MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Chytání při povodni

Zdravim jeké máte zkušenosti s chytáním při velké vodě?

Autor diskuse: Kubas
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 30.3.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Hora - ® Čt 30.3.2006 20:16:44
Po velké vodě,jak se vrátí voda do koryta a je ještě kalná,je nejlepší chytání u nás na řece.Loví se na žížaly a rohlík.Ryby sbírají ve vodě naplavenou potravu a jsou výborné výsledky.Přímo při velké vodě jsem nechytal,ale chlapi u nás mají pěkné ryby ulovené při velké vodě.
N Sander - ® Čt 30.3.2006 14:38:41
Profo > Otava v Písku mě celkem netlačí, tam je už započtená Blanice atd., stačí mi vidět ji ve Strakách a jsem v klidu.....ale dík.
N profo - ® Čt 30.3.2006 14:17:50
Sander : http://stavy.pvl.cz/dispecink/verze4/cz/index.htm tady můžeš kouknout na Otavu v Písku
N profo - ® Čt 30.3.2006 14:16:34
To bylo jen upozornění. Tím jsem rozhodně nechtěl říci, že chytáte v rozporu s předpisy. Spíš to bylo myšleno, že by se po Vás mohl někdo vozit. Jinak to přání pěkné lapačky jsem myslel vážně.

Sander : Otava v Písku hlásí sestup na 1 st. Ještě včera byla na 2 st. To jen pro tvou informaci.Jinak sťasný lov a přeju ti hodně ryb (vážně nedělám si srandu)
N Sander - ® Čt 30.3.2006 14:07:35
Profo > přesně jak píše Doktor R, chytám normálně v tůňce, která je v korytu řeky, jelikož Otava není ani na 1SPA, takže se prakticky jedná o klasický lov.... ale někdy to také není sranda v takové vodě chytit rybu, třeba plave moc bordelu atd...
N Doktor R - ® Čt 30.3.2006 7:39:06
profo :to máš pravdu ale to platí třeba na nějaké louce nebo poli na řece ti to niko nedokáže že tam sou když tam není nic vidět a navíc jdu si jen zachytat ryby pouští zpět do vody ,pomatuju že když byli povodně nevím který to byl rok ale na Dyji v Bulherech chodili místní a kapry napichovali na vidle a vozili to v kolečkách domů a to byli kapři i okolo 90cm
N profo - ® Čt 30.3.2006 7:29:56
Jen pro informaci : v BP pro JčÚS je uvedeno, že je zákaz lovu ryb v místech kde se nahromadily v době povodňového stavu. Tak ať se Vám nestane, že Vás budou RS a policisti kotrolovat a bude vás to stát papíry. Tím myslím při lovu v JčÚS. Jinak petru zdrar aať si zalapete.
N Sander - ® Čt 30.3.2006 7:24:43
Když najdeš hlubší tůň, kde téměř stojí voda, dám ruku do ohně za to, že je doslova "plná" ryb a také toho hojně využívám. Stačí trochu nakrmit a není problém chytit větší množství ryb (a samo. pustit :-)). Dneska jdu zas, u nás voda docela opadává, tak v tom nevidím problém :-)
N Bachy - ® Čt 30.3.2006 7:13:49
Na rozvodněné řece jsem si nádherně zachytal na nočňáka(rousnici), na položenou úplně u břehu. Ale nebyly to tenkrát povodně.
N Doktor R - ® Čt 30.3.2006 7:06:54
Při povodni chodím na řeku chytat sice to dá trošku práce najít místo kde není takovej proud ,nejlepší se nějaký slepí rameno kde voda jen stojí ale na revír kde chodím chytat tak to znám takže jedu na jistej flek a většinou si perfektně zachytám plotice a mníky ,někdy se do toho zamíchá i jiná ryby jako např. frgál ,kapřík ,jelec ,jelec jesem atd.Většinou jsem spokojen s lovem při takové vodě.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování

Vážení kolegové, dovolte mi ,tímto poděkovat za nezištné jednání kolegovi pod nikem Edward.a z Frýdku Místku. Dnes mi přivezl pro děti z rybářského kroužku v Sedlnicích spoustu rybářských potřeb /...

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniUmbrella Brolly Exclusive 60 + stolek Bivvy Table ZDARMA!

Za 3990
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného.Giants Fishing Umbrella Brolly Exclusive 60 + stolek Bivvy Table ZDARMA!


akce, rybareniAkce Kevin Nash

Akce na produkty Nash, bivaky, přístřešky, oblečení, pruty, pouzdra na pruty, křesla, navijáky, tašky, pouzdra, podložky odháčkovací, lehátka, vozíky a jiné.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen