MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Závody

Jakou techniku, taktiku byste zvolili na závody? Plavaná, položená, feeder, z hladiny? Kolik bych měl mít krmení? Poraďte mi prosím nějaké zkušenosti, co mám, co nemám, ... Jedu závodit poprvé. Jedná se o rybník +-1 ha , cílová ryba - bílá, plotice, kapr,...

Autor diskuse: Sikula ®
Zařazeno do: všeobecné - techniky lovu, 24.4.2003

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N zubáč Út 29.4.2003 10:57:56
Sikula: Bacha na tu vrbu, spláveček je dobrý, ale jestli tam bude frmol a háfo lidí, asi bych házel tak 5 m od břehu, protože dupání trochu rybu odtlačí od břehu ... Co se týká krmení nepřeháněl bych to, do 5 litru na celé závody a i to je asi na té louži moc...
N Sikula - ® Čt 24.4.2003 18:55:14
V každém případě si vezmu vše (věci na plavanou, položenou i na feeder). Uvidím, jak to bude vypadat. Už dělám montáže na plavanou, návazce napoloženou mám (asi je ale navyužiju)a feeder mám navázaný hned (průběžné krmítko, návazec. Až budu chytat, hodím na hladinu pár kousků rohlíku, když by to něco dělalo, tak ustřihnu montáž, navážu háček. Jinak zatím všem děkuju.
N Sikula - ® Čt 24.4.2003 18:50:00
Tohle nejsou závdy jako závody, to je jen pro dorost. Měl jsem připsat, že kapr je tam nejpočetnější, zbytek jen tak, aby se neřeklo, že tam nic jiného není. Jedná se o RMV. Dnes jsem dostal tip, že mám jít za vrbu a házet spláveček s napařenou houskou 2m od břehu. Je to jen větší louže.
N hombre Čt 24.4.2003 13:56:33
na závodech, kterých jsem se zúčastnil loni bylo zakázano ručně dokrmovat čili jen krmelec, ale byli tací, kteří udělali kouli na splávku...
N dantex Čt 24.4.2003 13:22:20
Jestli víš co tam je za ryby, tak se zaměř na tu nejpočetnější. Když se bude hodnotit cm, tak pravděpodobně vyhraješ se spoustou malých plotic - chytej na plavanou na bič. Když se bude hodnotit váha tak je třeba sledovat co se chytá. Pokud půjde těžká ryba (kapr), tak je třeba zaměřit se na něj - feedr, položená, plavaná s anglánem - asi bude dál od břehu. Jako nástrahu doporučuju masňáky jsou univerzální a něco pro jistotu - rohlík, hnojáček. Krmení asi jak rikali ostatni.
N medvěd Čt 24.4.2003 10:43:15
Plavanou,a to třeba jen pár metrů od břehu-bič,(podle toho jak se bude hodnotit)a propad .A pět litrů krmení Ti bude určitě stačit.Přidej tam nějaký partikl(kukuřice,vločky a pod)Feeder neumím,takže radit nemůžu,ale plavaná feeder vetšinou porazí .
N Maty - ® Čt 24.4.2003 10:03:39
záleží jak to bude bodované, jestli i bílá ryba tak určitě plavaná nebo feeder, záleží na tom jak si v čem silný v kramflecích. Já osobně bych lapla na feeder (protože jsem plavačkový absolutní neznalec) na feeder by Ti mělo stačit na 6 hodin cca 5 litrů krmení ( i když plavačkáři namítnou, že je to málo). Na háček masné červi, rohlíček, hnojáček apod..

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | techniky lovu ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Rybářská burza v Táboře

V neděli dne 2.4.2017 v době od 8:00 do 11:00 hod se koná ve velké zasedací místnosti ČRS,z.s. místní organizace Tábor v 1. patře budovy Podskalského mlýna (ul. Pod tržním náměstím 369) malá burza...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
Elektrostatyk - Rybářské křeslo FK5 P do 150kg ! CAMU

Za 2399
elektrostatyk - rybářské křeslo fk5 p do 150kg ! camu


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Tekutý dip Carptrack Amino WORM UP 150ml akce!

Za 279
Impozantní dipy z naší produkce. Plně kompatibilní se všemi našimi příchutěmi boilie. Pro maximální efekt ponořte vaši nástrahu na 24hodin do dipu.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.