uteče z rybníků z Bělohradu. V poslední době se mi navíc zdá, že říčkou teče o moc míň vody než kdysi. Olda
N mirmen - ® St 21.4.2004 15:16:14
Kdysi dávno ( 15-30 let ) jsme do okolí Sobčic zavítali na noční lov úhořů. Klasická položená,rousnice. Většinou v rozmezí 50-75 cm, ojediněle větší. Úspěšnost vycházka - úlovek obdobná jako na většině jiných revírů. Při cca 15 návštěvách 15-20 hadů. Někdy 2-3 noci nic a pak 1-2 noci s 2-8 ks, jen jednou jedinkrát 10 hadů za noc. Tlioušť, plotice, ojediněle kapřík či lín ( občas se tehdy vysazovali).Okouni zakrnělí, většinou do 20-25 cm. Pstruha nepamatuju.
Jak aktuálně nevím, ale procházka to může být pěkná.
N Mike - ® St 21.4.2004 9:16:37
Javorku jsem objevil taky až letos. A taky se mi ten potůček líbí. Párkrát jsem tam už byl, ale o nějakém větším úspěchu se rozhodně mluvit nedá. Spíše náhodné úlovky než cokoli jiného.
Na Ostroměří jsou dva pěkné splavy, ale dle informací domorodců se tam nic nevysazuje, protože hospodář míní "že se tam pytlačí". Byl jsem i kousek pod Ostroměří, je tam voda nadržená stavidlem, tam by údajně mělo být pár kaprů, ale žádného jsem nepotkal.
Podle dosavadních zkušeností (co jsem viděl nebo chytil) se dá počítat s úlovkem tlouště, plotice, okouna, snad kapra, možná tam bude i nějaký zatoulaný pstruh.
Kufr si rybama rozhodně nenacpeš:-))

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování

Vážení kolegové, dovolte mi ,tímto poděkovat za nezištné jednání kolegovi pod nikem Edward.a z Frýdku Místku. Dnes mi přivezl pro děti z rybářského kroužku v Sedlnicích spoustu rybářských potřeb /...

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCralusso Cloudy Mini boilies 12 mm

Za 139
Plovoucí mrakující boilies vhodné zejména pro lov s method feederovými krmítky či lehkou kaprařinu. Toto plovoucí boilies ve vodě dělá velmi atraktivní mrakovou a dle příchutě i pachovou stopu. Velmi silné kvalitní aroma dělá tuto nástrahu maximálně atraktivní.


akce, rybareniCralusso Method Power quick snap

Za 84
Nový produkt sloužící zejména pro lov na method feeder ale i klasickou položenou. Tento produkt Vám umožní velmi rychlou a pohodlnou výměnu návazce a zároveň chrání uzel před poškozením od krmítka. Balení obsahuje 6 ks.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby - Rybáře Rybářské potřeby - Rybáře

Karlovy Vary, Sokolovská 81