MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Zimní rybolov

Chodíte často rybařit přes zimu na řeku a jaké máte úspěchy?

Autor diskuse: jais ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 30.11.2001

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N masak - ® So 29.12.2001 17:35:11
Chodím velice rád leden únor , protože jsem zahr.architekt a mám v tyto měsíce čas .velmi mě jdou tloušti,ale daleko více bych se chtěl věnovat cejnům tam jsem ale slabihoudek.
N Spinner Čt 6.12.2001 16:05:59
medved>je to ta ricka co vtyka u nas do rybnika.Je tam vlastne jen takovej malinkej splavek s hloubkou cca 1,5 m a je tam uplne vsechno.V lete se tady prohaneji 60-ky lisci.
N medvěd Po 3.12.2001 16:28:09
Lukasjicha:v říčce bude voda určitě,ale s Tvým pravopisem hmm ,nevím nevím.
N Sergo Aš Po 3.12.2001 16:12:16
Já chytám v zimě na řece nejvíc.Z celého roku jsou pro mne nejúspěšnější první měsíce v roce až do hájení.V létě zdaleka tak nenachytám.Sezona mi začne tak v říjnu.Do konce roku chytám dravce,hlavně okouny,na přehradách(Jesenice,Hracholusky).Po zámrzu a hájení pak chytám výhradně na Ohři pod Skalkou.Voda je relativně teplá.Ryby jsou stažený do hlubších jam a na takových místech chytám na položenou(letos to bude Feeder) s vlasem 0,10 a tím nejmenším předpruťákem ,nebo taky bez něj a jenom sleduji místo kde jde vlasec pod hladinu.Nestačím obsluhovat jeden prut.Je ,ale dost těžký v pravou chvíli seknout.Krmím až po lovu,za odměnu a aby vydrželi v kondici.Chytám tedy hlavně ploťky a skaláky,ale sem tam přijde i něco většího.Malý rybky dávám do kýble ,kde mám trošku rozpuštěnýho hypermanganu a pak je pouštím zpátky.Bývají dost pošramocený od dravců a o bílou rybu se narozdíl od kaprů u nás nikdo nestará.Já naopak mít svůj rybník tak si ho ,,zamořím" bílou rybou.
N Sergo Aš Po 3.12.2001 16:08:24
Já chytám v zimě na řece nejvíc.Z celého roku jsou pro mne nejúspěšnější první měsíce v roce až do hájení.V létě zdaleka tak nenachytám.Sezona mi začne tak v říjnu.Do konce roku chytám dravce,hlavně okouny,na přehradách(Jesenice,Hracholusky).Po zámrzu a hájení pak chytám výhradně na Ohři pod Skalkou.Voda je relativně teplá.Ryby jsou stažený do hlubších jam a na takových místech chytám na položenou(letos to bude Feeder) s vlasem 0,10 a tím nejmenším předpruťákem ,nebo taky bez něj a jenom sleduji místo kde jde vlasec pod hladinu.Nestačím obsluhovat jeden prut.Je ,ale dost těžký v pravou chvíli seknout.Krmím až po lovu,za odměnu a aby vydrželi v kondici.Chytám tedy hlavně ploťky a skaláky,ale sem tam přijde i něco většího.
N ORION Ne 2.12.2001 13:56:13
Chodím a velice rád jsou to většinou zajímavé tůry se střídavým uspěchem v případě že navštěvuji místa která neznám.Jinak mám lokality kde v zimě pokaždé nachytám ryby se tam přes zimu pokaždé velice rády zdržují.Zimní rybolov je velice dobrým tréningem pro každého kdo se věnuje plavané.
N lukasjicha - ® Ne 2.12.2001 9:32:35
medvěd>voli ji vipili:-)
N medvěd So 1.12.2001 20:53:13
Spiner:kde je ta říčka?
N Spinner So 1.12.2001 19:21:30
Rybarit chodim skoro kazdej vikend, ale uspechy mizive.Dle meho nazoru chytam na spatnych lokalitach.Letos jsem se zameril na ricku 3 m sirokou tak uvidime.Kamos tam s uspeche v zime chytal kapry.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniMS-Range Econ Feeder MH - 360cm

Za 2 599 Kč s DPH.
Velmi kvalitní feederový prut z vysoce komprimovaného uhlíku se štíhlým blankem. Korková rukojeť je zčásti opatřena protiskluzovým materiálem EVA.


akce, rybareniFOX Spacák EVO TS Sleeping bag

Za 4 455 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky za: 4 199 Kč Spací pytel EVO TS navržený jako celoroční vám poskytne díky odepínací vnitřní přikrývce špičkový komfort a udrží vás v teple i při nízkých teplotách. EVO TS je všestranný spacák se skvělým poměrem výkonu a ceny.