MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Zkažené boilie

Jak se stavíte k názoru, že i super, hyper, high bobule mohou zkazit místo. Mám na mysli krmení před zatopeným územím, např. před zatopeným ostrovem plným vázek. Při krmení kobrou není nikdy přesnost vrhu tak jistá (větr), aby něco nedopadlo do zatopeného křoví. Tyto kousky poté mohou být nenalezeny a začnou hnít. Nemůže to po určité době způsobit, že se kapři začnou vyhýbat tomuto místu?

Autor diskuse: pajda ®
Zařazeno do: kaprařina - nástrahy, návnady, 23.9.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Rangemaster - ® Ne 24.9.2006 9:51:38
pajda: Zkus hodit boilie, které popisuješ do škvíry mezi kameny nebo pod kořeny, nech ho tam 3dny a pak se jdi podívat, co se s ním stalo... Vodní živočichové jako různé myši a vodní hmyz si s nm bezproblémů poradí.
N Fery Ne 24.9.2006 8:52:01
Pyzda-ty zase perlíš:-))
N pajda - ® Ne 24.9.2006 5:45:05
No dobře, ale stejně nelze zabránit, aby se několik kuliček zakutálelo do škvíry mezi kameny, či do obnažených kořenů, kde na ně i bílá ryba nemůže. A nemluvím teď o nějakém levném, ale spíše nadupaném a výrazně selektivním boilie, u kterého raději předpokládám, že na něj malá ryba nepůjde.
N Pyzda Ne 24.9.2006 0:31:02
Proto nevidím rozdíl v krmení boilí, nebo kuchyňským odpadem, které je jasně levnější a účinek stejný. Poločas rozpadu je zhruba také stejný, vyjma plechovek od rybiček a PET pytlíků od brambor. To se nechá ale lehce svést na chataře...
N Aiwen - ® So 23.9.2006 22:17:20
Co jsem měl boilies od Mika ,tak po +- 24h. se začíná rozpadat
N Don Carlos - ® So 23.9.2006 20:59:44
Já mám pocit, že kvalitní boilie by se mělo po čase rozpadnout, aby ho mohla zpracovat bílá ryba...
N antony So 23.9.2006 20:46:54
Je to trochu od tématu, ale pár let zpátky jsme byli na Nových Mlýnech a tam parta krmila několik desítek kg boilie denně, ale nevím jaké kvality.
Výsledek? Po několika dnech vlny jejich krmení navály na břeh a ten šílený zápach, který se šířil od nabobtnaných tisíců kuliček bych nikomu nepřál cítit.Těžko dnes hodnotit, jestli to tenkrát bylo nevalnou kvalitou kuliček, nepřiměřeným krmením, nebo jenom momentálním nezájmem ryb. Můj názor je ale ten, že pár kuliček nezpracovaných rybama ti vodu moc nezamoří, ale pokud tam bude několik kg,tak už by to mohlo hrozit.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina | nástrahy, návnady ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKORDA Booster-Dip Goo

Za 420 Kč s DPH.
Korda Goo je dip, booster atraktor a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Goo, musíte vidět, aby jste uvěřili a právě díky němu je Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory.


akce, rybareni2x Fox Warrior S 10ft/300cm/3lb

Za 4 598 Kč s DPH.
CENA ZA CELÝ PÁR 2ks - Skvělé dvoudílné pruty které nemají ve své třídě konkurenci za cenu, po registraci výrazně sníženo. Pruty s nádechem exklusivních, mnohem dražších prutů


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA RYBOLOV NORSKO CA RYBOLOV NORSKO

Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP, KVALOYA. Nezabýváme se...