MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Odra

Zdravim vsechny rybare. Jsem z Ostravy a 10 let jezdim na dovcu na Dyji. Letos jsem si uvedomil,ze ji znam mnohem lepe nez Odru,tak bych se rad vypravil nekam na tu Odru. Prosim vas,muzete poradit nejake pekne misto od Košatky vyse? Nize to znam. Dekuji a Petru zdar

Autor diskuse: Jorge ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 30.5.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Rudla - ® Út 30.5.2006 23:37:36
Na Odru u mostu je velký tlak rybářů pro její dobrou dostupnost.Pokud ti nevadí trochu pěší turistiky, je na Odře 5 spousta pěkných míst ať už u Bartošovic nebo ve Studénce ale musíš zajet až k sádkám (Šplíchov) a od tama pěšky tak 10 až 20 minut.Kdybys měl zájem tak se ozvi na mail a můžem vyrazit.Jsem ze Studénky tak by neměl být problém
N Lubo - ® Út 30.5.2006 22:29:44
Jorge: určitě dej vědět. Jako malý kluk jsem tam dělal první rybářské krůčky a travil tam na rybách stovky hodin, tak by mě to zajímalo.
N Jorge - ® Út 30.5.2006 21:45:44
Chlapi,dik moc za cenne info!!! Za 14 dni vyrazim,tak dam pak vedet jak to slo.
N lukyn Út 30.5.2006 13:03:00
Já pocházím se Studénky. Můžu jen doplnit, že i dál za mostem na Mošnov jsou pěkné meandry, až k Bartošovicím. Tam je další jez. Abys nemusel tedy ze Studénky chodit pěšky tak daleko, můžeš zajet i do těch Bartošovic, k rybníkům, tam je takové kamenité parkoviště a můžeš vyrazit po proudu i nahoru nad jez proti proudu, zase je tam hodně pěkných míst hódně vysoko až k slepému rameni v Pusťějově. Já osobně preferuju úsek nad železničním mostem po Bartošovice. Přijde mi takový "tůňovitější" a tedy větší šance narazit na rybu. Prostě se tam střídají místa mělká s rychlým proudem s krasnými tůněmi v menadrech. Líp se mi tu orientuje.Tam jsem chytl taky skoro všechny druhy ryb (mimopstruhových pásem). Úsek od toho splavu ve Studénce mi vždycky připadal jako jednolitá vodní plocha nahoru. Ale taky jsem tam chytal kapry, štiky, ostroretky...
N Lubo - ® Út 30.5.2006 10:42:36
Doplním Amurka: ......a pak dej vědět....
N Amurek - ® Út 30.5.2006 9:31:48
Jorge Od mostu jak píše Lubo - ® nahoru proti proudu jsou taky pěkná místa.Zaparkuj u mostu u odboček na polní cesty a zajdi se MRKnout.
N Lubo - ® Út 30.5.2006 8:46:26
Třeba úsek nad splavem ve Studénce, až po most přes Odru na silnici Studénka-Mošnov). Už jsem tam pravda delší dobu nebyl, ale z toho mostu to pořád vypadá pěkně. Když byla ještě Odra daleko špinavější než dnes, potkal jsem tam i parmu a raka.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Umrti

S litosti Vam oznamujeme,že nas dne 18.11.2016 opustil naš dlohiletý přìtel,rybàř pan
JIŘÍ LINKA
V organizaci působil od roku 1977 a od roku 1985 jako jednatel.
Přejeme...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSada hlásičů Delphin OPTIMO 9V

Sada hlásičů Delphin OPTIMO 9V poskytuje možnost světelné, zvukové i vibrační signalizace. Je 100% voděodolná a signalizátory jsou napájeny 9V bateriemi, což zaručuje dlouhou životnost.


akce, rybarenifox supa brolly 60" mk2 system camo + tričko zdarma

Za 12 150 Kč s DPH.
Na základě obrovské poptávky ze strany rybářů na nejprodávanější přístřešek Supa Brolly MK2 60ins System se Fox rozhodl k uvedení také v exkluzivním Fox Camo vzoru.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
SUMCI.COM SUMCI.COM

Pojeďte s námi na Ebro na sumce!