MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Těšany (Rybářství Ivančice)

Jaké máte zkušenosti s touto nádrží?Podle mne se jedná o ukázkové tunelování rybníka.Od dobře informovaných zdrojů mám informaci,že po 3!!! roky zde nebyla vysazena ryba.(naposledy kapříci K1-2).Letos se ještě zvedla cena povolenek.A dále máte možnost se stát 50% podílníky.viz.http://www.jedemenaryby.cz/www/soukrome.php oficiální stránky nejsou.A rybník Přehrada u Ostrova nad O. (Rybářství Ivančice)letos taky zmizel z netu.
Nechci být nestranny a tak se snad najde i pozitivní informace. Rybám zdar.

Autor diskuse: ondra ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 21.7.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Patrik - ® Čt 27.7.2006 10:07:11
ahoj,já mám Těšany 2 km přes pole a začínal jsem tam vlastně před 9 roky s rybařinou, tenkrát to byla přehrada "nikoho".Nebyl to revír MRS,chytalo se tam bez povolenky a každý jak chtěl.Odjakživa tam byla strašná hromada karasů,někteří rádoby rybáři tam ve dvou nachytali za půl dne 200 litrovou bečku karasů a vozili to slepicím!!!! hrůza co se tam dělo. No ale byli tam taky nádherní kapři (i 80 cm a víc), pár lidí od nás je tam v té době chytalo na půlky brambor a tak, protože vše ostatní brali karasi.O krásných dravcích ani nemluvě, štiky přes metr a candáti nad 70 cm. Jenže než se tato přehrada dostala do stavu dnešního, kdy je na povolenku, tak v ní z toho dřívcějšího bohatství nezbylo skoro nic,větší kapři vymyzeli téměř úplně a dravci taky řádně prořídli.No potom co to vzali soukromníci do svých rukou,byly tam hned na začátku ryb. závody, při kterých tam před očima všech naházeli odhadem asi 5 metráků kaprů a od té doby snad asi ani nic,nevím, protože sem tam jezdit přestal, ale kamarád tam pak občas ještě chodil a co vím od něho,tak je to v poslední době dost bída a nic se nevysazuje. Kdyby chtěl někdo podrobný info, poptám se ho
N ondra - ® Pá 21.7.2006 14:24:45
T.A.:Jo taky jsem je našel. Asi se změnil nájemce.Ale jel jsem kolem před 14.dny a byla tam pokud se nepletu cedule "zákaz vjezdu majetek Rybářství Ivančice"
N Rick - ® Pá 21.7.2006 9:08:08
Na ostrově jsem byl na vikend a tam je tolik kapru že tunel to určite není.

Jínak bych se nedivil že někdo nevysadí. Pokud majitel vypovědí smlouvu a dobíha vypovědní lhůta tak jen blázen by vysadil ryby. Najimatel tehdy jen bere za povolenku a zkusi omezit ztráty jako každy jini podnikatel. Rybař to financuje a je chudák (jako každy jiné platce daně)
N T.A. Pá 21.7.2006 8:15:35
Ostrov má nové stránky:
http://www.ostrov05.com/index2.php

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Rybářská burza v Táboře

V neděli dne 2.4.2017 v době od 8:00 do 11:00 hod se koná ve velké zasedací místnosti ČRS,z.s. místní organizace Tábor v 1. patře budovy Podskalského mlýna (ul. Pod tržním náměstím 369) malá burza...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniŠpičkové čelovky zn. PETZL včetně novinek

Největší devizou značky PETZL je vysoká kvalita používaných materiálů, kvalita výroby, jedinečný vzhled výrobků a jejich funkčnost, jednoduchost, praktičnost a pohodlnost.


akce, rybareniAVID CARP LSK Hooks Barbed 12 kusů

Za 179
Ideální háček pro celou řadu prezentací, tento typ háčku má rovný hrot i rovné očko. Vzhledem k délce ramínka může být háček použit pro celou řadu různých situací. Oblíbený je při tvorbě blow-back montáží, tzn. použitím kovového kroužku na ramínku. Vel.: 4-6-8-10.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Tropic Liberec - Nikdo vám nedá více...  Tropic Liberec - Nikdo vám nedá více... 

Moderní e-shop s více než 15 letou historií nabízí přes 80 000 produktů pro všechny rybolovné techniky. Profesionální poradenství a 100%...