MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Jak s rybolovem v Chorvatsku na Istrii

Jedu na dovolenou. Nedaleko města Pulla. Smí se tam chytat ? Jak ? Díky.

Autor diskuse: Petr machač
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 15.9.2002

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Lojza - ® St 18.9.2002 23:55:13
Nezapomen červi,ber sebou alespon 3-4 kelímka, a do lednice, super nástraha.
N Jirka Út 17.9.2002 14:11:52
Rick: vidím, že máš opravdu pěkné zážitky. Mně v Chorvatsku braly jen čudly. Viz dva předposlední obrázky
N Rick Út 17.9.2002 13:29:00
Hoší bacha, já takhle skoro přišel o život. Měl jsem na ruku přivázaní vlasce +/- 40/00 (už jsem i nekolik nechal padnout do hloubky). Chytal jsem nádherny rybky dokud jsem neviděl dvě maly očky v písku. Měl jsem hlad a platýz by byl vítán. Rukoval jsem kousek mušle až na písek (+/- 10 m hloubky). Za chvilku piek se trochu pochnulo a mušle přyč, zásek, spiš zatah do tvrda. Potom to začalo, asi cely meterčtvreční začalo hybat, žádny platýz ale menší rejnoh. Všechno šlo hladce a plaval jsem za ní asi 100 metru. Najednou to ale byl zlom v terenu a rejnoh houpnul do hloubky. Než jsem se stačil dívít jsem byl pár metru pod vodou a než jsem rozkousal jsem byl v asi 10 metroví hlouky. Vysledek, praskly bubinky a hlucho na tyden. Takže pozor na maly rybky.
N Gudaska Út 17.9.2002 10:50:46
Tato metoda se dá ještě vylepšit vytvořením "plavačkářského" mraku - z čehokoliv. Zpočátku jsme měli z donova šrot a kombinovali s pískem a zeminou, potom zbytky chleba s pískem a zeminou, nakonec již jen písek se zeminou a případně chaluhy. Dokud je mrak funguje i holá marmiška.
N Radouš - ® Po 16.9.2002 19:58:50
pokud ti nejde až tak o požitek z chytání, ale spíš o zpestření paštikové diety, tak si vem kus vlasce, na konec navaž tak tři až pět dráždidel nemusí to být nic extra, já jsem zkoušel červenou a žlutou barvu a přimíchej do toho něco třpytivýho. možná budou fungovat i ty twistry, nevim nezkoušel jsem. pak si vem potapěčský brejle, naplav nad hejno ryb, pusť jim to tam a kvrdlej s tim nahoru a dolu. celý je to potřeba zatížit, abys to lehce dostal dolů, proud je prevít.
N miras Po 16.9.2002 10:25:38
Mořský rybolov je bezplatný. Fungují malé twistery, ale i plavačka, kdy se chytá na maso z mušlí nebo různých šneků apod. Vše se dá dobře okoukat od domorodců. Přívlač je dobrá i v přístavech, kde kuchají ryby a zbytky hází zpět do vody. Příjemnou zábavu.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Umrti

S litosti Vam oznamujeme,že nas dne 18.11.2016 opustil naš dlohiletý přìtel,rybàř pan
JIŘÍ LINKA
V organizaci působil od roku 1977 a od roku 1985 jako jednatel.
Přejeme...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniJET FISH - Obalovací těsta 250g akce!

Za 97 Kč s DPH.
Vynikající a rychle fungující nástraha. Používá se buď jako samostatná násraha, nebo k obalování boilie, pelet, partiklů atd., a nebo je také možné vyrobit z těsta kuličky a uvařit z nich boilie.


akce, rybareniNaviják Okuma Custom Black CB 60

Za 1 899 Kč s DPH.
Dokonale vyvážená klička s dřevěnou koncovkou a oblíbený retro vzhled dávají dohromady skutečněatraktivní naviják Okuma Custom Black CB 60.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING INVEST FISHING INVEST

Rybářský e-shop zaměřený pro kapraře a hodnocený jako nejlepší kaprařská speciálka. Nabízíme to nejlepší ze světové kaprařiny.Veškeré...