MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Revír místního významu - tzv.

1. Organizace zapojena v krajském (celosvazovém) hospodaření - revíry pro všechny rybáře (podmínky víceměně stejné)
2. Organizace soukromě hospodařící - revíry pro své členy, pro cizí hostovačka finančně velmi náročná
3. Organizace zapojená v krajském (celosvazovém) hospodaření - revíry pro všechny rybáře (podmínky stejné), ale vlastní "Malou vodu" pro své členy, pro cizí hostovačka finančně velmi náročná - já takové organizaci říkám kočkopes.

Autor diskuse: brach
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 7.4.2002

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N red.foot - ® Po 8.4.2002 11:22:38
jestli to neni spise krysoholub
N Sklenář Po 8.4.2002 9:03:47
Také mně to zavání trochu tím, že je přinejmenším nejisté, za čí peníze jsou "v revíru místního významu" nasazovány ryby. Argumentace, že Pražáci (Brnáci, Ostraváci či lupiči z Vedlejší Lhoty) nám všechno obsadí a vychytají se má spravedlivě řešit opravdu tak, že vystoupím ze svazu, starám se o své a do Prahy (Brna, ostravy, Vedlejší Lhoty ani nepáchnu.
N Zdeněk - ® Po 8.4.2002 8:46:49
Považuji to též za nemístně spekulativní va smrdí to socialistickým: co je tvoje, to je i moje a co je moje, do toho ti nic není. Podle mého názoru by organizace, které chtějí mít některou vodu jen pro sebe, neměly být členy územních svazů, t.j. bez přístupu k celokrajové i k celosvazové povolence.Pak by si členové MO rozmysleli, co vlastně chtějí. Zda chytat v rámci svazu nebo jen na svém rybníčku. Ve svazu je už tolik výjimek, že tomu za chvíli nebude nikdo rozumět.
N J.Horky - ® Ne 7.4.2002 22:12:03
Ano, je to sprosté a od těch MO přímo vyčůrané. Chtějí všechno a sami ještě něco navíc. No, když jim to Rada povolila...
Ale stačí se podívat do Stanov, Řádu a zamyslet se nad dokonalostí či nedokonalostí a co z toho převažuje. Potom se nelze divit ani takovému kočkopsovi...
N cejnek Ne 7.4.2002 10:58:01
Jsou i takové organizace,které mají svou vlastní malou vodu a do té si nasazují to,co mělo přijít na vodu společnou(celosvazovou).

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSleva 20%

Při příležitosti výročí 5 let otevření prodejny v Brně jsme pro Vás připravili slevu 20% na všechny produkty, které máme skladem. Tato Akce bude probíhat od 13.-19. 2. 2017 na prodejně v Brně, Náměšti a na eshopu.


akce, rybareniJET FISH - Hotové boilie MYSTERY 20mm 250g akce!

Za 69 Kč s DPH.
Řada boilie vyrobená z naší dlouhodobě úspěšné boilie směsi. Skládá se z rybích mouček, enzymaticky upravených mořských mouček, extraktů, ptačích zobů a dalších surovin.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
RANCHO RIO EBRO RANCHO RIO EBRO

Lov sumců ve Španělsku na Ebru. Přijeďte na Rancho Rio Ebro - camp se nachází cca. 8km od městečka Mequinenza ve strategické poloze,...