MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Vltava 20 Kořensko, pod Hněvkovickou přehtadou - kdo to tam znáte poraďte

Jedu příští týden na týden na dovču na tento revír (budu bydlet u Vltavy 1 Km pod Hněvkovickou přehradou. Budu chytat všehochuť - přívlač, feeder, položená na kapra. Poradí mě někdo jak tam nevyhořet? Děkuji za každý tip (nástrahy, vnadění a tak)

Autor diskuse: Iceman
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 23.8.2003

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Iceman Út 26.8.2003 12:14:42
Děkuji všem za poznatky, vše co mě doporučujete ve výbavě mám, teď už mít jenom štěstí... Díky!
N George - ® Út 26.8.2003 11:52:36
Souhlas. Jezdím tam pravidelně 2-3x do roka, alespoň poslední 4 roky. Pod přehradou kapři, v místě u chat také, ale tam pozor na skály ve vodě od břehu asi tak do poloviny toku. Berou cokoliv, místní jim dávají kukuřici, brambory ...Je to fakt jedno. Já osobně vláčím, úsek od přehrady dolů k jezu - okounci - větší jak 30 nepřišel, boleni - to je paráda, mezi 50-70 cm a berou vše, od peří po wobler, a občas štička, největší 69 cm, těm se líbí rotačky 3. Pod jezem také boleni, tloušti a níže "pod trubkama" občas candát. Nahoře hloubka do 5 m, pod jezem max. 1,5 m. Ale neznám současný stav vody, byl jsem tam naposledy v červnu. Nejvíce úlovků ale bylo až v září-říjnu, při chladnější vodě. Těch pstruhů moc není, místní si to po vysazení hned vymlátí... Nejlepší místa na vláčku jsou pod jezem ve "vývařišti" a níž, docela proudno, proti proudu je voda klidnější, ale tah má, používá se i loď. Jinak se dá jít i nahoru na přehradu, podél vody kolem chat a lesem. Pár míst na položenou-candát, sumec, kapr je hned za stanicí na hrázi vpravo. U vláčky hrozí množství pařezů. Tam je ale vždy o dost teplejší voda.
N Otto - ® Út 26.8.2003 10:56:54
Jirka zapoměl na duháky. Jsou přímo pod hněvkovickým jezem. Občas se tam chytí i malý potočák. O štiku tam teď asi nezavadíš. Spíš chytneš bolena a tlouště, jsou tam i velké kusy.

Zkus mělce potápivé woblery, rotačky...
N JiriH - ® Út 26.8.2003 1:46:23
Od Hněvkovické přehrady k dolů k Hněvkovickému jezu si pěkně zachytáš okouny a malé štičky. Rotačka-stříbro a Banjo 1" a 2" v barvě nejlépe zlaté. Pod tímto jezem až ke kasárnám tloušti, štiky, okounci a boleni - rotačka-stříbro a Kopyto 2", večer při stmívání nejlépe perleť a bílé - obloukem nechat klepat o dno.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017 - Termotaška Trakker - NXG Chilla Bag

Za 1 190 Kč s DPH.
NXG Chilla Bag je speiálně designovaná taška pro udržení všech potravin, nebo návnad v chládku. Má izolační stěny s vysokou hustotou potažené fólií. Díky tomu má super-termální vlastnosti a vysoký výkon chlazení. Ať už to bude pro ranní snídani, nebo pro uchování mraženého boilies.


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Tekutý dip Carptrack Amino MONSTER-LIVER 150ml

Za 279 Kč s DPH.
Pro maximální efekt ponořte vaši nástrahu na 24hodin do dipu. Ideální záležitost pro krátkodobé výpravy nebo pro období se slabší aktivitou kaprů.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus - Prostějov Gammarus - Prostějov

Prostějov, Wolkerova 10