MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Tolstolobik

Ahoj lidi. Kamarád mi přinesl domů malinký tolstolobiky (15cm). mám je v akvárku teprv dva dny, ale vůbec netušim, čim je tam krmit. Poraďte. díky
Terry

Autor diskuse: Terry ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 17.4.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N xycht - ® St 21.4.2004 14:16:41
Kato: :-) říkáš že mu chutná jo? :-) a jakýho sumečka myslíš? :-)
N halibut - ® Po 19.4.2004 16:03:40
Zpočátkku bych je krmil kvalitnějším akvaristickým krmením - TetraPhyl, Flora nebo i TetraMin, později budou přijímat i hůře stravitelné krmení (moučka z jetelového či vojtěškového sena, nalovený "vodní květ", cezený špenátový protlak ...). Důležité je v akvariu nepřekrmovat - vyžrali by Ti díru v peněžence, přerostli by do velikosti nevhodné pro akvárko a kazila by se rychle voda. Na zařízení a údržbu budou v akvárku nároční asi jako závojnatky, ale porostou rychleji - vhodní by byli spíš do rybníčku.
N Kato So 17.4.2004 21:49:36
Já je taky měl, i malé Amury a žraly skoro vše, hlavně patentky a takové něco sušené, ale nevím jak se to přesně jmenuje. Taky je dobré klasické akvarijní krmení.
Doporučuji si sehnat malého Sumečka, tan je nádherný a jak tomu vše chutná :)
N hraji - ® So 17.4.2004 10:31:34
Je to ryba krmící se rostlinami a fytoplanktonem. Bude stačit zakoupit v akvaristice krmení s rostlinnou složkou. Zkus a kousky mrazeného špenátu a nejlepší bude, když jim do toho akvaria zasadíš dostatek jemnolistých rostlin, např. Miriophylum, a oni si sami najdou ,co jim chutná.
N Noe So 17.4.2004 6:37:53
Oni si zvyknou na krmení pro akvarijní rybičky, kupuj ale spíše sušené, no uvidíš. Já měl jednou v akváriu okouny (už dávno), a nesehnal jsem pro ně masnou potravu (v té době to prostě v obchodech nybylo), tak hltali rohlík a jak jim chutnal :o)
N Sikula - ® So 17.4.2004 0:19:01
Tolstolobik žere plankton z kytiček - fytoplankton. To taky nevim, čim bys to chtěl krmit... Zkus sušený akvarijní krmení. Pokud nebudou žrát hned, tak budou žrát po pír dnech. Ale čim to krmit??? Pravděpodobně nebudeš chodit každej den k rybníku a nebudeš v něm lovit bordel :o// Ale to by žrali :o))

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniMIVARDI Rodpod Hardcore XL (6 nohou)

Za 3 126 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější! Nekompromisní a mimořádně stabilní stojan na pruty. Standardně je dodáván se třemi páry teleskopických noh v různých délkách s bajonetovým systémem výsuvu.


akce, rybareniNIKL novinky 2017

Nové produkty od Karla Nikla.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské centrum Olomouc Rybářské centrum Olomouc

Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov - navijáky,...