MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Mohl bych se přidat na jarní lov?

Hledám pohodového rybáře na revírech Labe (Čelákovice, Přerov n. L., Brandýs), případně na Výmole, který chodí na ryby už nyní a nechal by mě se něco přiučit. Výbavu mám standartní, chodím na plavanou i na těžko, ale nějak mi neberou. Žena říká, je ještě na ryby zima, ale mě to nedá.

Autor diskuse: Jan Pokorný ®
Zařazeno do: všeobecné - techniky lovu, 12.3.2003

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N BigSteak - ® Út 18.3.2003 12:12:05
Jestli chceš, můžeme si jít někdy o víkendu spolu zachytat, já bydlim kousek od Brandejsa, ale mám obavu, že se toho moc nenaučíš, neboť se mi ryby soustavně vyhýbají, no aspoň je nemusím sundavat z háčku.:-)
N Mike - ® Pá 14.3.2003 16:27:36
Honzo, jdi určitě na Výmolu. Nejlepší to je od Mochova proti proudu směrem k Úvalům, není tam tolik zregulovaná a najdou se menší tůňky, kde se ryby drží. Asi nenachytáš žádné velikány, což ovšem bude vykompenzováno množstvím kusů. Chodím tam vždy, když jinde nemůžu natrefit na rybu.
Jinak souhlasím s Ospreyem, k nástrahám bych ještě doporučil hnojáčky.
Když budeš chtít další podrobnosti, napiš mi na mail nebo zavolej, telefon najdeš na mé kartě.
N Osprey - ® Pá 14.3.2003 15:43:13
Totéž, ale jsem Jihočech. Vyber si malou řeku s hloubkou kolem 1-2 m a tam chytej na plavanou na malé kostičky housky kolem břehů, za keři a v úplavech. Buď nenápadný, pomalu se přesouvej a chytej nade dnem. Měli by ti brát tloušti, plotice a cejnci. Z toho, co nabízíš, bych bral tu Výmolu, to je malá voda. Na Labi bych zkusil lehkou položenou nebo feeder a měnil místa, dokud bych někde neobjevil ryby. Pokud ti někde neberou a nejedná se o tutový flek, jdi dál a hledej, hledej, hledej... Petrův zdar.
N red.foot - ® Čt 13.3.2003 13:04:15
já bych s tebou šel. ale asi z toho nic nebude, že ?

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | techniky lovu ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017!!!!

Nová dynamická konstrukce dokáže vygenerovat až 5 x silnější akustickou vlnu než běžné gumové nástrahy! Vylepšená verze velmi oblíbené řady ripperů GOLIAT nabízená v nových účinných barvách.


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Tekutý dip Carptrack Amino WORM UP 150ml akce!

Za 279 Kč s DPH.
Impozantní dipy z naší produkce. Plně kompatibilní se všemi našimi příchutěmi boilie. Pro maximální efekt ponořte vaši nástrahu na 24hodin do dipu.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...