MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Lov z loděk

Chci se zeptat, jak je to s lovwem z loděk, můžu lovit z lodky která je privázána ke břehu nebo musí byt zakotvena a nijak spojena s břehem?
Další dotaz se týká tahnuti nastrahy za lodi (trpitky), jedna se o hlubinnou privlac nebo je tento zpusob lovu zakazany? Diky

Autor diskuse: atc24 ®
Zařazeno do: všeobecné - techniky lovu, 31.1.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N drda - ® St 1.2.2006 19:39:56
Radek Ch.: obávám se, že kdyby došlo na "lámání chleba", měl by s vysvětlením tohoto pojmu problém i leckterý člen RS. Můj názor je takový, že když se loďka trvale dotýká břehu, je navalena na břeh. A když ji ještě budeš mít pojištěnou lanem, myslím, že bys problém s RS mít neměl. Ostatně tento způsob lovu hodlám na Hartě využívat v místech, kde je lov z loďky zakázán. Apropos, ta voda vypadá nádherně.
N Radek Ch. Út 31.1.2006 21:36:28
Drda - a co je to loďka navalená na břeh ? Do letoška se na Hartě nesmělo lovit z lodi a já to řešil tak, že jsem z ní sice chytal, ale špice byla zčásti na břehu, zbytek na vodě ( no spíš se musím přiznat, že se špice břehu dotýkala zčásti a jak foukal vítr, tak zbytek lodi opisoval " vějíř " ). Byl to lov z lodi navalené na břeh ? Přiznám se, že jsem to tak zkusil asi jen dvakrát a furt mě bolelo za krkem, jak jsem se kolem sebe ohlížel. Byl to břeh skalnatý a celkem nepřístupný, takže jsem si to ohlídal, ale furt jsem měl strach, že přifrčí motorový člun s ryb. stráží a začne dohadování, co je navalený a nenavalený :-)
N drda - ® Út 31.1.2006 7:28:36
Lovit z loďky navalené na břeh smíš i na revírech, kde lov z loďky povolen není. Lovit z ukotvené loďky už na takovém revíru nesmíš. A jakékoliv vláčení nástrahy za jedoucí loďkou se považuje za hlubinnou přívlač.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | techniky lovu ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybarenifox supa brolly 60" mk2 system camo + tričko zdarma

Za 11 990 Kč s DPH.
Na základě obrovské poptávky ze strany rybářů na nejprodávanější přístřešek Supa Brolly MK2 60ins System se Fox rozhodl k uvedení také v exkluzivním Fox Camo vzoru.


akce, rybareniNash Key Cray 2017

Nová vlajková loď Nash v krmení KEY Cray se začne oficiálně prodávat někdy v polovině dubna. My vám přivezeme boilie Key Cray, které nám vyrobili ve firmě Nash pouze na výstavu. Budete si moci zakoupit v balení 5kg a průměrech 15 a 20mm.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Cadoxfishing - RCM Mošnov Cadoxfishing - RCM Mošnov

Mošnov u Ostravy, Obchodně podnikatelský areál Mošnov č.p. 317/60