MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

LIPNO

Má někdo nějaké zkušenosti s rybařením na lipně.

Autor diskuse: kačer ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 16.7.2003

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Mirek Saf. Po 21.7.2003 7:46:46
To co popisují předchozí je skutečně pravda , místní to znají nejlíp. Já viděl dědu , co přišel v 10:30 k vodě , hodil dva pruty jen tak před sebe ( byl protivítr ) , na nich brambor a v 11:30 měl 2 kapry a 58 cm. Takže i když je to velká voda , dalekonosné hody 100-60m nemají vždy šanci.
Propána , co je to za česká móda - kdo dál - nejlépe za horizont.
N pepe Čt 17.7.2003 7:37:37
Na Lipně ryby určitě jsou, ale podle mě když tam přijedfeš na pár dní nebo den tak nejsou velké šance, určitě tam dost nachytají místní, kteří to mají obhlídnuté a ví, kde ryby hledat. Znám kluky který tam jsou doma a když třeba berou kapři tak ví kde a kdy a nachytaj dost.

Nikdy jsem tam nic moc nechyt, ostatně jinde taky ne, no tak jen když slouží to zdravíčko.
N Marva - ® St 16.7.2003 19:46:35
Na Lipne Jsem chytal prvni dva prazdninové týdny v oblasti Dolní Vltavice.Dle mého názoru nebylo možné stáhnout kapry zakrmováním.používal jsem směs kuku,řepka psenice a boilie.Partikl během krátké doby sezbírají cejni 25-30 cm.Při nastražení kuku-cejn.Jedinou relativně úspěšnou nástrahou bylo doma dělané boilí základ ryb.moučka s Robin red a Betamino.Chytal jsem cca 100mod břehu.Chytání v zakrmeném místě a na slepo se na četnosti záběrů nijak neprojevil.Komerčně vyráběné boilí jakékoliv značky i příchutě selhalo.Velikost ulovených ryb se pohybovala 40-60 cm.Záběry přicházeli převážně večer a ráno.Mnoho úspěchů.
N Kacula the Great - ® St 16.7.2003 15:46:11
No ja tam byl loni dva dny a skoro nic(hlavne privlac, muska) a predloni asi ctyri dny(kapri, privlac). kapri brali mistni rikali kukurici(nic) rousnice hnojnice uspech. Na twister sticka cca 55cm
N Moravák - ® St 16.7.2003 12:24:05
Minulé tři roky jem chytal vždy týden na Lipně v Černé v Pošumaví. Dva pruty, krmítko, jeden návazec zakrmené místo cca 60 m od břehu (řepka, pšeničný šrot, kukuřičný šrot) První dva dny pouze výjimečné záběry od cejnů, ale potom se jich nedalo zbavit, proto přišly na řadu větší návnady a poštěstilo se pár kaprů do 55 cm. Při nočním lovu 2-3 tkaničky do 60 cm. První dny je lepší jít na houby, nebo ráno a večer na přívlač. Zájem ryb byl minimální při klidné hladině a když vítr foukal od nás na vodu.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Umrti

S litosti Vam oznamujeme,že nas dne 18.11.2016 opustil naš dlohiletý přìtel,rybàř pan
JIŘÍ LINKA
V organizaci působil od roku 1977 a od roku 1985 jako jednatel.
Přejeme...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniVlajková loď Daiwa Saltiga 15-6500H

Nejlepší naviják na moře opět v novém.obsahuje MAG SEALED technologii v rolničce, rotoru a kuličkových ložiscích. Očekávaná cena je o několik desítek % nižší než u jejich předchůdců v této kategorii. Absolutní novinkou je ATD brzda!


akce, rybareniRozdáváme Dárky ZADARMO

Ke každému nákupu alespoň nad 2 000 Kč od nás získáte dárek zdarma. Kvalitní rybářský nůž, čepice, kšiltovka a nebo stylový ručník.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING

Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře za ostrovem Sal je...