MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Hořice v Podkrkonoší

Zdravím všechny, hledám někoho, kdo by mě provedl po rybářských revírech v Hořicích řeka Bystřice, rybníky atd. Předm díky za ochotu.

Autor diskuse: Ludva
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 24.6.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N WerWZ - ® Pá 19.11.2010 19:31:31
Čau bystřice to je moje bydlim ve vesnici jménem doubrava a řeku mam vedle domu...Je pravda na mouchy to moc není je to tu spíš o kaprech a přívlači...Kdyžtak se můžem domluvit a zajít někdy na bystřici spolu..:D
N šeptal - ® Po 26.6.2006 7:21:51
Já na tom úseku Bystřice občas chytám. Na mouchu to byl docela očistec. Málo místa na házení a ryby nespolupracující. Jemná přívlač je především o tlouštících a okouncích. Je to říčka spíš jen tak pro srandu, než pro big game, ale zase v pěkným prostření. Většinou to kombinuju s venčením dětiček a houbařením.
N bluma- Ne 25.6.2006 17:26:40
Ja bydlim asi 18km od Hořic, ale ještě jsem tam nechytal, takže i já bych uvítal nějaký info. Budu konkrétnější. Letos jsem začal mouchařit, takže by moje otázka byla spíš na "tečkovaný rybky" na přechodu pstruhovýho pásma na mimopstruhový.

Jak to tam vypadá na břehu a ve vodě. Je to "jen" kanál, jako u Kosiček, nebo jsou tam i meandry? Dá se přes kopřivy dostat k vodě? Dá se tam něco chytit, popř. jakou mouchu nebo třpytku, twister, woblera? Jsou tam nějaký problémový místa, kde např. domorodci vyhazujou ostatní od vody? Co nějaký soukromý rybníčky v okolí - nerad bych se spálil někde kde nesmím /vím, že se do soupisu revírů nepíše každá tůňka na který se chytá a že každej soukromák není označenej/.

To je asi tak všechno - zatim...;-) Dˇ.
N MIROSLAV - ® So 24.6.2006 20:33:12
Ahoj!Já jsem z Novýho Bydžova,což je asi 15km od Hořic.Osobně jsem chytal okolo Hořic na Bystřici jen jednou,ale lepší useky jsou níž po proudu u Kosiček.Lovím tam většinou okouny,štičky a jsou tam nádherný tloušti přes 50cm!!!!!
N alfonc So 24.6.2006 18:42:51
Co bys chtel vedet?

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSticky Baits špičkové krmení včetně novinek a oblečení

Tento anglický výrobce nemá sice takovou tradici jako například Nutrabaits,ale i během těch několika pár let,co působí na trhu,se dokázal díky svým vynikajícím výrobkům prosadit.V dnešní době se řadí v Anglii mezi silnou trojku.Prostě kdo chce kvalitu, volí Stickybaits


akce, rybarenifox supa brolly 60" mk2 system camo + tričko zdarma

Za 11990
Na základě obrovské poptávky ze strany rybářů na nejprodávanější přístřešek Supa Brolly MK2 60ins System se Fox rozhodl k uvedení také v exkluzivním Fox Camo vzoru.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus - Prostějov Gammarus - Prostějov

Prostějov, Wolkerova 10