MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Lov pod jezem, MVE apod.

V nedávné době jsem se setkal s názorem kolegy rybáře, že můj lov pod jezem je vlastně pytlačení, konkretně že z jezu a ve vzdálenosti lOOm od něj se nesmí chytat. To samé prý platí i o MVE. Hledal jsem tedy RŘ (neměl jsem k dispocizi úplné znění, jež výpis ze Soupisu revírů), a nic takového jsem nenašel. Mám dojem, že takovéto ustanovení bylo v dřívějším RŘ, nebo se mýlím?

Autor diskuse: Hadik ®
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 6.1.2007

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Vaša - ® So 6.1.2007 14:18:42
Je to individuální.Pro každý revír na kterém se nějaká elektrárna nachází je případné omezení týkající se vzdálenosti rybolovu od elektrárny popsáno v bližších podmínkách.......U nás je elektrárna a máme omezení 50 m nad a pod elektrárnou.To u nás platí od loňského roku.Dříve to bylo bez omezení.Podle mě když chytáš 100 m od ele. tak jsi v normě,protože to bývá zakázáno tak max. do 100 m.
N esox.martin - ® So 6.1.2007 11:53:31
Podle mého názoru jsi se žádného pytlačení nedopustil, jestliže v blízkosti jezu není rybí přechod nebo MVE. 100m vzdálenost RŘ udává pouze u přehradních hrází. Dříve v RŘ bylo uvedeno zákaz lovu z jezu. U MVE RŘ neudává žádnou vzdálenost, ale zde může určit ochranné pásmo vodoprávní úřad.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniOblečte se kvalitně za super ceny!

Kvalitní a pohodlné oblečení je základem Vašeho komfortu při výpravách k vodě! Mnoho zajímavých kousků do Vašeho šatníku máme nyní za skvělé výprodejové ceny!


akce, rybareniJET FISH - Hotové boilie MYSTERY 20mm 250g akce!

Za 69 Kč s DPH.
Řada boilie vyrobená z naší dlouhodobě úspěšné boilie směsi. Skládá se z rybích mouček, enzymaticky upravených mořských mouček, extraktů, ptačích zobů a dalších surovin.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Penzion Soroya Penzion Soroya

Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v severnom Norsku. Jedna sa o...